Diamanty

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser2298

Host
Soudruzi byli, jsou a budou s měkkým "i".. Blokace účtu se nedělá pro srandu králíkům, takže zřejmě došlo k hrubému porušení Pravidel hry.. a je tu support, se kterým můžeš komunikovat a své chování vysvětlit, popř. oni ti mohou říci co špatného jsi provedl.. Placení či neplacení reálných peněz za diamanty mělo vždy nulový vliv na posuzování porušení pravidel - nákup diamantů nikdy nebyl generální pardon pro cokoli nekalého..
 

Thesseus

Znalec
A upozorňování na gramatiku bylo, je a bude proti pravidlům fóra!

"• Není povoleno kárat ostatní uživatele za jejich gramatiku a pravopis."

Trochu ostuda pro bývalého supportéra.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser2298

Host
Ostuda to možná je.. ale já byl supporter a ne moderátor fora.. takže porušování pravidel fora ( v tomto případě dle mého názoru zcela marginální) provádím bez uzardění a bez zaváhání a pokud za to dostanu kartičku, tak je to jen a jen můj problém a popř. po nasbírání dostatečného počtu karet se mě na čas zbavíte :))
Jazyk a vyjadřování je vizitkou každého jednotlivého hráče.. a já si třeba pak o takovém zablokovaném "soudruhovi" myslím svoje.. ;-)
 

Thesseus

Znalec
Já psal supportér, tak mě nemusíš opravovat, že suppportér ;)
Jazyk a vyjadřování nemusí být směrodatnou vizitkou o člověku. Jazyk je jen prostředek, nikoliv obsah. Neříká o člověku vůbec nic. Ale hlavně - zkus se zamyslet, proč tady taková pravidla jsou.

Mimochodem, zrovna poslouchám Judas Priest :) Pardon za offtopic.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser9061

Host
Zdravím,

toto téma uzamykám. Proměnilo se to tu ve spam netýkající se tématu ;).
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru