Diskuze k úpravám Krčmy přátel

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser13384

Host
Jojo na bete uz to funguje. pokud je u dotycneho misto tak bude normalne ikonka zidle.
JInak tam bude ikonka zidle s hodinami na ktere kdyz najedes mysi zjistis duvod proc nemuzes usednout (but je plno nebo stale jeste sedis) takze se mame na co tesit :)
Take bude vylepsena funkce hledani pratel.
 

DeletedUser

Host
super :)
opravi sa aj bug ze po prijati priatelstva a navsteve krcmy sa spusti casovac ale stolicka sa neobsadi?
 

DeletedUser

Host
ak by to malo byt ako vravite tak by to bola 100% sanca ze si nesadnem......ale neni, je to random
 

DeletedUser13678

Host
K čemu je dobré vidět v historii událostí kdo navštívil mou krčmu? To si mám ta jména někam psát nebo si je pamatovat? Když mu chci návštěvu oplatit z tohoto okna, tak to stejně nepozná, jestli je krčma plná. Uvítal bych možnost v nastavení tuto informaci vypnout. Je to nepřehledné, když mezi tím hledám a klikám na Pomoc.
 

peepee77

Veterán
Když chceš třeba motivovat přes radnici tak si přece stačí ve filtru nastavit "Pomoc" a nic jinýho tam mít nebudeš.
 

DeletedUser13678

Host
Když chceš třeba motivovat přes radnici tak si přece stačí ve filtru nastavit "Pomoc" a nic jinýho tam mít nebudeš.

Ale já nepsal, že chci pouze motivovat přes radnici. Tázal jsem se, k čemu je dobré vidět kdo byl u mne v krčmě, proč je tam aktivní tlačítko navštiv jeho krčmu, když je stejně obsazená. Když mohu bez problémů navštívit jeho krčmu když je volná, v dolní liště přátel. Chci v historii vidět pomoc, pokroky členů v cechu i to, zda někdo využil mé nabídky na trhu. Prostě tam nechci jen tu naprosto zbytečnou, nic nevypovídající historii návštěv krčmy.

...ale jinak ti rozumím. Chci zrovna vracet pomoc, ve filtru nastavím jen pomoc. Chci vidět ostatní, nastavím vidět všechno. Takové to drbání pravou rukou za levým uchem. Tak ať ve filtru nastaví možnost vybrat si co chci, nebylo by to vstřícnější pro všechny? Ne tak, jak je to teď, vybrat jen jednu možnost nebo vše.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser8622

Host
mám dotaz,možná jsem hlupák,ale nejde mi to do hlavy..
dám si v krčmě na 24H navýšení,což by mělo dělat 60%..
ze základu u arcolog. 230K mi to po navýšení dá 267K,což určitě není 60%..kde je nebo dělám chybu??..
 

Svatej

Legenda
mám dotaz,možná jsem hlupák,ale nejde mi to do hlavy..
dám si v krčmě na 24H navýšení,což by mělo dělat 60%..
ze základu u arcolog. 230K mi to po navýšení dá 267K,což určitě není 60%..kde je nebo dělám chybu??..
mno, kde děláš chybu nevím, na to bych potřeboval znát víc parametrů O.- třeba jestli vybíráš pro 120% spokojenosti nebo při méně, jaký máš bonus z marka, jestli si platíš v krčmě boost na mince atd...
 

DeletedUser8622

Host
vyberu arc-bonus mám 120% spokojenosti
po vybrání mi arc ukazuje 230K zhruba bez motivace se 120% spokojenosti
dám 24H na 60% a na arc se mi objeví suma 267k zhruba..)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru