Diskuze k úpravám Krčmy přátel

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Host
planujes sa notifikacia do mobilu o plne obsadenej krcme?
 

DeletedUser11297

Host
Co já vím, tak ta už tam je. Nebo aspoň mě vždy přijde upozornění, že si mám vybrat stříbrňáky.
 

peepee77

Veterán
vyberu arc-bonus mám 120% spokojenosti
po vybrání mi arc ukazuje 230K zhruba bez motivace se 120% spokojenosti
dám 24H na 60% a na arc se mi objeví suma 267k zhruba..)

Přesně jak píše WinJet
Arcologie má základní produkci 62 210 mincí za den. Z této hodnoy se počítají bonusy.
Pro příklad: Budeš mít spokojenost 120%, bonus z Marka 150% a dokoupíš si z krčmy 60% podporu mincí na 24 hodin.
Výpočet bude takto: 62210+(62210*0,2)+(62210*1,5)+(62210*0,6)=205293
Přírůstek za krčmu u Arcologie je 37326 mincí.

Edit: ve výpočtu jsem měl chybu, už je opravena. Omlouvám se za mýlku.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser8622

Host
a on to někdo někde psal,že je to tak jak píšeš??..)) pro mně-hlupáka-je navýšení 60%-šedesát%,takhle kdyby to fungovalo v životě..
tak to tu krčmičku můžu zrušit..no ignorovat..zbytečně se uklikám kvůli ....
 
Naposledy upraveno moderátorem:

peepee77

Veterán
Ale ono to o 60% navýšené je. Ve hře se všechny bonusy počítají ze základní hodnoty. A tyto bonusy se potom sčítají a přičítají k dané základní hodnotě. Nevidím důvod proč by Krčma přátel měla být výjimkou.
Je to podobné jako když ti zaměstnavatel počítá výplatu. Taky se všechny příplatky počítají z tvé průměrné mzdy ;)
 

Danielis001

Psavec
Myslím, že by se mohly v krčmě vylepšovat i židle. Z dřevěné až po třeba královský trůn :).
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser10546

Host
Stačilo by mi, aby v historii tlačítko "Navštívit krčmu" také zešedlo, pokud jsem již krčmu navštívila. Abych mohla jet návštěvy pouze podle historie. Zjišťuji totiž, že přibívá hráčů, kteří krčmu pouze vybírá a návštěvu nevracejí. Spoléhají na to, že ověřování návštěvnosti každého hráče je pracné. Samozřejmě chápu, že návštěvnost mé krčmy je ovlivněná tím, kolikrát si ji já vyberu.
 

Arthoris

Odborník
Mohli by přidat, že by se daly pořídít za stříbrňáky balíčky FB. Pro mě aktuální bonusy naprosto nevyužitelné. Akorát je problém, že ty bonusy jsou zatím časově omezené, takže by mohli udělat další sekci, kdež by jste si mohli za stříbrňáky kupovat normální věci, třeba ty zmíněné balíčky FB nebo medaile. Někdo aktuální bonusy využívá ale opět je tu řada hráčů, kterým jsou ty bonusy k ničemu.
 

Svatej

Legenda
Jsem pro, i když týdně utratím okolo 20K za bonus na zlato a za 1+ pokus při vyjednávání v expedici, tak už mám i tak přs 105K stříbra a furt to roste...
Bylo by fajn kupovat FBčka za stříbro... třeba 250 stříbra za 5FB balík...
 

DeletedUser11297

Host
Bylo by to určitě fajn, ale nevím, zda něco takového zavedou. Přeci jen, hráči jako ty (nebo i já - i když mám zatím jen 50 tisíc :)), by se díky tomu brutálně napakovali FBčkama. Neříkám, že by se mi to nelíbilo, ale moc tomu nevěřím.
 

DeletedUser11297

Host
raw
 

Kayro

Znalec
To zni vazne hrozive,jsme v daleke budoucnosti mame futuristicke zbrane ale nemuzeme utocit protoze oni maji nejaky magicky blize nezpecifikovany stit na cele mesto z nejake stredoveke hospody nebo co :)
 

Svatej

Legenda
Mno jo no... jak jsme se radovaly, že ubrečencům můžeme konečně dobře poradit, ať si nad městem drží štít.... viď WinJete? :D
Se nám to holt vrací... :p

Kayro: Ber to tak, že místo aby tvoji vojáci zaútočili, tak tě poslali někam a šli se do daného města ožrat v místní krčmě. :D Prostě sprostě dezertovaly... já bych je na winjetově místě všechny vyhodil! :D
 
Naposledy upraveno:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru