Diskuze k úpravám spotřebních limitů

NoVa

Moderátor

Člen týmu
Brzy se omezí používání několika podpůrných předmětů najednou, veškeré podrobnosti naleznete v oznámení, a tady můžete zanechat své komentáře.
 

Dan 77

Veterán
Na jednu stranu tyto kroky chápu, v jiných směrech v tom ale smysl nespatřuju...

Dosavadní možnost aktivovat si vícero navýšení mincí/zásob snad přece nezpůsobovala nespravedlnost ve hře, ne? Akorát bylo možné si je aktivovat buď průběžně, anebo naráz. V čem byl problém? Možná jedině v té nestabilitě serverů a hry?

A pokud se toto omezuje, k čemu bude hromadná aktivace? Malé usnadnění to sice bude, ale s křížkem po funuse, už mohlo to mohlo být dávno a ten efekt tohoto vylepšení by byl pro hráče větší, ale ono se to implementuje až tehdy, když bude mít toto vylepšení už jen malý dopad (ušetří hráčům daleko méně kliknutí, než by mohlo).

Co se týká bojových bonusů a černých i modrých lektvarů, tak sice půjdou aktivovat jenom 1x jako červené lektvary, ale tím se de facto omezí jejich užitečnost - využije je málokdo, možná tak začátečníci.
 
Naposledy upraveno:

NoVa

Moderátor

Člen týmu
V čem byl problém? Možná jedině v té nestabilitě serverů a hry?
Problém byl v případě, kdy si jich hráči aktivovali dost natolik, že při sběru vyskakovala interní chyba a nebylo tak možné sebrat výrobu, viz tady například. Dali si s tím na čas, protože od září loňského roku to je aktivní na betě a k nám se konečně dostane až teď.
 
Vůbec se mi nelíbí cesta kterou se tohle vydává místo úpravy systému aby bylo možné vybrat více mincí nebo zásob tak raději zvolili redukci aktivaci boosteru takže hráči co mají momentálně třeba několik stovek nebo tisícovek boosterů na skladě je můžou v podstatě poslat kvetešníkovi protože využít už je stejně nedokážou.
 

Dan 77

Veterán
Problém byl v případě, kdy si jich hráči aktivovali dost natolik, že při sběru vyskakovala interní chyba a nebylo tak možné sebrat výrobu, viz tady například. Dali si s tím na čas, protože od září loňského roku to je aktivní na betě a k nám se konečně dostane až teď.
Jo ale pořád nerozumím tomu, jak se ve hře vytvářela nespravedlnost tím, že bylo možné těch navýšení výroby mincí/zásob možné aktivovat více naráz, popř. jak se taková nespravedlnost ve hře narovná tím zastropováním.
 
Naposledy upraveno:

Kayro

Znalec
Ja nechapu proc vubec operujou se slovem "nespravedlnost".Je to jen hra ne,pokud to hraji dvanact let mam vseho vic nez nekdo kdo to hraje rok ale to neni zadna nespravedlnost.
 

Artesis

Komentátor
Tak doufám, že jste rovněž zamezili opětovné použití itemů z inventáře - nespotřebováním v případě aktivovaného bonusu a hláškou - BONUS JIŽ BYL AKTIVOVÁN. Jinak je to opět čistá amateřina.
 

Artesis

Komentátor
Ja nechapu proc vubec operujou se slovem "nespravedlnost".Je to jen hra ne,pokud to hraji dvanact let mam vseho vic nez nekdo kdo to hraje rok ale to neni zadna nespravedlnost.
Vlastně je to stejný jako kdyby si hrál dostihy a sázky, a přišel do hry někdo novej kdo stoupne na plnej dostih a zaplatí jen 1/10 protože je novej ! Úplně stejná logika co INNo teď předvádí. Jenom jedna taková technická, dějí to všichni, oni potřebujou nový lidi na starý prděj ... i operátoři daj novýmu člověku telefon a ten co platí každej měsíc bez problému, nedostane nic. Osobně mě tohle prostě uráží. A nemyslim si že jsem sám.
 

Dan 77

Veterán
Vlastně je to stejný jako kdyby si hrál dostihy a sázky, a přišel do hry někdo novej kdo stoupne na plnej dostih a zaplatí jen 1/10 protože je novej ! Úplně stejná logika co INNo teď předvádí. Jenom jedna taková technická, dějí to všichni, oni potřebujou nový lidi na starý prděj ... i operátoři daj novýmu člověku telefon a ten co platí každej měsíc bez problému, nedostane nic. Osobně mě tohle prostě uráží. A nemyslim si že jsem sám.
V případě této novinky ve FoE jde spíš o to, že to má potenciál omezit úplně každého hráče, i začátečníky. Dlouholeté hráči, kteří toho mají nastřádáno víc a občas ty bonusy použijí před sběrem, to samozřejmě omezí nejvíc.

Holt si na to asi budeme muset zvyknout aktivovat jen po 10 předmětech (a to třeba každý den). Ale podle mě 10 je docela nízké číslo, tolik mně nebo každému jinému může snadno napadat z města (+ z aktuálního eventu) klidně denně.....

Takže pokud je problém s bonusy 10 000 % a víc, proč to není zastropováno (když už musí k takovému kroku dojít kvůli stabilitě systému) např. na 100 předmětech?? Myslím, že 100*100 % je 10 000 %. :D:D:D
 
Ja jsem to loni řešil stim že by bylo dobre lehce upravit system aby to zvladal spočítat a nedochazelo k interni chybě a oni se letos předvedli stim že 1 začli tyto bonusy časteji se objevovat dale přidanim budov co tyto bonusy deně vyrabí a teď udělali třešničku na dortu že vpodstatě zablokovali jejich použiti
 
Nahoru