Diskuze k 5. úrovni Cechovní expedice

sabinabetty

Forge Einstein
Člen týmu
GEX5%20logo.png

Tak je to konečně tady! Těšíte se na 5. úroveň? Podělte se s námi o vaše zážitky či nesnáze při procházení novou džunglí :)
Oznámení ZDE.
 
Drahy FoE, mam 2 svety - 1ni v Nemecku a 2hy tady v Cechach. Na nemeckych strankach jsem na konci Jupiteru. Hraji tuto hru jiz 4 roky a za celou tu dobu nedal vas tym podmet k obranne - mimo Galaty ( strategicky to nemelo stejne zadny vyznam). Ted po nas chcete, abychom se soustredili na obranu. Za celou tu dobu ,jelkoz nebylo potreba, jsem ja i spoustu ostatnich odstranili obranne budovy (nedostatek mista) a ted po nas chcete, abychom obranu zase vratili zpet - pro zacatek jen v cechovni expedici. Ma otazka je ted - pokud zacnu zase zpet stavet obranne budovy - pomuze mi to i nekde jinde nez v cechovnich ex?
 

Kayro

Znalec
Drahy FoE, mam 2 svety - 1ni v Nemecku a 2hy tady v Cechach. Na nemeckych strankach jsem na konci Jupiteru. Hraji tuto hru jiz 4 roky a za celou tu dobu nedal vas tym podmet k obranne - mimo Galaty ( strategicky to nemelo stejne zadny vyznam). Ted po nas chcete, abychom se soustredili na obranu. Za celou tu dobu ,jelkoz nebylo potreba, jsem ja i spoustu ostatnich odstranili obranne budovy (nedostatek mista) a ted po nas chcete, abychom obranu zase vratili zpet - pro zacatek jen v cechovni expedici. Ma otazka je ted - pokud zacnu zase zpet stavet obranne budovy - pomuze mi to i nekde jinde nez v cechovnich ex?
To je naprosto presne napsano. Kdysi jsem vsadil na obranu a vyhnal jsem ji az nekam na 1900% ale stejne kdo chtel tak prosel.Kdyz jsem to vsechno vyhazel protoze to bylo naprosto zbytecne tak je to najednou potreba.Za celych jedenact let INNO obranu nijak nepodporovalo a ted bude potreba k dokonceni expedice hodne pres 2k% . Proste ode zdi ke zdi.
 

Solimak

Turista
Novinky v CE ....... a kdy sem konečně už dají to omezení na bonus táborů v CB? Už na to hráči čekají dost dlouho a pořád se to odsouvá :-(
 

Borat

Člen
Kolik bylo držhubné pro tým FoE? Minule jsem se ptal, co se děje s CE? Protože zkušení hráči šíleli a vytloukali zisky. Aha, to byla křeč na poslední chvíli pro informované z bety. Tak tedy díky za velký podraz FoE.

Potřebuji z CE 200 diamantů. Pokud nebudou, je to tlak na placení FoE VISA kartou. Rakovina zdejší lichvy by zaznamenala progresi. Tak uvidíme. Mám největší obavy.

(Jsem v šoku z výroční události. Padají mi stovky FP. Takové milé... Město stojí a nehne se z místa. Já to normálně smolím po pár FP a pokud jich je teď 10x víc, je to nakonec úplná putna. Nehratelná hra. Lichva, lichva, lichva. Hlavně hodně práce pro hráče a nulový postup přiškrcený skrblíky.)

Co se děje na těch mobilech s reklamou? Už se dá FoE opět hrát na Androidu nebo je reklamou zablokovaný navždy? Informace k tomu je tak složitá, že jsem ji četl jednou, nepochopil a jděte někam. :(

Souhlas s tou obrannou armádou. Roky byla na nic. Při každé události byla budova na obranu absolutně nezajímavá. A najednou FoE přijde s podrazem. Daly by se posbírat eventovky od nuly a postavit je na obranu... (Už tady někdo bádá, že Věž konjunkce postaví na obranu. Nevěřil jsem. Tak teď je to jasné.) Těžím diamanty na hru zdarma. Místo na obranu získám jen se zlatou VISA kartou. Tomu říkám "výročí". FoE přijde s taktikou, a teď milí hráči vše zahodíme, protože jste šli roky díky nám slepou uličkou a začneme znovu a jinak. Tleskejte nám. :p

(Pardon za přepisování. Píšu na FB, tam je odřádkování Ctrl+Enter. Tady je to odeslání příspěvku. K vzteku. Příspěvek se mi sám publikuje a musím ho dopisovat přes opravy.)
 
Naposledy upraveno:
Kolik bylo držhubné pro tým FoE? Minule jsem se ptal, co se děje s CE? Protože zkušení hráči šíleli a vytloukali zisky. Aha, to byla křeč na poslední chvíli pro informované z bety. Tak tedy díky za velký podraz FoE.

Potřebuji z CE 200 diamantů. Pokud nebudou, je to tlak na placení FoE VISA kartou. Rakovina zdejší lichvy by zaznamenala progresi. Tak uvidíme. Mám největší obavy.

(Jsem v šoku z výroční události. Padají mi stovky FP. Takové milé... Město stojí a nehne se z místa. Já to normálně smolím po pár FP a pokud jich je teď 10x víc, je to nakonec úplná putna. Nehratelná hra. Lichva, lichva, lichva. Hlavně hodně práce pro hráče a nulový postup přiškrcený skrblíky.)

Co se děje na těch mobilech s reklamou? Už se dá FoE opět hrát na Androidu nebo je reklamou zablokovaný navždy? Informace k tomu je tak složitá, že jsem ji četl jednou, nepochopil a jděte někam. :(

Souhlas s tou obrannou armádou. Roky byla na nic. Při každé události byla budova na obranu absolutně nezajímavá. A najednou FoE přijde s podrazem. Daly by se posbírat eventovky od nuly a postavit je na obranu... (Už tady někdo bádá, že Věž konjunkce postaví na obranu. Nevěřil jsem. Tak teď je to jasné.) Těžím diamanty na hru zdarma. Místo na obranu získám jen se zlatou VISA kartou. Tomu říkám "výročí". FoE přijde s taktikou, a teď vše milí hráči zahodíme, protože jste šli roky díky nám slepou uličkou a začneme znovu jinak. Tleskejte nám. :p

(Pardon za přepisování. Píšu na FB, tam je odřádkování Ctrl+Enter. Tady je to odeslání příspěvku. K vzteku. Příspěvek se mi sám publikuje a musím ho dopisovat přes opravy.)

INNO vas nutilo rvat vse do utoku, na co ho porebujes mit takovy..kazdy stavi milion Orlich hor, Guverneru a Blazincu. O Namesti vitezu ani nemuve a podobnych stavbach.

Proc asi..aby si drivejsi verzi CE vyklikali do 5 minut automatem a hlavne..a hlavne je to jen kvuli CB a ze vydrzi tolik postizeni a hrabani FB a diamantu.

Tohle neni zadny podraz..spise vidim problem,ze to prehnali s temi procenty soupere, co stoji proti hraci,tam to ustrelii...ale jinak fajn varianta a tleskam.
A mozna neni tolik budov...ale dalsi event..Wildlife bude dalsi pekna na modry utok. Oni sami psali,ze to ted bude tezke,ale postupne se to bude srovnavat a prilezitosti ziskat modre bonusy bude daleko vice...cituji..neni to sprint jako doted,ale maraton. :)

Jeste zfiknout ty oblehy a bude.:)

A oni to zadara nedelaji, kdyby nekdo neplatil,tak nehrajes tuhle hru. Bohuzel takova je doba, premiovy obsah bude a je ve vsech hrach..nic neni dnes zadarmo...bohuzel. Ale hrat se to da porad free a kdyz si pockas porad ziska tu budovu plnou.

A 200 dia nedostanes urcite z CE jen pri velkem stesti, spise jen 90 ci 180.:)
 

Borat

Člen
A oni to zadara nedelaji, kdyby nekdo neplatil, tak nehrajes tuhle hru.

Ehm, u eventu vedle komentář, FoE už není o žádném hraní, ale je to převážně nudná práce. Pořád je třeba těžit, plnit úkoly a na "státní svátky a prázdniny" padají eventy, co mají za úkol dovolenou a volno hráčům otrávit a zkazit. (FoE balancuje motivaci podle termínu, kdy mají hráči zaječí úmysly. Ne že je hra vysoce návyková. Hra je vysoce manipulativní.)

Okamžiky, kdy se mohu zamýšlet nad optimalizací města a postupem ve hře, jsou vzácné a pomalu každý mohu oslavit. (A to nejedu na plno cech a jeho povinnosti.) Nemá velký smysl platit za něco, co je tak jako tak velmi těžce vydřené.

Co mě štve, zkušení hráči otevřeli, jaká je to nuda... Těžit a těžit. Teď jsou tady změny. Podle mě to zařízne slabé hráče a bude je to držet u dna. FoE se stává nezajímavé a nudné. Odehraji CE a teprve uvidím. Hrát je nemusím. Budu mít FoE na farmaření diamantů. Tomu říkám hra. Veškeré místo zaplácnuté náhradou za VISA kartu. Podle mě, křehký kompromis hry a ceny jde právě do kopru. (Mám tady rozdělaná města, které je mi líto zahodit. Důvod setrvávat ve FoE. Zrovna je tady event, co mě v tom zahazování šancí trénuje. Teď CE a znehodnocení města ze dne na den. Zkusím ten trénink rozšířit na zakonzervování města a vypnutí FoE.) :cool:
 
Naposledy upraveno:

erza scarlet

Dopisovatel
diamantové odměny zmizely a nahradily je trapné sady, které mi opět budou zasírat inventář? Super!
A zredukovali jste diamanty také v CB odměnách????

Dodatek. Prošla jsem celé první kolo expedic a kus druhého. Opravdu geniální odměny!!!! Tenhle trash si můžete nechat. Nějaké výběrové sady mě absolutně nezajímají. Už takhle se zbavuju neskutečného množství zbytečnýchch budov a bordelu v inventáři, který stále nikdo neoptimalizoval. Nebo snad terasovitá farmabude mít 5 úrovní? Pak to možná k něčemu bude... Děs běs
 

Borat

Člen
Zatraceně, dnes začaly CE. Dostanu úkol, dotáhni 2. úroveň CE. Po změně vyber 4000 stříbrňáků. (3-4 krčmy?) Za 25 diamantů, dotáhni 1. úroveň CE... FoE si dělá z hráčů srandu. Event a k tomu nesplnitelné úkoly na "nové pozlacené CE". :(
 
Ehm, u eventu vedle komentář, FoE už není o žádném hraní, ale je to převážně nudná práce. Pořád je třeba těžit, plnit úkoly a na "státní svátky a prázdniny" padají eventy, co mají za úkol dovolenou a volno hráčům otrávit a zkazit. (FoE balancuje motivaci podle termínu, kdy mají hráči zaječí úmysly. Ne že je hra vysoce návyková. Hra je vysoce manipulativní.)

Okamžiky, kdy se mohu zamýšlet nad optimalizací města a postupem ve hře, jsou vzácné a pomalu každý mohu oslavit. (A to nejedu na plno cech a jeho povinnosti.) Nemá velký smysl platit za něco, co je tak jako tak velmi těžce vydřené.

Co mě štve, zkušení hráči otevřeli, jaká je to nuda... Těžit a těžit. Teď jsou tady změny. Podle mě to zařízne slabé hráče a bude je to držet u dna. FoE se stává nezajímavé a nudné. Odehraji CE a teprve uvidím. Hrát je nemusím. Budu mít FoE na farmaření diamantů. Tomu říkám hra. Veškeré místo zaplácnuté náhradou za VISA kartu. Podle mě, křehký kompromis hry a ceny jde právě do kopru. (Mám tady rozdělaná města, které je mi líto zahodit. Důvod setrvávat ve FoE. Zrovna je tady event, co mě v tom zahazování šancí trénuje. Teď CE a znehodnocení města ze dne na den. Zkusím ten trénink rozšířit na zakonzervování města a vypnutí FoE.) :cool:

Ale sak ted jsou denni ukoly,kdyz jsi tri dny pryc a neudelas je,dohonis je v utery..tak o co jde?

A dovolenou ja mam ted, ty mas pristi tyden a dalsi za 14 dni a o prazdninach cele dva mesice. Hold to by pak nemohl byt zadny event dle tvych slov.
A ukoly jdou splnit kdykoliv,nemusis kazdy den.
 

Borat

Člen
Ale sak ted jsou denni ukoly,kdyz jsi tri dny pryc a neudelas je,dohonis je v utery..tak o co jde?
Jede event. V denních výzvách jsou klíče. Za 24 hodin úkol propadne. První truhla každého dne je za dvojnásobek bodů. Betu jsem nehrál. Ale obě položky mají dělat výsledek v eventu. K tomu "moje oblíbené" příhody. Dávají energii a propadají za 24 hodin.

Zkusil jsem event nehrát. To mi zase bliká obrovská fialová šipka, ať event určitě hraji. :cool:
 
Jede event. V denních výzvách jsou klíče. Za 24 hodin úkol propadne. První truhla každého dne je za dvojnásobek bodů. Betu jsem nehrál. Ale obě položky mají dělat výsledek v eventu. K tomu "moje oblíbené" příhody. Dávají energii a propadají za 24 hodin.

Zkusil jsem event nehrát. To mi zase bliká obrovská fialová šipka, ať event určitě hraji. :cool:

Posledni tady..tady to neni o eventu ale CE. Tak udelej tutorial a sipka zmizne. Jak lehke reseni,ze..ale to by se muselo chtit.:)
 

Borat

Člen
CE 1. úroveň

Úroveň o ničem, povinnost odklikat. Nikde žádné diamanty. Za "cennou odměnu" je zde 10% Sady 1. úrovně, kde je veteš pro starožitníka (Hlava, Brána). Za jeden týden lze získat přesně 50% sady. Pro celou sadu jsou třeba dvě CE. Finálová odměna je 20 dílků z 800 ze Studánky či Fontány. Neumí to spočítat... (nechci). To je třeba asi tak 1/2 roku nebo 10 let na jednu Studánku? Nebo se mám těšit na další úrovně CE?

Padají FP a zůstaly jednotky.

Nakoukl jsem do 2. úrovně. Nikde žádné diamanty, ale Sada 2. úrovně. Výhodou těch sad je, že dávají budovu a její navýšení pohromadě. Pokud už to chcete stavět, nemusíte měsíce lovit navýšení, ale prostě dáte dvě sady. (Podle mě FoE škrtlo zlomyslný herní prvek "na náhodu" a nahradilo ho potupnou nudnou těžbou. To abychom nevěděli zda máme brečet nebo se trapnosti FoE vysmívat?)

Hlásím, bez občasných diamantů se mi FoE zasekne. Nějakých 10 - 25 nebylo moc, ale byly fajn a byly poznat.

Navrhuji 1. úroveň CE zrušit jako zbytečnou a mít jen 4 úrovně.
 
Naposledy upraveno:
Tak se vam to konecne podarilo. Odradit lidi od hry misto toho aby jste jim to zprijemnili. Uz jenom ta posledni eventovka stoji za to. Aby u toho sedel clovek neustale a jeste za to platil. 35 000 dia v hajzlu a jeden planetstroj a kdyz jsem chtel Piratske doupe tak ze 40 pokusu ani jedna vyberova sada a jeste tahle expedice? Bomba!!!! ZNECHUTILI JSTE TUHLE UZASNOU HRU SPOUSTU LIDEM
 
Naposledy upraveno:
Nahoru