Diskuze k aktualizaci 1.103

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11317

Host
Milí hráči,

ve středu 14. června se můžete těšit na aktualizaci 1.103. Tentokrát dojde pouze k opravě několika chyb. Jakých? To si můžete přečíst už teď v oznámení na fóru.

Budeme se těšit na vaše reakce.
 

DeletedUser12151

Host
ahoj,nevite kdy spusti nove prispivani do VB? jednou uz pred par mesici jsem to nove okno zachytil na bete, pak zmizelo a ted je funkcni na EN serveru, po pravde uz na nej cekam mesice jak na smilovani,ale porad nic, jde tam prispivat i vetsi sumy bodu,tusim,ze po 50 a hlavne to same jede i na mobilni aplikaci kde je prispivani tragicke..
 

DeletedUser13750

Host
Najviac sa teším zo snahy prebudiť v meste život, keby pridali viac animácií, priblížili by sa k Elvenaru, s ktorým sa zatiaľ FoE po grafickej stránke nemôže porovnávať. ;)
 

DeletedUser13851

Host
@iDavis za sebe mohu říct, že grafika FoE je příjemná mým očím, Elv. mi přijde dost přeplácaný, ale uznávám, že je to věc vkusu. Více bych sice uvítal například možnost většího písma v chatu, resp. jeho okno jako plovoucí a umožňující změnu jeho velikosti a to nejen okna, ale i písma, ale pokud nedojde vinou animací ke zpomalení hry a k chybám nebo ke zpomalení načítání hry, je mi snaha vývojářů příjemná.
 

DeletedUser13750

Host
Samozrejme, je to vec vkusu, ja mám rád keď vidím že moje mesto žije, tu mi to strašne chýba, som vo vrcholnom stredoveku a pomaly nikde žiadna animácia, jediné čo sa hýbe je májka.
 

Svatej

Legenda
@iDavis za sebe mohu říct, že grafika FoE je příjemná mým očím, Elv. mi přijde dost přeplácaný, ale uznávám, že je to věc vkusu. Více bych sice uvítal například možnost většího písma v chatu, resp. jeho okno jako plovoucí a umožňující změnu jeho velikosti a to nejen okna, ale i písma, ale pokud nedojde vinou animací ke zpomalení hry a k chybám nebo ke zpomalení načítání hry, je mi snaha vývojářů příjemná.
Já bych zase ocenil kdyby si každý mohl zvolit barvu kterou bude na chat psát. Mám s tím zkušenost z jiných her a diskuzních fór a vždy to přispělo k přehlednosti....
 

DeletedUser13851

Host
@LordFrunDor to ano, barvičky jsou v chatu fajn, já bych ale potřeboval mít možnost měnit velikost písma, záleží na tom, na čem zrovna hraju, ale někdy vidím pendrek i s brýlkama.
 

DeletedUser187

Host
ahoj,nevite kdy spusti nove prispivani do VB? jednou uz pred par mesici jsem to nove okno zachytil na bete, pak zmizelo a ted je funkcni na EN serveru, po pravde uz na nej cekam mesice jak na smilovani,ale porad nic, jde tam prispivat i vetsi sumy bodu,tusim,ze po 50 a hlavne to same jede i na mobilni aplikaci kde je prispivani tragicke..

No zatím to (ne)běží na Betě, nebo alespoň pár dní zpět. Ale vzhledem k tomu, jak to (ne)funguje, tak si asi ještě chvilku počkáme. :)
 

DeletedUser7728

Host
Najviac sa teším zo snahy prebudiť v meste život, keby pridali viac animácií, priblížili by sa k Elvenaru, s ktorým sa zatiaľ FoE po grafickej stránke nemôže porovnávať. ;)

NE!!! Dokud bude hra v Adobe Flash playeri, tak každá drobnost zpomaluje!!!
 
Naposledy upraveno moderátorem:
NE!!! Dokud bude hra v Adobe Flash playeri, tak každá drobnost zpomaluje!!!

Odkážu tě na na diskuzi kde jsem již na todle jednou regoval :D :D :D :D :D :D

Zklamu tě na betě již probíhá testování Událostí v okolí města. Bude jen otázkou času než se dostane i na změnu vzhledu okolí města. Navíc změna okolí města by zatížila flash jen při návštěvě města někoho z jiné doby. Což se snaží Inno úspěšně eilminovat. Již v podstatě nemám důvod chodit do města někoho jiného mimo rabování.
A určitě by se to dalo vyřešit tak, že při návštěvě by tam nebyla plocha doby hráče, ale defaultní a tak vy to ani nezatížilo.
 

DeletedUser12887

Host
Tak to přispívani pres mobil mi naopak přijde rychlejší ale asi je tam ještě někde jinde zakopaný pes a to je omezení balíčků kdy někdy se dostane počet bodů díky Arc na neurčitou hodnotu ale je to jen laicky nazor
Zkrátka a dobře na nedelitelnou hodnotu

Od začátku co se zavedlo připočítavani bodů z Arc na nižších levelech to nebylo úplně presne kolikrat by správné cislo bylo liché a na to balíčky nemyslely jinak nevím no..na listu se vejde zase ted maximum 109..takze asi v tom někde nejspíš je potíž.. ale to je jenom nazor přesně to nevím a z matiky jsem mel vždycky čtyřku.

Otázka jestli to přesvinutí 100 az 109 není chyba ale to vážně netuším nicméně díky pripocitavani jednoho bodu z krcmy to prostě nejspíš jde.
109 se dá v případě použití 2x2 1x5 a 10x 10
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Svatej

Legenda
A v čem je nedělitelné číslo problém?
7FB = 1x2FB + 1x5FB
9FB= 2x2FB + 1x5FB
11FB = 3x2FB + 1x5FB
13FB = 4x2FB + 1x5FB
15FB = 1x 5FB + 1x10FB
......
Pokud bonus z arcu způsobí číslo s desetinou čárkou, zaokrouhluje se od 5ti včetně nahoru, jinak dolu.
Kde máš ten problém ?;)

Jinak, maximální omezení bodů v baru neexistuje.
Ona omýlaná 100 bodová hranice je jen hranice, za kterou nelze vybírat další body z budov. Stále je možné získat je např z expedice, z motivací s bankou, z návštěv krčem....
A i tu 100FB hranici jde obejít. Při použití 5ti diamantů můžeš vybrat jedním klikem třeba sto tisíc najednou, pokud je dokážeš vyprodukovat. :D
 

DeletedUser12887

Host
Jasně jenže u těch balíčků te to zastaví pokud presne nedas nejdřív lichou hodnotu na 100 z balíku pres to vlak nejede nejvíc se da proste vložit 109
 

DeletedUser12887

Host
Co se Arc tyce možná je to míchání jablek s hruskama v pripade zisku treba 1 medaile půlku nedostanu
Co se klikani týče vyjde to nastejno
Pak treba počet vyšel podobne jako v expedici 1.33

Co se aktualizace tyce super všichni jsou uz na pláži tak zas za půl roku
 
Naposledy upraveno moderátorem:

RomanS24

Člen
Mě příjde že po poslední aktualizaci se občas hra sama ve městě sekne a nejde nic dělat. pomuže až když kliknu na pravy tlačítko a tam na cokoliv kliknu. to se pak odsekne. je to docela nepříjemny, nepomáhá ani přeinstalace flash ani vymazaní cokies
 

DeletedUser12887

Host
Tak to mi prijde ted o něco lepší než minulý týden..nicmene třeba v CE flash padá celkem často a na mobilu se boje sekaji též.

Samozrejme, je to vec vkusu, ja mám rád keď vidím že moje mesto žije, tu mi to strašne chýba, som vo vrcholnom stredoveku a pomaly nikde žiadna animácia, jediné čo sa hýbe je májka.
Tobě tam nechodí po cestách lidi ?
Okolo měst lítá ptactvo a jelení shazuji parohy tohle fungovalo uz davno..mozna máš vypnuté animace
Jinak teda nevím no kdysi dávno se rešila hardwarová akcelerace to už je nejspíš přežitek
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12887

Host
To je jasný mělo by se s tím neco dělat ale pravděpodobně se s tím nic neudělá až po dovolených
 

DeletedUser14298

Host
Tak to mi prijde ted o něco lepší než minulý týden..nicmene třeba v CE flash padá celkem často a na mobilu se boje sekaji též.

Tak zrovna což se tyče mobilní verze tak tam žádný problém nevidím. Je to jen hold trošku náročnější hra o nějaké nezanedbatelné velikosti. Co hru hraji tak jsem na telefonu nezaznamenal ani jeden škub. Hold to chce jen silnější mašinu, která si s tím poradí na výbornou .. nic víc.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru