Diskuze k aktualizaci 1.103

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser12887

Host
jasně v pohodě já s tím problém nemám :)
teď jsem na PC verzi
akorát tam je osekaná verze

Jinak ve strojích se moc nevyznám ale mě to hraje v pohodě

až na sekání mapy CE a CvC bych musel napsat skoro perfektní a na mašině záleží hlavně na tý vysílající signál, což je main server, možná by pomohlo chlazení.

taky je rozdíl výkonu v neděli a třeba ve středu, v 7 ráno a ve 20:03 viz. příspěvky dalších

Tak zrovna což se tyče mobilní verze tak tam žádný problém nevidím. Je to jen hold trošku náročnější hra o nějaké nezanedbatelné velikosti. Co hru hraji tak jsem na telefonu nezaznamenal ani jeden škub. Hold to chce jen silnější mašinu, která si s tím poradí na výbornou .. nic víc.
nebo hrát expedice a zjistit jak to celé funguje, ono je snadné napsat ani jeden škub, ale taky záleží v čem

lepší mašina příjemce není zárukou plynulosti
 
Naposledy upraveno moderátorem:

peepee77

Veterán
No, řekl bych, že zrovna u mobilní verze je to hlavně o tom telefonu/tabletu na kterým hraješ. Celou hru máš staženou v zařízení. Pokud má dostatečnej výkon tak by se hra sekat neměla. Samozřejmě pokud máš dosstatečný signál, ale to už v dnešní době nebývá zas takovej problém. Osobně často hraju na telefonu (iPhone SE) a že by se mi to sekalo jsem nezažil. Hlavně co se týče bojů je to o dost rychlejší. Sousedy jsem schopnej projít během 40 minut. Na PC bych to určitě jel dost přes hodinu. A to samý v expedici ať už boje nebo vyjednávání.
 

DeletedUser13851

Host
mobilní apka je v poklidu, tam hra jede jako po másle, na stolním PC mi po aktualizaci občas "zamrzne", ale žádná tragedie to není, jedu na stařičkém Quadu a tak chyby přičítám jen sobě, že už jsem měl dávno postavit nové pecko :D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru