Diskuze k aktualizaci 1.105

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11317

Host
Vážení hráči,

další aktualizace, která do vašich měst přijde 10. července, s sebou přináší především spoustu oprav chyb. Celý výčet oprav si už teď můžete přečíst v oznámení.

Dejte nám vědět, jak se vám aktualizace líbí.
 

ronymaniak

Turista
  • Opravili jsme i chybu v Cechovních expedicích, kdy hráči jako odměnu obdrželi dvě Želví děla namísto jednoho. - škoda jedna z mála chyb co mi i vyhovovala :D
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser4810

Host
Zdar všem,
Opravili jsme i chybu v Cechovních expedicích, kdy hráči jako odměnu obdrželi dvě Želví děla namísto jednoho:
jen mi to teď ve třetím kole expedice dává dvě jednotky místo tří ???!! - to asi není správně ??
dalo mi to dvě želví děla, místo tří ??


a to zamrzání hry se děje pořád ?? a to hlavně při bojích ??!!

a po pondělní aktualizaci mi okno hry pořád problikává ??
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5384

Host
Matesov: Oprav si klávesnici,zasekává se ti na ní otazník :D

Jinak ta chyba opravena není,v prvním levlu mi to hlásilo opět 2x želva. Nevím jen,jestli se mi připsaly,nebo jestli to je jen grafická chyba.
 

DeletedUser14051

Host
Ahoj, bohužel musím souhlasit s Matesovem :(. Když mám otevřené všechny světy vedle sebe a jdu z jednoho okna do druhého, tak to problikává a permanentně to zamrzá :(. Pak je nutný restart toho světa, aby to zase šlo. No flash mám aktuální a slabým komplem to fakt není. Doposud se to nedělo a běhalo to v pohodě :). Tož asi tak no :).
 

Svatej

Legenda
To poblikávání při více otevřených oknech se hrou není bug, ale řešení bugu.
Respektive, slovy CM bety:
This is actually not a bug.
We were having game freezing issues relating to players who had been in the game with multiple tabs open on their browser, and then actions becoming unresponsive. So now when you have multiple tabs open, each time you switch back to the game tab from another tab the entire screen is redrawn (this is the flickering) to make sure everything remains responsive.
As far as I know the entire thing is still being looked into for possible ways to improve it. I will let you know when I hear more about it.
 

DeletedUser11023

Host
To poblikávání při více otevřených oknech se hrou není bug, ale řešení bugu.
Respektive, slovy CM bety:
To jsme se toho od tebe dozvěděli . Ne každý je kovaný angličtinář . Navíc mě to blbne i když mám otevřené jedno okno . Zasekává se to , skáče to na úvodní obrázek takže např nastavit jen výrobu je o nervy . Nemluvě třeba někomu nahodit nějakou Vb .... Po jedné zkušenosti jsem to prozatím pozastavil .
 

Svatej

Legenda
Však jsem to nadtím ve zkratce napsal ne? Že jde o řešení bugu.
Kdyžtak použij translate...;)

Zkráceně:
Bug: Hra při přecházení z jiné stránky hry nebo jiné záložky používající flash zamrzala.
Řešení: Při každém překliknutí na kartu se hrou se okno se hrou aktualizuje (blikne)
 
Naposledy upraveno:

Zelda

Člen
Tahle úprava ale zjevně problém nevyřešila. Okna mi stále zatuhávají (a tenhle problém přitom začal tak 2-3 updaty zpětně) i při problikávání. Navíc to souvisí s použitým prohlížečem - protože na Mozille jsem si ničeho nevšiml (a zajímavé je, že tam nemám problém ani s tím zamrzáním), ale na Chrome obrazovky blikají a okna zamrzají... Nezbývá než doufat, že "již brzy" bude Flash kopnut tam, kam slunce nesvítí - a tím aspoň část problémů zmizí....
 
Posledních několik updatů se asi něco nepovedlo, protože pc mam opravdu hodně výkonný, ale mozilla s touto hrou najednou docela bojuje. Zkusil jsem i chrome či přeinstalaci s úvahou, že problém může být u mne, ale beze změny. To bych chtěl vidět, jak to asi dělaji lidi se slabším pc.?.?.?
Zasekávání, problikávání, občasné totální zaseknutí v bitvě a párkrát i ve městě a časté dlouhé načítání čehokoli po rozkliknutí jsem dříve vůbec nepozoroval, ale teď je to už denní chleba.
Vím, jak to funguje, tak se snažím být tolerantní, ale už je to hodně otravné a zbytečně to kazí dojem z celé hry. Doufám, že se to brzy zlepší, protože nelze si nevšimnout, že tento problém trápí mnoho lidí a byla by škoda, kdyby nám kvůli tomu ubyli sousedé :/ .
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru