Diskuze k aktualizaci 1.117

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno

DeletedUser11317

Host
Milí hráči,

první aktualizace v novém roce je tady! A přináší poměrně dlouhý seznam oprav chyb. Kromě toho se můžete těšit i na nějaké změny a vylepšení. Co všechno vás s novou aktualizací čeká? Přečtěte si oznámení.
 

Svatej

Legenda
že pro přehlednost změnili vizualizaci rozšíření a jejich umístění je fajn, ale mohli k tomu přihodit i jedno dvě rozšíření (nebo 20. Já bych se nezlobil..), aby si to mohli vyzkoušet i hráči co už žádné další nemají. :D
 
Naposledy upraveno:

Jira.x

Turista
Co je myšleno změnou:
  • Úkol Více práce byl změněn z opakujícího se na normální, bez opakování.
To už jako nebudu moct dokolečka opakovat úkol Nashromáždi xxx mincí ?!?
 
Takže spolu s tím přijdou i ta otřesná okna na vybrání výroby, která jsou naprosto zbytečně přes 80% obrazovky a jejich otevření trvá jednou tak dlouho jak těch starých?
Z FoE se začínají stávat omalovánky pro děti školou povinné což je škoda ten design vypadal seriózně. Teď vypadá no divně.
 

DeletedUser4749

Host
Po dnešní aktualizaci si připadám, jako v době zhruba před rokem, kdy jsem se vždy děsil, kolik problémů zase přibude. Takže stručně. Problém s krčmou - neřešen. První načtení hry po nahrání aktualizace trvalo přes šest minut. Během přeskakování opakujících se úkolů se hra seká. Chybějící a špatné překlady o kterých jsme se tu bavili před vánocemi - neřešeny. Načítání mapy CE je značně zpomalené (že by běželo něco pod tím?). Zvuk a obraz jsou v některých chvílích asynchronní. Projevuje se to především během bojů. Dokončení úrovně velkolepé budovy ve městě spoluhráče mi způsobilo "zamrznutí" hry a byl nutný restart. Tyto chyby se projevily na světech "A" a "B" při použití prohlížečů Chrome a Opera.
 

DeletedUser9613

Host
Hmm, tak toho zrušeného úkolu "Více práce" je teda škoda, ten byl prímovej :(
 

DeletedUser4749

Host
Ještě jsem zapomněl zmínit, že problém s "proklikáváním skrz vrstvy" také přetrvává.
Ale zato máme krásné úvodní obrázky...
 

DeletedUser4749

Host
Abych nebyl jen negativní, děkuji za opravu názvu jedné budovy. Tygří doupě zní mnohem lépe. :)
 

DeletedUser4749

Host
Psal jsem ODSTRANĚNÉ, ne přidané.
(poslední aktualizace)
 
Nahoru