Diskuze k aktualizaci 1.121

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno

sams999

Turista
Zdravím vespolek,
netuším, jestli to způsobila tato poslední aktualizace, ale všiml jsem si, že se u částí japonského setu začalo objevovat - úroveň 1. Nevíte někdo, jestli půjdou nějak zvednout úrovně a případně jak? (něco jako vylepšení mostu, májky,...)
 

DeletedUser14298

Host
Tak je to jisté, bude se upgradovat .. :)

R_SS_MultiAge_SpringBonusSet18a.png
R_SS_MultiAge_SpringBonusSet18b.png
D_SS_MultiAge_SpringBonusSet18a.png
D_SS_MultiAge_SpringBonusSet18b.png
L_SS_AllAge_SpringBonusSet18.png

SPRING_A_Loading_Screen_1.jpg
SPRING_B_Loading_Screen_1.jpg
 

DeletedUser14321

Host
Vážení hráči,

diskutujte na téma další aktualizace, která přijde do vašich měst ve středu 7. března. Všechny změny a opravy chyb najdete v oznámení.
Těšíme se na vaše názory.

Prosim pekne..udelejte neco s tou "nekonecnou zvukovou smyckou", ktera se spusti s pohybem jednotek na bojisti..neni to zadna katastofa, ale neustale reloadovani hry bo vypinani zvuku pred boji..je vcelku otrava a..no..irituje to krapet no :rolleyes:
Je nadeje?
 

DeletedUser3139

Host
A další věc co se změnila. Tedy na mobilní verzi. Když jsem klikal na přátele, tak mi vyskočila lišta, tam jsem klepl na motivaci a zušlechtění, hvězdička ztmavla, lišta zůstala a tak jsem klikl na ,,pohostinství" (pokud nebylo plné), pak na dalšího přítele. Teď namažu budovy, lišta zmizí, musím ji znovu otevřít a teprve pak jde jít do ,,pohostinství".
Fakt zásadní změna, bez níž jsem si další existenci hry nedovedl představit!!! Kdo tohle vymejšlí není snad ani člověk, to musí být malej Bůh!
 

DeletedUser14298

Host
Zdravíčko,

máte někdo podobný problém? Aplikace iOS - z nějakého důvodu mám v mobilní aplikaci po poslední aktualizaci posunutou VB - Muzeum Atlantidy

Na android aplikaci jsem tento problém nezaznamenal - kontrola u dvou hráčů. Co je i zajímavé, problém nemají ani ostatní přátelé hrající na iOS, kteří mají taktéž nainstalovanou poslední aktualizaci. Přijde mi ale celkem zvláštní, že by byl problém pouze u mě.

( Aplikaci jsem zkoušel odinstalovat - smazat veškerá data - znovu nainstalovat ) - problém přetrvává

iC3bnAn.png
 

DeletedUser12887

Host
No a já myslel, že je všechno v pořádku a je to aktualizace roku.
 

DeletedUser7728

Host
Psal jsem to 22.pro.2016 - Nekončící zvuk po boji o_O problém stále neodstraněn :(
 
Nahoru