Diskuze k aktualizaci 1.134

DeletedUser11317

Host
Vážení hráči,

aktualizace s pořadovým číslem 1.134 přijde už brzy do vašich měst! Můžete se na ni těšit už ve středu 5. září. S sebou přinese pár vylepšení a oprav chyb. Na všechny novinky se můžete podívat v oznámení. Těšíme se na vaše názory.
 

KaseO

Administrátor

Člen týmu
Community Manager
Dodatek k oznámení:
S aktualizací herních texů (která probíhá zpravidla pondělí po aktualizaci) bude v české verzi hry dosavadní pojem sklad(y) nahrazen pojmem továrna (továrny), případně továrny na zboží. Věříme, že to především pomůže novým hráčům během plnění úkolů a k orientaci ve hře.

Pokud byste i poté někde narazili na pojem sklad v tomto smyslu, tak prosím hlaste v tomto váknu.
 

Svatej

Legenda
Po poslední aktualizaci jsme na herních serverech provedli několik optimalizací ke zrychlení některých herních akcí. Rádi bychom se tedy jen zmínili, že vylepšení již proběhlo. Napište nám, zda jste zlepšení zaznamenali.
Nezaznamenali. :rolleyes:;)
Ale opravy chyb jsou vždycky plusem. Člověk se z toho třeba dozví, že bylo možné mít 2 velitelství na jedné mapě CvC.... Proč se tahle chyba neprojevila zrovna u nás? Cítím se být znevýhodněn.:(:D
 

DeletedUser13480

Host
Nevím jak vám, ale po aktualizaci, která měla zajistit rychlejší chod hry se mi seká úplně celé město a expedice je nehratelná.
 

Y u m a n

Komentátor
jo nabízí se tady klasická odpověď některých vzdělanců vymaž cookies, cache a kup si nový počítač protože 15 let starý hardware je určen do technického muzea ....... ( pro nechápavce je to ironie ) :)
 

dudasek

Znalec
s velikou nelibostí vyhlížím půlnoc(0:00) ,kdy flash spadne bez ohledu na vymazaná cookies,reflesh/odhlášení účtu před minutou.....expedice se mi taky sekají-občas něco vybojovat stojí hodně nervů-teď jsem v novém věku-takže 4 lvl raději vyjednávám....ale ta blbá okna typu "uspěl jsi" by stálo za to odstranit a nechat jen odměnu-celé to divadlo expedici zdržuje,,,,,zvlášť,když máte v krčmě zaplý 4 pokus...už někdo hlásil chybu,že vyskakuje tabulka na další lvl-přitom zůstaly nevybrané reliquie?....stejně tak debilní hláška,že další expedice začne za xy dní....nováčci to zjistí a mazáci už vědí-potřebuju posbírat reliquie a ne po každé opět klikat na zavření přiblblé hlášky.
 
Nahoru