Diskuze k aktualizaci 1.37

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Host
Vypnul jsem animace ve meste a po chodniku mi slapou clovicci vesele dal :) Dokonce uz jsem musel restartovat, tak jsem radsi vymazal cache a spol .ccleanerem a pockam si do dalšího padu :D

Tak to trvalo hodinu a pul a opet nutny restart :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7347

Host
Tohle je presne ten zapor co na tom vidim,jak to neustale tlacej z budovatelske strategie do valecne.

Myslím že se to stalo již dávno když přišlo CVC.Žebříček cechů (umístění cechu ) je závislí jen na aktivitě v těchto válkách a zbytek není vůbec brán v potaz.Zpět ke kasárnám : když už to tak je tak to alespon využiji
 

DeletedUser

Host
Dovolím si poznamenat že válečná hra se z FoE stala když došlo ke změně sousedství. Tímto krokem se z budovatelů stali supermárkety a z bojovníků nakupující za pět prstů. Další kroky jen bojovníky utvrdily v tom že boj je důležitější než strategie budování města.
 

DeletedUser

Host
Hry od Inno jsou hlavne o bojich a dobyvani. Cista budovatelska strategie asi neexistuje. Je to i tim, ze z toho "vymacknou" vic penez a to je hlavni cil.

Supermarkety mam rad, aspon si toho nemusim tolik vyrabet ;)
 

DeletedUser7190

Host
Dlouho jsem odolával, jestli sem napíšu, ale nakonec mi to nedalo. Za ten rok a půl, co hraju, jsem si zvyknul na různé chyby, nelogičnosti atd., ale jak po.(doplňte si sami) výzkum v Současnoti, to se jen tak nevidí. Tak to se údržbářům a kotelníkům z Hamburku fakt nepovedlo. Celý začátek výzkumu stojí jen na 1 druhu zboží (plasty) a kdo nemá bonus na výrobu, může se jít klouzat. Tím pádem se nedají vyzkoumat vojenské budovy kromě děl, a na mapě jsou obrany pouze z jednotek současnosti. To musej bejt hlavičky, tohle vymýšlet půl roku.
 

DeletedUser3139

Host
Tak už se to potvrdilo, hru pro INNO dělají v Číně, nebo Číňani obsadili Hamburk (ale asi první varianta je správně, protože o té druhé by už něco hlásila TV NOVA :cool: )! Po ulicích totiž pobíhají kuliové s rikšami, jezdí tříkolky a dokonce i zelené antony s čínskými znaky na střeše!
 

DeletedUser11359

Host
Sice nebylo opraveno dost věcí, na které jsem čekal ale jednu věc opravdu pochválit musím a to hardwarovou akceleraci. Od téhle aktualizace jsem ji nechal zapnutou a sviští mi to nádherně! Konečně něco INNO udělalo vážně dobře! Tohle byl konečně ten kopanec, který jsem potřeboval, abych zase začal věřit ve schopnosti týmu INNO :)
 

DeletedUser

Host
Kelefe, ty asi moc nebojujes, vid? Stabilita je o trosku lepsi, ale porad to pada jako mrcha, zvlast, kdyz to mas zaple nekolik hodin v kuse ;)

No a co se tyce narocnosti vyzkumu, tak je jasne, ze to chteli "trosicku hodne" ztizit, aby za 14 dni nebyl kompletni vyzkum hotov a rychlici zas cekali pul roku na dalsi dobu :)
 

DeletedUser10990

Host
Všimli jste si že na výzkum automatizace dali dáleka ? Fanoušci Doctor Who vědí ;)
 

DeletedUser3139

Host
spy máš na 100% pravdu. Já hraji na ,,C" a kelef tu má cca 192 000 bodů a 23 vítězných bitev. Takže pokud jich děláš desítky denně, tak to je jasné, tak jak píšeš. Sice ta akcelerace konečně začíná trochu fungovat, ale stále to je nic moc. :(
A s tím výzkumem sice máš taky pravdu, ale tak budeme sběrači o týden později a to se v celku ani nepozná! :cool:
 

Milford78

Turista
Kelefe, ty asi moc nebojujes, vid? Stabilita je o trosku lepsi, ale porad to pada jako mrcha, zvlast, kdyz to mas zaple nekolik hodin v kuse ;)
mám to zapnuté 9 hodin v práci a pak večer doma další 4 hodiny... bojuju jak divej... a jestli to spadne jednou za dva dny, tak je to moc... zkus si nejdřív něco udělat se svým počítačem, než začneš obviňovat vývojáře... ;-)
 

DeletedUser

Host
Milforde, mam uplne novy PC v praci, kde krome MS Office neni nic nainstalovaneho a pada to uplne stejne jako na 2 pocitacich co mam doma. Takze ti mohu jen zavidet ;)

Uvidime co prinese aktualizace 1.38, ktera by mela byt 29.10 an anglickem FoE, u nas opet tak s tydenim zpozdenim :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Milford78

Turista
záleží, co používáš za prohlížeč, zda máš plně aktualizovaný flash, aktualizovaný OS, zda k němu máš administrátorská práva atd.
a taky, kolik jiných stránek v prohlížeči máš současně s hrou otevřených... stačí si k tomu otevřít pár stránek, kde je hafo flashových reklam, a hned to sežere třeba 2GB paměti...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
i5, 2,8GHz, 8GB pameti a v prohlizeci jen FoE, je uplne fuk, jestli IE nebo firefox, samozrejme vsechny aktualizace systemu i flashe

osobne jsem zastance jednodussi grafiky, preci jen je to hrane po internetu, aspon by to bylo stabilnejsi
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Milford78

Turista
není vůbec fuk, jestli FF nebo IE, každé má svůj vlastní flash plugin
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
jak tedy vysvetlis, ze Grepolis, flashova hra od Inno (take s narocnejsi grafikou), funguje vsem bez vypadku, tento problem postihnul jen FoE. Takze bud je hra tak narocna, ze ji flash neutahne a tudiz ji v nem nemeli programovat anebo to vyvojari proste nezvladli udelat tak kvalitne, aby v mezich flashe vse fungovalo jak ma
 

Milford78

Turista
Grepolis neznám, můžu si ho zkusit zahrát.

A jak vysvětlíš, že mně FoE padá vyjímečně.. na ani ne moc nadupaném noťasu?
 

Milford78

Turista
Tak jsem zkusil Grepolis, a ty si snad ze mě dělaš srandu, ne? To není ve flashi. To pak nemůžeš porovnávat. ;-)
 

DeletedUser3139

Host
Hele, mně to jeden čas padalo po pěti až sedmi bitvách, teď se to zlepšilo. Jediné, co mně napadá, že hra jede na více serverech a některé prostě nestíhají a tak je část lidí na prášky! :cool:
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru