Diskuze k aktualizaci 1.41

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser7851

Host
Prosím prosím prosím - zrušte nesmyslné tlačítko POMOC - to není pomoc - TO JE TREST!!! Někdo mi namotivuje dle mého přání tř. farmu a já mu nemůžu oplatit podle jeho přání, pokud tedy nemám ztrácet hromadu času tím, že se podívám kdo motivoval a pak ho budu hledat v sousedech. Kdo tu šílenost vymyslel? Zrovna u takového nápadu by se mělo konzultovat s hráči. Kdyby místo nesmyslu "pomoc" pořešil někdo to, že mne denně napadne cca 8 hráčů, kterým nemám šanci se bránit, protože rytířem na koni fakt vrtulník, či těžký bojový tank nesejmu. Takže nevyrábím, protože mám nepravidelnou pracovní dobu a nikdy nevím přesně kdy se domů dostanu. A aby mi denně vybrakoval nějaký zblblo byliny, na to fakt nejsem zvědavá......
 

trojan1673

Veterán
Tak tomu úplně nerozumím:-(
Proč by jsi mu to nemohla vrátit?
Stejně pokud chceš někomu vrátit motivaci stačí právě kliknout na pomoc v historii.
A to, že ti namotivoval farmu neznamená, že nekliknul na tlačítko pomoc.
Zrovna toto je ta nejlepší odezva INNO na prosby dlouho hrajících hráčů.
Nedokážete si představit kolik motivací jsme od roku 2012 museli odklikat.
Je to strategická hra a je nastavena tak jak je, bohužel rabování k ní patří.
Jen jim to rabování musíte ztížit, i když chápu nepravidelnou pracovní dobu.
 

DeletedUser7851

Host
Já tedy nevím, hraju na všech 4světech, cechy cca 45 duší a s motivací jsem nikdy neměla problém. Dokonce ani s tím, abych si přečetla, co ten který hráč chce. Motivace naslepo je na dvě věci - na nic a na h.... Mám spokojenosti na rozchechtaného smajlíka, takže zušlechtění je pro mne stejné, jako kdyby nikdo nic nekliknul. Potřebuji právě jen motivace domečků a výroben. Co se týče rabování to chápu, nevadí mi rabování jako takové, vadí mi, že není omezeno z jaké doby do jaké se smí. Já jsem v podstatě v pozici křováka, na kterého se útočí nukleární hlavicí. Bez jakékoliv šance na obranu či protiútok. Nevadí mi, když mi rytířstvo zmydlí někdo, kdo je i kdyby o dobu výš. Ale vadí mi, když si u mně pořizuje materiál do výroby někdo, kdo útočí vrtulníkama. Jediný způsob jak rabování ztížit je nevyrábět...... Tedy ustrnout ve vývoji, protože bez materiálu jsem v kýbeli.
Jinak hru hraji cca rok a půl a nikdy mi motivování nevadilo.... Motivace je proto, aby hráči , kterého motivuji pomohla. Automat střílí od boku a je k ničemu......
 

DeletedUser2298

Host
Ti co mají město nastaveno tak, že mají spokojenost pokrytou z "vlastních zdrojů" a nepotřebují tedy zušlechťovat - tak zrovna ti na této nové fičuře vydělají... stačí jim odbourat několik budov poskytující spokojenost a následně ( by jim mělo) klikání hráčů zkrášlit budky na spokojenost- a udělá to 120% a zbytek už půjde jen na motivace.. a jako bonus budeš mít i víc místa...
Ale pokud hraješ hru rok a půl.. a máš dle svých slov "rytířstvo" tj. předpokládám jednotky maximálně tak pozdního středověku či snad koloniálu..? Tak to zřejmě asi nebude příliš aktivní hraní... :-( Takže takoví hráči bývají opravdu fajným zdrojem surovin.
 

traktorista

Odborník
Motivace naslepo je super. Stačilo pár úprav ve městě a mám pravidelně pokryté všechny výrobny plus oplaceno během chvilky. Neměnit!

(možná jedinou věc bych poupravil - a to aby ve výpisu z radnice bylo vidět zda motivoval spolucechovník, přítel a nebo soused - stejně jako je to označené v celkovém přehledu hráčů)
 

DeletedUser3139

Host
A je to tady zase, lidi si stěžují, že hra není nastavena, jak by to bylo nejlepší pro jejich město. Například výše uváděná nepravidelná pracovní doba. Jasně, je špatný, ale za prvé, kolik asi lidí jí má a jak to přizpůsobit? Asi menšina a dost těžko, proto se s tím ve hře nepočítá. Nelze vyhovět všem. :cool:
Další stížnost je, že se na rytíře útočí vrtulníky. Tady celkem jasně odpověděl judas. Nejde nic jiného než souhlasit. Snad jen doplním jednu věc. Pokud bojuješ na všech světech cca rok a půl a jseš někde ve v středověku, tak prostě nestíháš, co takhle zkusit jeden svět jako prioritu a ty ostatní buď ukončit, nebo omezit?
A těch hráčů, co by vysloveně rabovali, aby měli zásoby, tak těch moc podle mně nebude. Většina, co bojuje se sousedy to dělá proto, aby získali body do celkového pořadí, popřípadě občas i nějaký ten plánek. Takže zrušení výroby, či dvě kopí je absolutně nezastaví. :cool:
Ale zkuste, než tady navrhovat jak by se hra měla přizpůsobit vašim potřebám a snům se zamyslet nad tím, jak za stávajících podmínek upravit město a svůj herní styl tak, abyste měli ztráty minimální, nebo žádné. :cool:
 

DeletedUser3139

Host
Na první pohled těch 28 stránek je asi fakt strašná věc, ale zase na druhou stránku pokud to je člověk z tvého cechu, tak je tu možnost se s ním domluvit, aby nešílel, pokud ne, tak přepnout na cechovní nabídky, nebo to co hledáš hledat přes filtry. :cool:
No, prostě to je o pár kliků navíc, když něco sháníš.
A na druhou stranu, pokud má tolik nabídek, tak se u něj dá sehnat všechno, ne? :D
 

DeletedUser7851

Host
Začínala jsem na A a postupně se "rozšiřovala". Pravda, měla jsem pauzu v době, kdy mne opravovali v nemocnici, byla tam sice wifi, ale blbá ;). A jak říkám - beru to, že se rabuje a bojuje. Ono v podstatě pro mne vlastně nemá na tom jednom světě cenu hrát... Proč.... Napochoduje jouda s vrtulníkama, sbalí mi výrobu a já si nemůžu ani říct, počkej pacholku ti to oplatím... No - neoplatím ;) Vím o lidech, které jsem ke hře přivedla a oni ji přestali hrát právě proto, že je masakrovali hráči o spoustu dob napřed..... Ono jich moc není - u mně jen cca 8 a z toho 4 si brali zboží....
Jen tak mimochodem - kousek od Chomutova může být i Kadaň?:confused:
 

DeletedUser11526

Host
JiPi, není z cechu, takového bychom brzy vyrazili. A protože neobchoduji jen s lidmi z cechu, ale občas i s přáteli, je těch 28 stran vážně opruz. A k té nabídce - všechno se u něj rozhodně sehnat nedá, protože má pár druhů, ale vždy po pár kouscích, proto zasviní tolik stránek. Ale co, to nějak přežiju, hlavně že nová aktualizace (zatím) nepřinesla, jak je zvykem, nějaké markantní zhoršení :)
Ptáčci krouží nad městem, hudbu mám stejně vypnutou, takže ani to neruší, jen stále přetrvává ta věc s "průhlednou" horní vrstvou, takže když najedu na nějaký odkaz, zobrazí to, co je pod ním.
Ale i na to jsem si už zvykl, i když např. u některých eventů mi to odkliklo bonusy, které jsem nechtěl a pod.
Takže co se 1.41 týče, jsem celkem v klidu a bez větších problémů :)
 

DeletedUser11526

Host
mamino, i s nepravidelnou pracovní dobou a o několik věků pozadu se dá hrát a eliminovat ztráty. Pokud znáš dobu, kdy se budeš moci lognout, směruj veškerou výrobu (její dokončení) na tento okamžik, počkej si na konec a ihned zboží odeber.
Jestli jsi ve věku, kdy máš domy s 24 hodinovou výrobou, postav jen je (např. v koloniálce dům s mansardou) a zase směruj vybrání na moment, kdy budeš online (třeba i dočasným odpojením od silnice).
Já to tak praktikoval pokaždé, když mi INNO ve své nekonečné moudrosti vždy, když jsem se trochu propracoval v pořadí přidělo nové sousedy, což mělo prakticky vždy za následek pád z první desítky někam kolem 65. - 70. místa a následný propad v potravním řetězci.
Na každou situaci se dá vymyslet nějaké řešení.
 

DeletedUser

Host
super vymysl, co zas nase grupa kotelnik a spol. vymyslela, je hezke, ze mi vyskoci hlaska, ze nemohlo byt nic motivovane nebo zuslechteno, ale dalsi pomoc je opet az za 24 hodin ... proc, kdyz k zadne akci nedoslo?
 

DeletedUser11526

Host
To by mně taky zajímalo, ale oba víme, že po tak zdařilé aktualizaci bude náš tým supervývojářů nejmíň týden v lihu, takže se odpovědi stejně (jako obvykle) nedočkáme. Zato nám po čase hrdě oznámí, že v aktualizaci 1.42 se dočkáme každé ráno kokrhání kohouta a další podobné supervychytávky.
 

Kayro

Znalec
super vymysl, co zas nase grupa kotelnik a spol. vymyslela, je hezke, ze mi vyskoci hlaska, ze nemohlo byt nic motivovane nebo zuslechteno, ale dalsi pomoc je opet az za 24 hodin ... proc, kdyz k zadne akci nedoslo?

Ber to jako dan za pohodlnost.Stale jeste nikdo nikomu nebrani delat m/z rucne.
 

DeletedUser3139

Host
Tak volala vrchní uklízečka z INNO, že už konečně prý máte ukončit to věčné remcání a jestli toho nenecháte, tak prý těch chyb bude ještě víc. A k těm chybkám, co jste našli, tak to je prý velmi náročné a bude to trvat ještě tak 4 - 6 aktualizací. A stanley má asi nějaké tajné kanály (asi prolévá hrdlo alkahólem se zahradníkem), protože kokrhající kohout je plánován na únor (a pozor, bude kokrhat i když vytrhnete reprák z bedny).
A jinak, co takhle udělat ještě jednu soutěž, něco podobného jako je to hledání chyb v textech akorát s tím rozdílem, že by se hledali chyby. Jen nějak nevím, kdo by je asi tak odstraňoval! :cool: :cool: :cool:
 

DeletedUser

Host
K reakci maminaMaja moc mě baví tyhle rádoby chytré rady od těch co se ani trochu nestydí za to že útočí vrtulníky na rytíře a ještě s gustem rabují. Hlavně že podle nových pravidel spojování sousedství by neměli být v sousedství hráči z více jak dvou různých, (pro šťouraly) po sobě následujících dob. No nějak se to nepovedlo, nestálo by za to tuhle část hry opravit protože dávat dohromady hráče co jsou ve středověku s hráči ze současnosti to je fakt dost velký problém a opravdu to nesplňuje slibované vyvážené sousedství.
 

DeletedUser2298

Host
Prosím laskavě o vysvětlení, CO konkrétně je špatného na tom, porážet slabší armádu silnější ( a je jedno zda vrtulníky rytíře či houfnicema lučištníky..) a CO je špatného na tom, brát si nevybranou výrobu od hráče.. moc děkuji a těším se na vysvětlení..
 

DeletedUser3139

Host
Pokud by příspěvek nebyl od netopirka, ale od nějakého nováčka, tak bych to pochopil. Ale netopirek tu s námi táhne tuhle hru už snad od začátku. Takže jen jednoduché vysvětlení:
1. bojuje se a rabuje proto, že za to jsou body do celkového pořadí a plánky.
2. většina bojuje od nejslabších po silnější, protože jsou menší ztráty a tudíž je možno vícekrát bojovat a mít větší zisk (body, mince, kladívka, suroviny) a třeba i postoupit kupředu v celkovém pořadí
3. rabováni jsou pouze ti, co stále ještě nerespektují zde už snad 100x uvedenou radu, nastavit výběr budov tak, aby dotyčný byl u bedny
4. tady si fakt nejsem jistý, zda netopirkem uváděné vyvážení sousedů bylo jen zbožným přáním někoho, nebo se toho týkala některá aktualizace. Pokud si to dobře pamatuji, tak poslední aktualizace sousedů byla o tom, že by se už nemělo stávat, že někdo bude mít třeba jen 40 sousedů místo 80 a pak cosi, co mění asi po 14ti dnech některé sousedy.
 

DeletedUser7190

Host
Když je tedy od této aktualizace omezení počtu vojenských jednotek, tak by mohlo být zavedeno počítadlo, aby člověk věděl, kolik jednotek má. Jinak za toto "vylepšení" dávám palec dolů.
 

DeletedUser

Host
Nevim jak na CZ svetech, ale jinde to omezeni jednotek zrusili a nyni pracuji na nejake uprave, aby hra nepadala pri velkem poctu jednotek. Skoda jen, ze o tom nikdo zde neinformuje ...
.
Starzaan 15-12-2014, 18:07
Important Update:

Due to the negative feedback concerning the unit cap, this part of the update is due to be removed from the game tomorrow. A temporary solution will be implemented until January to prevent any issues of players being unable to log in (this will involve increasing the memory available and will not impact on gameplay). A cleaner and more satisfactory permanent solution will be implemented in the new year, which should hopefully satisfy everyone .
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru