Diskuze k aktualizaci 1.68

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser12470

Host
Tak jsem asi trouba ale nikde v radnici jsem nenašel avízovaný filtr událostí
 

DeletedUser

Host
musis si ho v historii zapnout .. jsou to ty carky v levem hornim rohu

btw, opravu premeneny tulaka na railgun a nemoznost strilet v prvnim kole na neviditelny a letajici jednotky se asi dockame az o vanocich, jeste v kterem roce ...
 

Arthoris

Odborník
No ale hlavně co jsem vypozoroval od mnoha hráčů, tak se hra po aktualizaci opět zpomalila, Prostě nač jsou pro hráče vylepšení, když je to pro ně nehratelné opravdu no comment. Už by se jeden zamyslel, jestli ti maníci v Innu jsou študovaní....... protože oni asi opravdu neví která bije.
 

Mesmeric

Turista
Tak díky té super aktualizaci mi přestala fungovat mobilní verze. Ještě dnes ráno jsem na mobilu sklízel zboží a zlaťáky, abych se o 2 hodiny později dozvěděl, že bez nového updatu se nehnu a google play mi s úsměvem sdělil, že Zařízení není kompatibilní s touto verzí. Opravdu si nemyslím, že Lenovo a5000 je zas tak katastrofický mobil, aby nezvládl požadavky FOE. Plánuje se nějaká změna ještě, nebo můžu celou appku odinstalovat a hrát tak max večer, kdy se člověk vrátí domů? Dle ohlasů na Google Play se podařilo INNO nas..t docela dost lidí touto aktualizací.
 

traktorista

Odborník
Včera mobilní verze fungovala - i když všelijak (proházené ikony, špatné zobrazování atd...). Dneska ráno už běžela ok.
Jo a chce navíc oprávnění, což se dá obejít. Ale je to otravné.

Začínám mít pocit, že každou mobilní aktualizaci musí hnedka spravovat :D. Teda, ne že by tu do PC nemuseli :D.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru