Diskuze k aktualizaci 1.70

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Host
Taky vám po aktualizaci 1.70 neblikají zprávy? Prostě i když vám přijde nějaká zpráva, tak to dělá, že vám nic nedošlo. Nevím ale v minulosti to blikalo, jak šílené, potom to zase neblikalo. V další aktualizaci to blikalo jak kdy, naposledy to šlo v pořádku, a teď to zase nefunguje. Zatím to nikdo nehlásil, tak jestli to někomu jede ok.

u mě ok. bliká.
 

Arthoris

Odborník
Takže to musí být prohlížečem.

PS:Tak se mi zdá, že když dostanu zprávy v době, kdy jsem off, a potom se přihlásím, tak ta obálka nebliká, jakože to dělá, že jsem žádné zprávy nedostal. Ale když jsem připojený, a dostanu zprávu, tak to bliká.
 
Naposledy upraveno:

trojan1673

Veterán
Tak co se týká sekání hry, tak je to pravda. Hráči co pouze zahradničí tyto problémy nemají v takovém množství jako hráči co aktivně bojují v CvC.
Odpojení a připojení chatu se stane několikrát za den a to v celou hodinu.
Po této aktualizaci jsme, ale v cechu postřehli zlepšení a to značné. Hra se zrychlila a při bojích v CvC nám už tak nezamrzá.
Za toto rozhodně děkujeme.
 

DeletedUser11359

Host
Mě zprávy vždy blikají, jak mají, v poslední době se mi nestalo, že by blikali, když nemají, nebo naopak neblikali, když mají.
 

DeletedUser12151

Host
ahoj,vsiml jsem si,ze blikani zprav je zavisle na funkcnosti chatu, takze kdyz chat nejede, mas tam cervene pripojeno,odpojeno, coz ma vetsina hracu kazdych par hodin tak se ti nezobrazuje take nove prichozi zprava,staci refrehnout hru a zase podle me prichozi zpravy uvidis,ale takhle to uz bylo pred touto aktualizaci.
 

Arthoris

Odborník
ahoj,vsiml jsem si,ze blikani zprav je zavisle na funkcnosti chatu, takze kdyz chat nejede, mas tam cervene pripojeno,odpojeno, coz ma vetsina hracu kazdych par hodin tak se ti nezobrazuje take nove prichozi zprava,staci refrehnout hru a zase podle me prichozi zpravy uvidis,ale takhle to uz bylo pred touto aktualizaci.

No, právě že vůbec neblikají ani po refreshi, a mě to začalo dělat až po téhle aktualizaci, předtím to fungovalo v klidu. Ale vypozoroval jsem, že když nejsem na hře, a v té době mi přijdou zprávy, potom se přihlásím, tak to vůbec nebliká, že mám nové zprávy. A když jsem on, a přijde zpráva, tak to bliká :).
 

DeletedUser12151

Host
porad mi tam vysi to oznameni,ze hledate posili do tymu,ale jenom na E,ja se snad prihlasim :)
 

Svatej

Legenda
To nedělej ;) Nebo se při velikonočním eventu zblázníš, jakej bude nápor na podporu :D:D

Ale je fakt že ta trubka v pravém menu mě neuvěřitelně rozčiluje - tam nemá co dělat! :mad:
 

DeletedUser11359

Host
Nejsi sám, koho to štve, vždy, abych zjistil, kolik bonusů na výběr mincí mi zbývá, tak musím překlikávat a to je neuvěřitelné otravné....
Před chvilkou mi poprvé taky neblikala pošta, když blikat měla...
 

DeletedUser

Host
Mě by zajímalo, kolik na hře maká lidí? Jeden programátor?

Hra běží roky a velice pomalu něco upraví co jsem tak koukal. A co je nejhorší. .. Mobilní verze není plná a řada věcí tam není. Třeba hon za pokladem. To je neuvěřitelné. To opravdu vypadá, že tam maká jeden člověk a ještě jak se mu chce.

Jinde to šlo ihned a i když si změny dělali podle sebe a na fóru se kašlalo (což je klasika), tak mobilní verze byla 1:1. Bylo tam vše.
S chatem mám také problém a to i když vypnu firewall.
Možná jak je hra stará a registruje se málo lidí, v lednu 36 (z toho x spambotů), tak to nechávají doběhnou....
 

Henzisek

Znalec
Pokud ve hře najdeš tlačítko "nastavení" na ní záložku "O hře", zde najdeš mimo jiné osoby, které hru připravují.
 

DeletedUser

Host
Pokud ve hře najdeš tlačítko "nastavení" na ní záložku "O hře", zde najdeš mimo jiné osoby, které hru připravují.
Zajímavá jména. Jak nějaká ukrajinská parta :)

No, na mobilní verzi nedělá jeden člověk a proto se více divím, proč to za X let není? Jinde to jde a zde....

Ty jako moderátor, máš nějaký vliv anebo kontakt na firmu? Nebo to zde jedete zcela extra a je fuk co tam napíšete anebo doporučíte? Mě by zajímalo jak tam "jako" makají. Co jsou cíle atd. Roky neudělat něco je tedy extrém. Jinde borci zmastí mobilní hru z PC verze rychle a jede tam vše. Třeba DoorKickers. Grimrock atd. Tam máš to, co na PC a to dělalo celé méně lidí než zde. To je vtip.

Dotaz: Jak je hra stará a kdy byla prvně pro CZ? Kolik to hrálo nejvíce lidí a kolik nejméně a kdy? Je nějaký graf počtu lidí? Aby lidé viděli, zda to klesá anebo roste. Případně stačí říci, zda to tedy klesá anebo roste.

Děkuji.
 

DeletedUser12151

Host
ahoj, k aktualizaci, necha se tedy nejak zbavit te zpravy? (oznameni,trubka) :)
 

DeletedUser12569

Host
Nepřeji si, aby mi setrvávala pro mě zcela nepodstatná systémová zpráva o mobilní verzi na první straně pošty.
Jakým způsobem to odstraním?
Nebo jakým způsobem to odstraní tvůrci hry.
Je dost mizerné, že nyní už vidíme pouze první tři vlákna.
 

DeletedUser12151

Host
zajimave je,ze tam systemova zprava me prudi jen na E :D na ostatnich svetech ji tusim nemam,urcite ne na D a A..
 

DeletedUser11297

Host
Také mi to oznámení visí pouze na E. Je to zase další vylepšení hry, tvůrci musí mít v hlavě už opravdu ... Už ubrali jedno vlákno cechovními zprávami a teď uberou další touto hovadinou.
Jinak s těmi zprávami se mi to děje také. Když se přihlásím, nic nebliká, přitom mám v poště několik nepřečtených zpráv. Ale když jsem ve hře a nějaká zpráva přijde, tak se klasicky rozbliká. Zase další z problémů, jehož oprava zabere 10 aktualizací a to se nám v jejich průběhu budou snažit supportéři "radit", že je to prohlížečem, připojením, atd.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru