Diskuze k aktualizaci 1.80

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11317

Host
Krásné léto, milí hráči!

Je pro vás připravená další aktualizace. S verzí 1.80 přijde několik vylepšení a oprav chyb. Vylepšení se například dočkalo tlačítko Pomoc. Opravy chyb se pak dotkly třeba pozvánek pro nové přátele nebo přihlašování do hry přes Facebook. Na co dalšího se můžete těšit? Přečtěte si už teď tady a nezapomeňte nám napsat, jak se vám nová aktualizace líbí!

Budeme se těšit, užívejte léta :)
 

Dan 77

Veterán
Souhlas s 8472, ale to neovlivníme... A kéž by se tlačítko Pomoc dočkalo většího počtu vylepšení, např. takových, které jsem kdysi hned po zavedení tlačítka Pomoc navrhoval. Ale jinak za mě dobrý.
 

DeletedUser7728

Host
Věřím, že bude odstraněn problém z minulé aktualizace v obchodě s diamantami, kde svítilo EURO (praděpodobně zlý sen v IG Farben) a nešlo přepnout do CZK. Ušetřil jsem asi hodně peněz (hlavně při možných impulzivních nákupech přes FOE Cup2016)
P.S. Kdybych náhodou dostal 50% navýšení diamantů za nemožnost nakupování, asi bych ihned impulzivně nakupoval ;-)
 

Thesseus

Znalec
Tygří doupě děkujeme, sice jsem s ním počítal ale objektivně by němělo mít přednost.
Ale jak píše Zelda, proč tam není Síň??
Tlačítko pomoc je jedno z nej vylepšení o tom žádná ale mohlo by mít širší nastavení preferencí.
 

Dan 77

Veterán
Taky mě napadla Síň. Když ji totiž nemáte v dost pokročilé době a zapadne jako o několik epoch starší budova mezi budovami ve městě (renovačku buď nemáte, nebo nepoužijete právě na ni), přitom si tu Pomoc zaslouží právě Síň, aby zbytečně cechu nepropadala dvojnásobná síla, když už Síň stojí. Na druhou stranu to vypadá, že vývojáři dávají přednost jen těm budovám, kterým motivace nejen zdvojnásobí výrobu, ale současně i přidá další bonus (FP, medaile, zboží, plánky).
 

DeletedUser8622

Host
čus,mně by spíše zajímalo,kdy se konečně další pokračování doby Ledové..
sedím tady jak kvočna na falešném vejci a stále nic..
už 1.000let píšete-již brzy,již brzy..leze mi to na mozkovnu,to vaše.BRZY..
 

Kayro

Znalec
čus,mně by spíše zajímalo,kdy se konečně další pokračování doby Ledové..
sedím tady jak kvočna na falešném vejci a stále nic..
už 1.000let píšete-již brzy,již brzy..leze mi to na mozkovnu,to vaše.BRZY..
Tak schvalne dej sem jeden jedinej příspěvek kde někdo s fora nebo dokonce s FoE tymu pise ze pokracovani doby ledove bude brzy a nemysli to sarkasticky.Pokud jsi to cetl od nekoho z vyvojařů tak svůj dotaz adresuj rovnou do Hamburku.Tady jsi jen na malem ceskem bezvyznamnem foru :)
 

DeletedUser3139

Host
čus,mně by spíše zajímalo,kdy se konečně další pokračování doby Ledové..
sedím tady jak kvočna na falešném vejci a stále nic..
už 1.000let píšete-již brzy,již brzy..leze mi to na mozkovnu,to vaše.BRZY..
Už asi tři roky používá INNO termín brzy a pak to je třeba půl raku. Takže to nikdo tady nevymyslel, ani z hráčů, ani z moderátorů. Ti naopak už taky upravují svoje zprávy tak, aby se ,,brzy" pokud možno neobjevovalo. Takže asi opravdu budeš muset zaskočit do Hamburku, protože napsat určitě nestačí. :p
Po návratu dej vědět, cos vyjednal. Předem dík!:)
 

DeletedUser8622

Host
čus,tak to se tedy velice omlouvám za moji poznámku..
hlavně klid hošani,hlavně klid..
taky nereaguji na některé vaše "výlevy"..světu Mír-již brzy..
 

DeletedUser5384

Host
se nečil,poznámka dobrá,teď mluvím za sebe- byla k věci,zatímco jsme dřív čekali kvartál na novou dobu teď budeme čekat možná dýl na kus ledovky :D a sedíme tu všichni jak kvočny na vejcích a prd. A v INNO se chechtaj a po nás potopa,asi.Grrrr
 

DeletedUser12887

Host
Třeba místo již brzy by se dal použít termín někdy časem ☺
Jinak s těma sinema souhlas..ty jsou opomenute a každý renovacku proste na nejvyšší dobu nemá..už vůbec ne hráči..kteří teprve začínají a procházejí několika epochama.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru