Diskuze k aktualizaci 1.83

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser13448

Host
bohužel musím kontatovat, že tato změna se opravdu nepovedla, výhoda tuláků se totálně ztratila, v příští aktualizaci je už můžete zrušit úplně ....
 

DeletedUser13814

Host
Tak by mne zajimalo, kolik chytraku co nepozoruji vyssi ztraty dojizdi Expedici na level 3. Protoze tak do pulky lvl 2 to porad jde s vyssim bonusem mozna i dal. Ale pak to jde do kopru, protoze utocny bonus tuaka neni NIKDY uplatnen. A dost casto v druhe vlne musim vzdat, protoze prijdu o zakladni jednotku.
A navic, ja nemam tanky a railguny ci co to tu resite, ja mam tak maximalne riskou straz nebo jezdce na koni. Takze nez dojedu k delum a lukostrelcum, tak mam po par jednotkach, nebot vetsinou mi to nageneruje do cesty jeste spoustu bazin a kopcu. Nadhera. Srdce japoncika plesa radosti, neb jde kamikaze s pokrikem BANZAAI.
Tulak je v expedici mrtva jednotka. Bud musim jet hoogenne 7 tulku a zaklad, abych mel jistotu ze se mi tulak nepromeni v delo hluboko v poli obrancu a znici ho jednou ranou, nebo si musim utok namichat bez tulaku. Tak je tedy ZRUSTE, vsak lidi uz za ne utratili diamantu dost, tak uz nejsou potreba.

Opustil jsem kdysi hru Goodgame Empire prave proto ze porad menili pravidla, s cilem vythat z hracu co nejvic prachu na mikroplatbach, Asi budu nasledovat a zacnu hrat tanky.Tam maj rozum a nemeni logiku hry jak koho napadne.

Sorry ale tohle se nepovedlo.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3817

Host
...pokud je tam jedna jednotka a k ní 7 tuláků, umírá jednotka.

Patrně se AI snaží zlikvidovat první útočící jednotku. Ťulpasové hrají až po ní...
Ale to, že někteří hráči nejsou schopni změnit taktiku a využít tuláků trochu jinak, ještě neznamená, že to neumí nikdo. Osobně na tuláky dál hodně spoléhám.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12151

Host
Kdyz ti nevadi, ze s tebou cvici a meni pravidla jak se jim to hodi. Jde jim jen o prachy, kdyz padne kmenova jednotka tak co budou delat nekteri hraci? Udela jich to tydne ve vsech svetovych mutaci 10 tis x45 dia. Vic se o tom nema cenu vyjadrovat, ja utracel za dia abych mel skryse a delal jsem to s vedomim, ze vim jak funguji.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Svatej

Legenda
Tak by mne zajimalo, kolik chytraku co nepozoruji vyssi ztraty dojizdi Expedici na level 3. Protoze tak do pulky lvl 2 to porad jde s vyssim bonusem mozna i dal. Ale pak to jde do kopru, protoze utocny bonus tuaka neni NIKDY uplatnen. A dost casto v druhe vlne musim vzdat, protoze prijdu o zakladni jednotku.
A navic, ja nemam tanky a railguny ci co to tu resite, ja mam tak maximalne riskou straz nebo jezdce na koni. Takze nez dojedu k delum a lukostrelcum, tak mam po par jednotkach, nebot vetsinou mi to nageneruje do cesty jeste spoustu bazin a kopcu. Nadhera. Srdce japoncika plesa radosti, neb jde kamikaze s pokrikem BANZAAI.
Tulak je v expedici mrtva jednotka. Bud musim jet hoogenne 7 tulku a zaklad, abych mel jistotu ze se mi tulak nepromeni v delo hluboko v poli obrancu a znici ho jednou ranou, nebo si musim utok namichat bez tulaku. Tak je tedy ZRUSTE, vsak lidi uz za ne utratili diamantu dost, tak uz nejsou potreba.
Sorry ale tohle se nepovedlo.

Výraz "chytrák" si vyprošuju. :) ale jestli chceš vidět důkaz že jsem to dojel -
LuzR.png


Ztráty za 3 kola: 9 tuláků, 2 protiletecká vozidla. (což je o 1 tuláka více než minulý týden)
cca 90% bojů expedice jsem jel kombinaci 1 protiletadlo, 7 tuláků. Jen v pár případech jsem použil 1xtank,1x raketové dělostřelectvo, 6x tulák.
;) v útoku mám ubohých 47%/39%. :p Téměř všechny boje jedu ručně stručně.

A opakuji: žádnou výraznou změnu nepozoruji
 

DeletedUser13814

Host
Jabka a hrusky. JA pisu ze jsem v Pozdnim Stredoveku. A pokud jsou v obrane 2 a vice streleckych jednotek, NEEXISTUJE abych uderil na jakoukoli tulakem jako prvni., Neni to proste mozne. Vzdy mi je promeni. A protoze jsou nakombinovany s tezkou, nebo s lehkou jednotkou, Takze mam pokazde vysoke ztraty bud od del nebo luku na me tezke, nebo kdyz pouziju rychle jednotky, tak mi je zase pomlati ty tezke kterym s tim dela pomohou protoze na jejich likvidaci musim uderit tak 3x konem, abych zabil tu tezkou.
To ze ma tulak v utoku velmi vysoke hodnoty je mi najednou k nicemu. Proste to nejde nastavit tak, aby on mohl aspon na par jednotek uderit jako prvni. A to nemluvim o tom, ze jeste nevim jaky bude teren, takze dost casto mym jednotkam da 3 kola dostat se k tem delum nebo lukum, protoze tam mam kopce a baziny.

A ted cekam nejaky genialni rady na taktiku za techto novych podminek boje. Mixovat jednotky a tulaky je nesmysl, nebot se mi tulak zmeni na delo kde bych potreboval tezkou a naopak.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12151

Host
Lorde v soucasnosti protiletadlem jsem taky dokoncil, ale predposledni boj v LB 3 urovni zasek, tu jsem vzdy v pohode udelal 1 gunem a tulaky a to same posledni boj, ted mam bilanci 4 mrtve guny a 2 tulaky a boj jsem nedodelal, jedine, ze bych ozivil kmenovou jednotku, nemuzes srovnavat snadnou bitvu s jednotkou, ktera vzdy oplaci utok, takova v bud neni. Btw 3 level delam vzdy rucne, ale ted my to nejde! Inno to proste zmrvilo, stejne jako CV, at tahnou ke vsem certum!!
Edit: souhlasim s ZPLCZ, ztraty sli v pozdnim brutalne nahoru, pred tim jsem mel ztraty minimalni a ted to dodelam jen diky vysokemu off bonusu 84/78 proti 15/15 a to mam ztraty na boji 4-6 jednotek a nekdy i prohry.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Kayro

Znalec
Ja dva,v jednom prodavaji vanilkovou a v druhem pistáciovou.Bojova vozidla jim proste nejdou.vypadaji jak hracky pro dvoulete deti,hlavne nebudit hruzu nebo tak něco,obcas by mohli i zachrastit.25+ let stara hra Duna 2 první poradna rts mela uveritelnejsi vozidla.
 

DeletedUser9906

Host
Tak mám dojem, že ta změna je docela průšvih, dosud jsem chodil proti 4/4 satelit/ railgun s 2-3 guny a tuláky, po téhle změně je to masakr, AI jde přednostně po jednotce, posunutí tuláků na konec znamená že na mě vystřelí ještě railgun, tím pádem nemám šanci zlikvidovat satelity... no, poraďte stratégové co nasadit, aby byly ztráty 1-2 jednotky tak jak před změnou. Asi bez tuláků a s obrovskými ztrátami?
 

Arthoris

Odborník
Zkus 1 gun, 1 šampík a 6 tuláků nebo 1 gun. 1 šampík, 1 jezdec a 5 tuláků ale já jedu to první složení, a jde to dobře. Samozřejmě máš pravdu, teď to jede po základní jednotce, takže musíš rozhodovat, jaký krok uděláš, co je nejvyhodnější. Pokud máš velké bonusy, tak tím lépe, hlavně chraň ty základní jednotky, jinak bude v druhé vlně nahraný :).
 

DeletedUser9906

Host
Chránit základní jednotky proti gunům?? Jinak já to dal drony, ale je to loterie, kde se vysadí, a stejně jsou ztráty 3-4 jednotky:(
 

Arthoris

Odborník
Samozřejmě, pokud máš 1 základní gun, tak ho musíš chránit tím, že ho budeš držet mimo dostřel nepřátelských ganů, aby ti ho nemohli sejmout, ony prostě nemají dostřel úplně všude, mají taky místa, kde nedostřelí. Takže sice budeš ho mít poškozeným protože úplně ochránit bez ztráty životů nejde ale budeš moci pokračovat do druhé vlny, protože ti přežije. No ale podle toho divení ty boje mastíš hlava nehlava co? :).
 

peepee77

Veterán
Jabka a hrusky. JA pisu ze jsem v Pozdnim Stredoveku. A pokud jsou v obrane 2 a vice streleckych jednotek, NEEXISTUJE abych uderil na jakoukoli tulakem jako prvni., Neni to proste mozne. Vzdy mi je promeni. A protoze jsou nakombinovany s tezkou, nebo s lehkou jednotkou, Takze mam pokazde vysoke ztraty bud od del nebo luku na me tezke, nebo kdyz pouziju rychle jednotky, tak mi je zase pomlati ty tezke kterym s tim dela pomohou protoze na jejich likvidaci musim uderit tak 3x konem, abych zabil tu tezkou.
To ze ma tulak v utoku velmi vysoke hodnoty je mi najednou k nicemu. Proste to nejde nastavit tak, aby on mohl aspon na par jednotek uderit jako prvni. A to nemluvim o tom, ze jeste nevim jaky bude teren, takze dost casto mym jednotkam da 3 kola dostat se k tem delum nebo lukum, protoze tam mam kopce a baziny.

A ted cekam nejaky genialni rady na taktiku za techto novych podminek boje. Mixovat jednotky a tulaky je nesmysl, nebot se mi tulak zmeni na delo kde bych potreboval tezkou a naopak.

Ale to je jedno kde jsi. Máš proti sobě jednotky odpovídající tvoji době. Takže je to taktikou. Taky dojizdim běžně třetí level a ba automat nejedu až poslední 4 boje. Vyšší ztráty nepozoruju.
 

DeletedUser12151

Host
ochranit zakladni jednotku jde,ale musis ji odsunout jak pises arthorisi. Jenze nekdy se zakladni jednotka objevi uprostred a jak vis gun nena moc velky dojezd,takze odsunout ho muzes az po 2 tazich,ale to uz je vetsinou po nem, jedina sance se mi objevila az pri 5tem pokusu,to jsem ho mel na kraji,jak ovlivnit kde ta zakladni jednotka zacne asi neni co? a stejne mi ho i tak dostali..jeste je tu moznost vzit si tulaka co mu chybi jeden zivot a myslim,ze si ho vyberou jako prvni na likvidaci,protoze uz je pozkozeny..ale nemam jeste vyzkousene,kazdopadne nam v INNO udelalo bordel a jen kvuli tomu,ze neumi opravit chybu s gunem jinym zpusobem?
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru