Diskuze k aktualizaci 1.85

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Ahoj, měl bych dotaz, zda bonusy budou fungovat i na expedice, když píšete v popisu: " Kritický zásah platí pro vaši útočící i obrannou armádu v PvP."
 

Dan 77

Veterán
WinJet: Jj, každému to sedne jinak - mně to dneska nevyšlo časově, někomu to zas časově nevyjde ve středu.

Xanthippus:
Chápu to takhle: Kritický zásah platí pro vaši útočící armádu A pro vaši obrannou armádu v PvP. Tj. pro obranu namířenou proti sousedům (jinou obranu hráč nemá) a útočit můžeš na sousedy, na kontinentu, v CvC a v expedici a body ze všeho jdou do PvP věže a všude by snad měl kritický zásah fungovat.
 
Ook, dik za info, já jen aby v tom nebyl nějaký háček. PvP je hráč proti hráči, což jsou sousedi nebo CvC, v expedicích a na mapě získáváme taky body do věží, ale už nebojujeme proti jednotkám co tam dal hráč, ale prostředí...
 

DeletedUser11297

Host
Dan 77: Tak ona to byla moje chyba. Plánoval jsem vynechat včerejší pomoc a začít až dnes po aktualizaci. Ale jak jsem byl unavený, tak jsem na to úplně zapomněl a málem na to krutě dojel. Sice jistotu, že bych aspoň ten jeden plánek urval, nemám, ale aspoň to zkusit je lepší, než nedělat nic. Zítra už se podle toho zařídím, tak abych ve středu mohl zabojovat.

Jinak částečné zklamání z Oranžády bylo napraveno vypuštěním dalších dvou rozšíření. Z pohledu dia se mi to sice moc nehodí, protože mám našetřeno přesně na 8 plánků nové VB, ale tak holt si tu trošku dokoupím. Medailí mě pár chybí, všechno jsem to vyházel za expedice, tak pomalu shromažďuji zpátky ztracené impérium. :D
 

Svatej

Legenda
"
  • Mistrovství vyžadovala účast nejméně 3 členů cechu v předchozím kole, aby se cech mohl zúčastnit. Nyní stačí jen jeden člen."
Z téhle věty v oznámení jsem pochopil, že se mistrovství cechů v CE budou moci účastnit i 1člené cechy. Ovšem teď na B, kde mám jednočlený cech už delší dobu vidím, že to nelze.
Takže jak? Také to do hry nedaly, nebo jsem to pochopil špatně?
 

sabinabetty

Forge Einstein
Člen týmu
nn Lorde...

"Tady je několik pravidel pro účast.
První podmínkou je, že mistrovství cechů se mohou zúčastnit pouze takové cechy, ve kterých nejméně 3 členové dosáhli doby železné.
Za druhé, alespoň jeden člen musel přispět do předchozí expedice svého současného cechu.
Pokud není jedna z těchto podmínek splněna, cech se sice zúčastnit expedice může, avšak nebude součástí Mistrovství cechů."

Ta tvá věta se týká pouze té druhé podmínky, ta první zůstává :)
 

peepee77

Veterán
Je už prosím nějaké info od kdy bude nová VB dostupná? víme, že od středy, ake jestli hned od půlnoci nrbo až v pozdějších hodinách? Děkuji za odpověď
 

DeletedUser11297

Host
Tipuji tak kolem 12 - 13 hodin. Ale doufám, že to aspoň někde oznámí, abychom to nemuseli jen odhadovat.
 

DeletedUser11297

Host
Mě motivace dojedou ráno před 6, takže narychtovaný také budu. Pokud nevydají oznámení o spuštění, tak počkám tak maximálně do 14 a pak začnu.
 

Svatej

Legenda
Spíš bych řekl, že neřeknou, než že řeknou. :D
Ale co, holt to budu zítra hlídat, jestli to nepřijde mezi 10-13 tak se asi zvencnu. :D
 

DeletedUser12887

Host
taky kdoví kde to budou zavádět jako první podle předchozích poznatků nejsíš někde nad pacifikem
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru