Diskuze k aktualizaci 1.93

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11317

Host
Milí hráči,

čeká nás první a poměrně obsáhlá aktualizace v novém roce.
Můžete se těšit na vylepšení spojená s historií událostí, s uložením budovy nebo třeba se zvýšením obnosu mincí pro hráče z vyšších dob za pomoc jinému hráči. Samozřejmě nás čekají i opravy chyb, seznam těchto oprav si můžete přečíst v oznámení.

S aktualizací dojde i k úpravě Křišťálové vily, o této změně jsme vás informovali už v průběhu týdne.

Napište nám vaše názory týkající se této aktualizace.
 

Svatej

Legenda
Konečně aktualizace, které nemám co vytknout, naopak která přinese pár dobrých změn. :)
No dobrá... možná ten nerf vil se vytknout dá :D ale jinak spokojenost za mě. :)
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser12887

Host
Jo tohle vypadá slibně, je tam dost věcí, které přinesou vylepšení i opravy :)
Třeba to listování mezi CvC mapama, to dost vítám.
 
Ahoj já mám ještě stále v inventáři 3 dárky. Lvl up Diovky, Cašské a Castelu. Co s nimi bude až se smaže onen slot na dárky? Nebo to je jiný? Ptám se abych věděl zdali to mám použít nebo si to ještě můžu uschovat na později.
Děkuji za odpověď a doufá, že jste s touto možností počítali :)
 

DeletedUser12133

Host
Ano, aktualizace vypadá dobře. Až na ten rebalanc křišťálové vily, ten jste tu nějak zapomněli zmínit. I když chápu, že je pro vás lepší, když se o něm moc mluvit nebude. Co se vlastně stane, když si město zkrátka neupravím a dostanu se s počtem dostupným lidí do mínusu?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12151

Host
ahoj, nestane se nic,jen nebudes moct nic stavet a prestavovat dokud se nedostanes do kladnych cisel..
me by spis zajimalo jestli se vrati i hotely na strome, ktere jsou porad lepsi nez kristalove vily, rozhodne by za ne melo byt vic bodu v zebricku nez za vily a o tom je ticho po pesine, i kdyz pochybuju,ze se tady ceska podpora k necemu vyjadri jako je tomu na bete, tady je vzdy ticho po pesine a nikdo nic s podpory tu nepise..tak ani ted nepocitam,ze by se tu zapojila do konfrontacni debaty :(
 

DeletedUser12133

Host
Fajn, to jsem chtěl slyšet. Město mám vyvážené, vše co potřebuji mám postavené, takže se na nějakou přestavbu můžu vykašlat :D Vlastně když o tom tak přemýšlím, tak by se vyplatilo postavit si teď co nejvíc křišťálových vil a využít populaci, kterou přinesou postavením dílen a skladů. Možná pak budu mít do rebalancu spokojenost lidí v mínusu, ale po rebalancu se mi to díky úbytku lidí ve vilách zase srovná. Na všem se musí najít něco pozitivního.
 

DeletedUser12887

Host
Ten slot na dárky se asi spíš myslel ten na darování předmětů z inventáře, který se ještě nikdy nevyužil, jako přesně to nevím, ale to by nemělo mít vliv na ostatní věci v inventáři: http://prntscr.com/dz6llu
tohle spíš je přesnější: http://prntscr.com/dz6nqh
Jinak s těma hotelama na stromě to teda je zajímavý, ale pochybuju, že to budou vracet, to by taky mohl každý napsat, že postavil vily a kvůli tomu zboural tohle nebo tamhleto, myslím, že by podpora měla co dělat až do léta, tohle teda můj názor samozřejmě.
 
Přesně v tomto slotu mám 3 dárky. Slot byl využit na začátku hry, kdy se přišlo s možností vylepšování VB nad lvl 10. A přesně o něm se bavím :) Co bude s věcmi co v nich mám? :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12887

Host
Tak tohle netuším, já to mám prázdný, no radši to asi použij nebo to může třeba zmizet, ale snad odpoví někdo, kdo tohle ví přesně
 
Dobrá napsal jsem na podporu a uvidíme co odpoví :)

Jinak, abych moc neremcal tak aktualizace se mi až na ten nerf budovy, který se mě ovšem netýká, ale nám rád nerfy, hodně líbí :)
Hraji i na betě a vím, že přínos v zobrazení nových věcí s vykřičníkem, upozornění na přátele ikonou je prostě hodně dobrá věc a hodně to zpříjemní hru :)
To, že 20 mincí je směšná částka za motivaci někoho se už nějakou chvíli ví :) A jsem rád, že se to napraví i kdyby to mělo být jen o malou částku stále je tu nějaký progres a zvýšení s dobou. V pravěku nebo i železné vás motivace přátel a tím získání 20 mincí mohla vytáhnout z pěkné kaše nebo splnit některé úkoly.

A jsem trochu rád, že s touto aktualizací nepříjdou nové expedice. Dle mého ještě potřebují vyladit na testu :)

Dobrá takže výsledkem je, že se budou přesouvat do inventáře :)

Takže jsem v klidu :D

/Sloučené příspěvky.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9959

Host
Mne by spíše zajímalo, kdy bude opraven či vylepšen ten trapný automat na obranu města. Za tohoto stavu není potřeba obrannou armádu ani stavět ...
 

Svatej

Legenda
Však jí nestav :) já mám v obraně 1 kopiníka a jsem spokojený :) se sousedy mám dobré vztahy, většina z nich mi motivace vrací a kvůli bance bych je objel tak jako tak... :)
Rabování zabráníš tak že si včas vybereš výrobu. A když na tebe někdo zaůtočí, zjistí že z tebe získá jen 110 bodů do věže a nic víc, tak tě brzo navštěvovat přestane.. :);)
Respektive po době potřebné k tomu aby zjistil, že výrobu vybírám s vteřinovou mezerou maximálně :D
Tedy, tak to alesspoň mám na hlavním světě, co se děje na zbylých 4řech je mi jedno... studánky rabovat nejdou. :p:D
 

DeletedUser

Host
ja mam jeden takyto postreh alebo otazku, ak kliknem na nick hraca nad portretom je tam moznost Navstivit, taka ista moznost je aj kliknutim na portret, dalsia moznost pri kliknuti na nick je napisat spravu, naco to tam je, ak mame ikonku obalky, coz je napisat spravu, je to zbytocne zdvojenie, urcite by sa nasiel iny efektivnejsi sposob v pripade nahrady obalky pri sucasnom nedostatku miesta pre "rychle tlacidla"

skoda ze aktualizaciou sa nespravila aj deaktivacia tlacidla navstevy krcmy v historii, ak je obsadena alebo navstivena
 

DeletedUser12151

Host
tak hotely na strome nahrazovat nebudou, na to se da jen rict,ze inno okrada hrace, oni udelaji chybu,ktera je evidentni hned vsem hracum a my ji zaplatime
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru