Diskuze k Budoucnosti

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser3817

Host
Nevím, proč by měl být podraz přidat novou dobu během eventu.

To ani ne. Ale přijde mi docela nefér podmínit splnění eventu použitím diamantů. Což se stalo. :mad:
Odjakživa nesnáším, když se mě někdo pokouší k něčemu donutit. Takže se jim na to nejspíš vyflajznu. Ten hřbitov zas takový zázrak není.
 

traktorista

Odborník
Mimochodem, ten svítící kosočtverec s nožičkama před výrobnou na supravodiče je super :D. Skoro jak logo Tří sester abych to opsal slušně :D.
 

DeletedUser13266

Host
Musim rict, ze jsem taky kvuli datu vydani nove doby o vyvojarich nemel valne mineni, nicmene moje obavy se nenaplnily: [SPOIL]ukol c. 12 se mi splnil automaticky i bez toho, ze bych musel odhalit a prozkoumavat novy kontinent.[/SPOIL]

Nadruhou stranu...vetsina budov vypada hrozne, budovy ze Zitrku alespon vypadaji futuristicky, nejedna stavba z Budoucnosti mi pripomina jinou hru od Innogames, Elvenar...a to (z meho pohledu) neni kompliment. Snad nova doba ledova prinese ve vzdalene budoucnosti neco zajimaveho...neco zmrzle postapokalyptickeho, treba (idealne v kombinaci se zmenou celeho podnebi ve meste, jestli budou budovy zasnezene, kombinace se zelenou travou kolem bude vypadat prinejmensim komicky)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3814

Host
pro mě je naprosto příšerné provedené armády. Totálně unbalance! Drony které dostřelí přes jedno pole a ani nikam nedojedou. zkoušela jsem s nima bojovat a i přes 117% bonus katastrofální výsledky. A naopak ten tank, co je zneviditelněný 99%času a ještě má reaktivní pancíř, takže musí být na tři rány? už takle byly v současnosti obrněné tanky imba a nikdo snad do obrany nedává nic jinýho. jak to asi dopadne tady.
 

DeletedUser2298

Host
Jak by.. budou se používat jen tanky.. a možná.. zdůrazňuji možná railgun..
 

traktorista

Odborník
p už takle byly v současnosti obrněné tanky imba a nikdo snad do obrany nedává nic jinýho. jak to asi dopadne tady.

Já je tam třeba neměl a rozhodně mi obrana fungovala velmi dobře, naopak ty tanky ze Zítřka považuju za přeceňovanou jednotku. Ovšem s reaktivním pancířem už to bude jiný kafe.
 

DeletedUser12151

Host
ahoj,mel bych cist toto vlakno,nechal jsem se napalit a postavil si dve hnizda dronu,kdo tohle vymyslel,jendnotka,ktera nema zadny dostrel :D no to je tedy budoucnost..btw je zajimave,ze nemuze byt zasazena delem,ale ne tim z budoucnosti ,tam delo ignoruje tuto vyhodu,kdo to vymyslel? prosim jmeno vyvojare a duvod proc to udelal
 

DeletedUser11297

Host
Jediné, co je na té jednotce výhodné je to, že výzkum je za staré suroviny a nemusíte jej zkoumat pro postup dále.
 

DeletedUser4810

Host
Zdar,
co mě nejvíce štve, je nefunkční turnaj ve věži, koupím jednotky, honím sektory pro otevření věže a pak zjistím, že se turnaj v budoucnosti nepočítá = sakra !!
= zbytečná práce a utracené prachy - soudruzi z NDR asi zase někde udělali chybu ?! !!!
 

Fotřík 1.

Komentátor
Mozna by mel nekdo autorum hry vysvetlit, ze supravodice se z polovodicu nevyrabi. Tahle vypadaji hloupe jako ten ministr, co v 80. letech prijel do Roznova slavnostne otevrit novou vyrobni linku na polovodicove soucastky a pred tisicihlavym davem sliboval, ze: "Jednou Zapad dozenieme a aj celych vodicov budeme vyrabat."
 

Dan 77

Veterán
Tak graficky to nevypadá špatně, ale co ty bonusy velkolepek?
Bonus pro rabování potěší jen omezený počet hráčů a naštve slušnou část ostatních. A bonusy na získávání plánků a odměny za přispívání takhle ke konci hry? Ok, Inno tvrdí, že není konec, ale kolik dob ještě zvládnou vymyslet?
Proč by se někdo honil za plánky a otravoval se stavbou budovy, která mu bude užitečná jen při získávání plánků na ty z další (jedné?) doby, když všechny předchozí už hráč obvykle má? To by se hodilo úplně za začátku hry, jenže začátečník tu budovu jaksi nepostaví. Krom toho to pomůže jen pár fanatikům, kteří se snaží vyhnat Alcatraz až do nebe - jenže kolik jich je na každém serveru? 30? A nepřijde mi, že by kdokoliv z nich měl problém s plánky...
Přesně tak! Souhlasím s tebou do písmenka.

S tím hodnocením vzhledu souhlasím. Mě se zdají hnusné už některé budovy Zítřka, zejména buňkové hotely a domy. Co se týče rabovacího bonusu, mám také stejný názor. Jen mě ještě vadí jedna věc a to je prostor. Jsem z těch hráčů, kteří mají za cíl vybudovat všechny velkolepky a ještě bych chtěl, aby to bylo hezké. Jenže když jsou nahňácané na sobě, tak to moc dobře nevypadá a dnes jsem se z podpory dověděl, že vlastně ani nemůžu dosáhnou rozšíření na celou plochu, protože je to omezené. Takže zřejmě ani nové velkolepky stavět nebudu, protože je nemám kam dát.
No to mě se zase nelíbí město plné velkolepek, každá je z jiné doby a má jiný vzhled, takže o to větší je to pak mišmaš, a přesto je to malá rozmanitost esteticky. Ale to je jen můj názor. Já jsem zas sběratel speciálních budov a někdo je sběratel velkolepek, no a co.
Co se týká Buňkových domů, to chápu, ale jako nápad vývojářů skvělé. Buňkové hotely náhodou vypadají skvěle, pravděpodobně je staví většina hráčů Zítřka díky tomu, že jsou nejefektivnějšími zítřejšími nediamantovými budovami, a tak skvěle doplňují zbytek zítřejší zástavby (takové hezké futuristické město, modro-šedo-zeleno-žluté město z blízké budoucnosti, vlastně takřka už současnosti).
 
Naposledy upraveno:

Dan 77

Veterán
Spustí něco uprostřed něčeho jiného, co je tím spuštěným ovlivněno, ale není dost času na splnění. To muselo udělat Inno schválně, vždyť takovou chybu normální člověk nepřehlédne, zvlášť když má vyvíjet svou hru. A řekl bych, že byl záměr vytřískat z toho zaplacené diamanty, i zadarmo hrající hráči aspoň místo placení přijdou o nastřádané diamanty, což třeba i je donutí platit. Taky jsem nějaké diamanty použil, ale tím jsem si oddálil rozšíření města, no holt se nedá nic dělat. Naštěstí první průzkum v Budoucnosti trval jen 1 den a něco, tak tam jsem už platit za nic nemusel. No a aspoň mám největší hřbitov z nejnovější epochy, tolik spokojenosti do města je stejně dobré jako z diamantové kulturní budovy.
WinJet: Ono to není ani tak o dobývání a prozkoumávání, jako o pronikání.
Qwertik: No v tvém případě je to opravdu špatné, ale jedinou možností je pouze utratit diamanty. A je docela možné, že právě kvůli tomu to v Inno naplánovali zrovna takhle.
Jenže k tomu musíš udělat nejdřív co? Prozkoumat novou provincii. Ale zvláštní je, že stačil průzkum, a úkol jsem měl splněn, přitom jsem ještě do žádného sektoru nepronikl/neposlal špeha. Asi chyba v eventu. Ale v případě Qwertika máš možná pravdu, pokud už si nevyčerpal veškeré proniknutí v té provincii.
 
Naposledy upraveno:

Dan 77

Veterán
Nadruhou stranu...vetsina budov vypada hrozne, budovy ze Zitrku alespon vypadaji futuristicky, nejedna stavba z Budoucnosti mi pripomina jinou hru od Innogames, Elvenar...a to (z meho pohledu) neni kompliment. Snad nova doba ledova prinese ve vzdalene budoucnosti neco zajimaveho...neco zmrzle postapokalyptickeho, treba (idealne v kombinaci se zmenou celeho podnebi ve meste, jestli budou budovy zasnezene, kombinace se zelenou travou kolem bude vypadat prinejmensim komicky)
Přesně tak, jak píšeš... Ale beru to prostě jako postmodernu na druhou, ochrana přírody a splynutí s ní konečně dotaženo do konce, holt to vypadá jako nějaká středozemě z fantasy než jako sci-fi a postmoderna se povedla mnohonásobně víc než Budoucnot, zato nové vojenské jednotky se fakt docela povedly a zboží taky. A taky doufám v zasněžené město.

A ještě co se týká jednotek, ta nerovnováha je ještě horší než v současnosti. Současné tanky s reaktivním pancířem (ne od slova re-aktivace, ale od slova re-akce, reagovat) byly dobře navržené, ale ostatní jednotky v opozici byly vůči němu a vůči sobě navzájem v nerovnováze (silné protiletadlovky a slabí úderňáci a slabé atomovky). Zítřejší neviditelný tank je sice v boji ještě lepší než ty současné s reaktivním pancířem, ale měl patřičnou opozici v podobě mikrovlnek a Ultra AP vedoucí k rovnováze zítřejších jednotek, i když odstřelovač je příliš slabý a skoro k nepotřebě. A budoucí tank kombinuje výhody obou předchozích tanků k neuvěřitelné síle, jeho jediná opozice je ale neskutečně silné kolejnicové dělo střílící ob kolo, takže jen o trošku lepší než mikrovlnky, ale pokud ovšem kolejnicové dělo taky ignoruje skrytí. Ostatní jednotky mají docela solidní vylepšení, ale jinde jsou v nevýhodě, takže vlastně k vylepšení nedošlo, možná ke zhoršení oproti Zítřku, těžko říct. Třeba roj dronů má lepší bojovou sílu, ale nedá se skoro použít, od satelitního navaděče bych očekával větší účinnost v boji a voják s exoskeletem měl být raději taky výsadkář...

A překlady jsou taky naprd. Ale vzhledem k tomu, že po zavedení Zítřka se taky skoro nic neopravilo, tady to asi bude stejné... :(
 
Naposledy upraveno:

traktorista

Odborník
Njn, tanky jsou príma, navíc +5% do útoku za budovu, takže opravdu nic moc jiného není smysluplné stavět. Vyvážení jednotek se moc nepovedlo (chce se napsat - už zase).
 

DeletedUser11457

Host
no, celkově ta doba nic moc.
domy... +22 lidí na políčko, no, dá se nechat na každém, jestli se to vyplatí nebo ne
výrobny... místo ubírání spokojenosti (drony) spokojenost přidávají, ale výrobní kapacita prakticky stejná, navíc vyžadují nepomněrně více lidí, takže se celá výhoda spokojenosti maže.
armáda... no, tady to vypadá max na ty tanky, max railguny, které jsou ale až úplně na konci, takže s tanky si člověk dost dobře vystačí celou hru.
kultura ... díky vysokému alcatrazu a už určitě i pár premiovým budovám co lidi mají zase není moc potřeba nějaké nové stavět
dekorace ... z principu nestavím, zbytčnost
výrobny zboží nehodnotím, ty musí být v každé době
velkolepky ... no, asi je zařadím vedle kolosea, kapitolu, nottre damme, space nedle a habbibatu, že i když je budu mít, tak je nikdy nepostavím, protože jsou useless
 

DeletedUser9906

Host
Tak tentokrát mě INNO poprvé příjemně překvapilo, něco jsem dobyl, něco vyjednal a po dobytí poslední provinciee v zítřku už byly všechny další ukoly splněné, budoucnost nebudoucnost, takže žádné čekání na prozkoumání nové mapy.
 

DeletedUser3817

Host
Spustí něco uprostřed něčeho jiného, co je tím spuštěným ovlivněno, ale není dost času na splnění. To muselo udělat Inno schválně...Jenže k tomu musíš udělat nejdřív co? Prozkoumat novou provincii. Ale zvláštní je, že stačil průzkum, a úkol jsem měl splněn, přitom jsem ještě do žádného sektoru nepronikl/neposlal špeha. Asi chyba v eventu. Ale v případě Qwertika máš možná pravdu, pokud už si nevyčerpal veškeré proniknutí v té provincii.

Mně se ve finále úkol splnil dřív, než jsem dokončil nalodění... Možná si uvědomili, co udělali a napravili to alespoň částečně (spousta hráčů ale mezitím určo diamanty utratila, což byl zjevně účel).
 

Dan 77

Veterán
A měl jsi úkol už ve hře, když jsi začal s posíláním lodi, nebo jsi začal už s příchodem nové epochy? Napadla mě ještě jedna varianta... Věděli jsme totiž, co nás čeká za úkol, a tak jsme ho vzhledem k délce plnění začali plnit předem, a když skutečně ten úkol přišel, my jsme nadávali na to, že se to nedá stihnout, a přitom byl úkol už splněn. Ale tato hypotéza asi bude chybná, protože časová prodleva mezi tím úkolem a spuštěním Budoucnosti byla velice malá.
 

DeletedUser3817

Host
Měl jsem vyzkoumáno a obsazeno. Probíhal event. Přišla nová éra - začal jsem nadávat. Ale zadal jsem nalodění, jak se dá očekávat. Přišel úkol "nakouknutí" (nebo jak se to nazývalo). Nadával jsem dál. Druhý den - voila - úkol splněn. Další den dokončeno nalodění. Bez použití diamantů.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru