Diskuze k Cechovním bitvám 2023

Gorwor

Dopisovatel
Nicméně tu zazněl názor, nad kterým by bylo potřeba se trochu zamyslet - zaprvé úpadek starých velkolepek ve srovnání s novými budovami. A zadruhé nemožnost prakticky dohnat hráče, kteří si nahnali stovky tisíc bojů (a miliardy bodů v žebříčku) v novém systému, pokud se nezmění způsob bodování.
 

Dan 77

Veterán
Nadávalo se tu na individuální odměny. U mě to s odměnami po prvním kole CB vypadá takto:

Za 4447 bojů a 83 vyjednávání napadalo celkem:
  • 6470 FP (tj. šance 29,8 % na odměnu 10 FP)
  • 855 diamantů (šance 0,9 % na odměnu 45 diamantů - dřív padalo 25 diamantů se šancí cca 2 %)
  • 579 dílků na Turnajový areál (šance 26,7 %, padají po 1)
  • 948 dílků na Výběrovou sadu Sochy (šance 14,6 %, dílky padají po 3)
  • 295krát padly mince (šance 13,6 %, množství podle éry)
  • 5400 ks zboží mojí éry (šance 4,9 %, zboží padá po 50 od jednoho druhu)
  • 515 tuláků (šance 4,7 %, tuláci padají po 5)
  • 515 běžných jednotek mojí éry (šance 4,7 %, jednotky padají po 5 od jednoho typu)
  • To znamená, že celkem padla nějaká odměna 2170× ze 4447+83 pokusů, to je obecná šance na jakoukoli odměnu 48 % pro každý úspěšný střet (což je stejně jako před změnou CB, porovnávám s údaji na Wikia https://forgeofempires.fandom.com/wiki/Guild_Battlegrounds#Loot)

U FP je to sice o něco míň než dřív, ale podle mě pořád docela dobrý... Zbytek odměn vychází skoro stejně jako dřív, teda až na dílky (některé padají rovnou po 3 a výběrová sada jich už nechce 200, ale 100) a taky až na mince (kde se i oproti mapě s vodopádem šance zvýšila). A tím, že se z mapy s vodopádem přesunula odměna mincí sem na mapu se sopkou, budou asi častěji padat taky dílky na Velkého slona, dosud padaly 2x méně často než dílky na Sochu cti (akorát i dílky na Slona už přestaly mít hodnotu ve srovnávání s novými budovami z eventů atd.). Zrušila se odměna lektvarů s bonusem 10 % a 20 %, což mně osobně nevadí, protože takový bonus není poznat, prodávám to u starožitníka. A přesunula se na mapu se sopkou taky odměna s 5 tuláky, takže méně často padají běžné jednotky - což je zajímavá informace zejména pro ty, kteří bojují bez tuláků, např. běžně asi hráči v Osidlování Titanu (kde se bez nich bojuje líp).
Takže asi tak.
 
Naposledy upraveno:

Dan 77

Veterán
@NoVa Chtěl bych se zeptat na tu odměnu 3000 dílků na Věž mistrů, která se zobrazuje po kliknutí na pohár, který se ukáže po otevření CB. Skoro nic se u toho nepíše, jenom to, že je to za 1. místo a že turnaj končí v prosinci.
To je dvojznačné: může se to vztahovat k 1. místu v žebříčku po skončení turnaje (to je asi zavádějící interpretace, ale pořád možná), anebo se to může vztahovat k odměně za 1. místo po každém jednotlivém kole CB na každé jednotlivé mapě (jelikož v dalším turnaji podle textu oznámení bude místo dílků na Věž mistrů zase jiná odměna, datum je možná uvedeno pouze jako časové omezení pro průběžné získávání této odměny).

I ze samotného textu oznámení jsem napřed získal dojem, že po konci turnaje asi bude ještě nějaká speciální odměna za 1. místo v žebříčku. K té interpretaci nahrává výstavba textu oznámení a spojení informací o mistrovství s informacemi o novém žebříčku cechů... Ale po důkladnějším přečtení oznámení, když si spojím některé informace napříč celým oznámením, to spíš vypadá na tu druhou interpretaci.

Jak to teda je?
Oznámení není úplně jednoznačné (aspoň na první pohled) a pod ikonkou poháru v CB je uvedeno zoufale málo informací. A pokud je to tak, jak se píše v oznámení, že ikonka poháru je vidět i v nižších ligách, kde to slouží jen jako jakási reklama na odměny v diamantové lize, nemělo by se v té reklamě aspoň výrazně napsat, že jde o odměnu vyhrazenou pro diamantovou ligu? :)
 
Naposledy upraveno:

NoVa

Moderátor

Člen týmu
U mě to s odměnami po prvním kole CB vypadá takto:
Některé konkrétní odměny mají potvrzené šance na české wiki stránce, jmenovitě teda:
  • 40% na 1 část sady sochy cti (po platinu), respektive 15% na 3 části sady sochy cti (diamant)
  • 40% na 1 část sady velkého slona (po platinu), respektive 15% na 3 části sady velkého slona (diamant)
  • 25% na 1 část Turnajové areálu (diamant, obě mapy)
V těch si měl relativně štěstí. :) Zbylé odměny jsou v porovnání s předchozím vyvážení zhruba stejné.

Chtěl bych se zeptat na tu odměnu 3000 dílků na Věž mistrů, která se zobrazuje po kliknutí na pohár, který se ukáže po otevření CB. Skoro nic se u toho nepíše, jenom to, že je to za 1. místo a že turnaj končí v prosinci. [...] Jak to teda je?
Je to ta druhá varianta, kterou si vypsal. Avšak ne jen za první místo, ale za první 3 místa na jednotlivé mapě, které si můžeš ověřit kliknutím na jednotlivé truhly s odměnami v tabulce výsledků (také jsou vypsané na stránce v přiloženém odkazu):
  • #1 místo získá 3.000 částí
  • #2 místo získá 1.000 částí
  • a #3 místo pak získá 500 částí
Odměna se bude měnit nejspíš každé mistrovství, tedy další mistrovství bude v nabídce po dobu šesti kol jiná cena, ale měly by se opakovat tak, aby bylo možné později složit předchozí odměny ze získaných částí.

Za celkové vítězství mistrovství, tedy cech na #1 pozici na konci mistrovství, získá do žebříčku +1 do kolonky Vyhraná mistrovství, stejný princip jako je doposud Top 1 - dny v žebříčku cechů, avšak žádnou odměnu navíc za to neobdrží.

Zobrazení ikony poháru s odměnou je vskutku ne zcela vystihující, na to už je několik připomínek, ale už záleží jen na vývojářich zda to nějak obmění. A jinak ano má to prioritně sloužit jako lákadlo na odměny diamantové ligy.
 
Naposledy upraveno:

d arvit

Odborník
  • #1 místo získá 3.000 částí
  • #2 místo získá 1.000 částí
  • a #3 místo pak získá 500 částí
Odměna se bude měnit nejspíš každé mistrovství, tedy další mistrovství bude v nabídce po dobu šesti kol jiná cena, ale měly by se opakovat tak, aby bylo možné později složit předchozí odměny ze získaných částí.

to by bylo rozumné, protože to jak je ted nastavená výše odměn vs množství fragmentů znamená že 3tí místo je k ničemu.
na zisk lvl 2 sezonní budovy je potřeba 5x být první ze 6ti kol (4x první +2x druhý už nestačí)

na získání lvl 1 vám nestačí ani 6x druhý místo ale potřebujete 1x 1. místo a 5x. druhý případně 1x první, 4x druhý a 1x třetí = po prvnim kole už je jasné na jakou odměnu můžete v ideálnim případě dosáhnout a co je mimo vaše možnosti..

= což je na jednu stranu hezké, na druhou je vám hned na začátku sezony (po 1/6 kol) jasné že už se nemusíte snažit a zbytek vypustíte, což je dle mě špatné protože to snižuje atraktivitu a boje jednotlivých kol.

pokud se budou odměny opakovat je otázka jak často/ po jaké době je vrátí do hry - čekat 1-2 roky na šanci dostavět budovu v současné době ,,hyper inflace,, a zavádění důležitých změn a novinek (zastarávání statů, důležitost modrých %, přidání dalších % na CB, důležitost surovin..) je nesmysl. Tato strategie měla smysl před lety kdy měl hráč ,,jistotu,, že ta budova bude i za 2 roky dobrá..
 

NoVa

Moderátor

Člen týmu
Ona ta věž i na úrovni 1 je vcelku slušná, a místo si bez nutnosti napojení k cestě určitě najde. Pořád je tam nějaký podnět alespoň ke snaze na některé ty části dosáhnout, když ne pro produkci tak určitě (budoucí) bonusy - konkrétně naznačené modré bonusy armády. Navíc oproti původnímu záměru, kdy se udělovaly části jen za první místo, tak je relativně dostupná i pro ty ne zrovna nejaktivnější cechy. :)
 

Dan 77

Veterán
Některé konkrétní odměny mají potvrzené šance na české wiki stránce, jmenovitě teda:
  • 40% na 1 část sady sochy cti (po platinu), respektive 15% na 3 části sady sochy cti (diamant)
  • 40% na 1 část sady velkého slona (po platinu), respektive 15% na 3 části sady velkého slona (diamant)
  • 25% na 1 část Turnajové areálu (diamant, obě mapy)
V těch si měl relativně štěstí. :) Zbylé odměny jsou v porovnání s předchozím vyvážení zhruba stejné.


Je to ta druhá varianta, kterou si vypsal. Avšak ne jen za první místo, ale za první 3 místa na jednotlivé mapě, které si můžeš ověřit kliknutím na jednotlivé truhly s odměnami v tabulce výsledků (také jsou vypsané na stránce v přiloženém odkazu):
  • #1 místo získá 3.000 částí
  • #2 místo získá 1.000 částí
  • a #3 místo pak získá 500 částí
Odměna se bude měnit nejspíš každé mistrovství, tedy další mistrovství bude v nabídce po dobu šesti kol jiná cena, ale měly by se opakovat tak, aby bylo možné později složit předchozí odměny ze získaných částí.

Za celkové vítězství mistrovství, tedy cech na #1 pozici na konci mistrovství, získá do žebříčku +1 do kolonky Vyhraná mistrovství, stejný princip jako je doposud Top 1 - dny v žebříčku cechů, avšak žádnou odměnu navíc za to neobdrží.

Zobrazení ikony poháru s odměnou je vskutku ne zcela vystihující, na to už je několik připomínek, ale už záleží jen na vývojářich zda to nějak obmění. A jinak ano má to prioritně sloužit jako lákadlo na odměny diamantové ligy.
Díky za reakci. :)

Jen ten odkaz je někam jinam, tak jsem si to zkusil najít, asi mělo jít o toto: https://cz.wiki.forgeofempires.com/index.php?title=Cechovní_bitvy#Osobní_odměny + https://cz.wiki.forgeofempires.com/index.php?title=Cechovní_bitvy#Individuální_odměny
(Každopádně předtím mě nenapadlo se podívat na oficiální Wiki, koukal jsem jenom do oznámení a pak na Fandom Wikia.)

No, štěstí... Dílky na Sochu cti už dávno nesbírám, leda na turnajový areál, a pokud jich dostanu větší podíl, tak ale zase dostávám menší podíl ostatních odměn, např. bodů, diamantů a zboží. Totiž celková šance na získání jakékoli odměny je cca 48 % a součet šancí na jednotlivé odměny dělá vždycky 100 %.

Zbylé odměny na tom nejsou všechny stejně jako předtím, s tím úplně nesouhlasím. Rozdíly v desetinkách % samozřejmě přehlížím, to je normální odchylka (necelých 5000 pokusů není zas tak velký vzorek). Rozdíl v jednotkách % je jednoznačně u šance na body. Někam se totiž musely vměstnat ty mince, které tu dřív nepadaly (a ta šance na mince je dokonce vyšší, než kolik dělala na mapě s vodopádem, ale zase ne jako původní šance na mince+zásoby na té mapě s vodopádem). A taky se někam musely vměstnat nové dílky, tak ty staré dílky padají méně často, ale rovnou po 3 (ale jenom v dia lize teda :) ).

A díky moc za podrobnou odpověď na dotaz.
O odměně dílků i za 2. a 3. místo samozřejmě vím, i když těch dílků je tam moc málo, jak píše Darvit. Mně šlo ale právě o tu reklamu na odměnu 3000 dílků za 1. místo - a nikde (teda kromě té Wiki) není jasně napsáno, za co přesně že ta odměna je. :) Teď už o tom aspoň vím něco jistého.
 
Naposledy upraveno:

barabazostravy

Komentátor
Tak jak jsem to vysledoval. Jsou nové odměny z CB výrazně horší než byly doposud. Může mi kdokoliv tvrdit cokoliv, ale celkově padá o třetinu méně diamantů a FB na počet bitev. O mince a dílky na sestavy soch cti a slonů nemám zájem přetéká mi s tím balastem inventář. Rovněž se mi nelíbí výpočet oslabení z bitev je značně pokřiven a naprosto nechápu proč. V hráčích a konkrétně u mě pak vzniká dojem, že u některých provinciích nefungují podpůrné budovy a i když dávají 120% nabíhá mi oslabení jako by byla podpora 60 %. Ale ať nejsem pouze negativní. Dávám podnět k vylepšení stávajícího stavu. Pokud by hodnota odměn z bitev CB stoupala s počtem bitev zvýšilo by to atraktivitu bitev a podpořilo hráče k tomu aby to třeba u oslabení 40 "nezabalili".. Uvedu příklad třeba do oslabení 50 by byly odměny o něco menší třeba o jednu jednotku než nyní. Od 50 do 75 oslabení by to to bylo jako nyní. Od 75 by už to bylo vyšší a nad 100 premiové odměny. Nad 125 exelentní odměny. Rozhodně by to podpořilo snahu hráčů o zvýšení útočných bonusů a tím i o vyšší množství bojů (myslím, že Inno jde primárně o to aby si hráči zvýšovali útočné bonusy a proto dává do eventů naburstěné budovy) . Osekáním bojů a odměn Inno znevýhodnilo aktivní bojovníky alespoň malá náplast by potěšila.
 
Naposledy upraveno:
Nová CB se mi až na malé drobnosti líbí, ale co se mi rozhodně nelíbí, jsou vojáci na Titanu. Na betě jsem hrála se vznášedly z budky a to je radost. Na Titanu hoří vojáci jak papír, pokud nechci mít málo vojska musím téměř po každém boji změnit vojáky, což může být až deset kliknutí. Nesmyslným klikáním nehodlám trávit svůj čas. Podotýkám, že mám silnou obranu i útok, cvičně jsem použila i šedé lahvičky až do extrému - marně. Prosím, udělejte něco s těmi vojsky na Titanu !!!
 

barabazostravy

Komentátor
Nová CB se mi až na malé drobnosti líbí, ale co se mi rozhodně nelíbí, jsou vojáci na Titanu. Na betě jsem hrála se vznášedly z budky a to je radost. Na Titanu hoří vojáci jak papír, pokud nechci mít málo vojska musím téměř po každém boji změnit vojáky, což může být až deset kliknutí. Nesmyslným klikáním nehodlám trávit svůj čas. Podotýkám, že mám silnou obranu i útok, cvičně jsem použila i šedé lahvičky až do extrému - marně. Prosím, udělejte něco s těmi vojsky na Titanu !!!
V titanu jedu do oslabení 140. Používám 8 x dron abych eliminoval přetaktované kanony které ničí armádu. S drony to dávám na automat do 130 až 135. Pak jedu ještě ručně boje do oslabení 140. Na ruční boje však používám A) 2 harpunové granátníky + 6 tuláků to pokud nejsou proti mě přetaktované kanony, Harpunový granátník má totiž vždy odvetný útok který chybí u tlakového granátníka B) pokud jsou přetaktované kanony použiji na ruční boj 8 kluzáků z jupiteru neboť kluzák má proti nemrznoucímu dronu vyšší dosah o dvě políčka. Do 140 tak dávám v pohodě v i bitvy na dva útoky.
 

Dan 77

Veterán
Tak jak jsem to vysledoval. Jsou nové odměny z CB výrazně horší než byly doposud. Může mi kdokoliv tvrdit cokoliv, ale celkově padá o třetinu méně diamantů a FB na počet bitev. O mince a dílky na sestavy soch cti a slonů nemám zájem přetéká mi s tím balastem inventář.
U těch diamantů je jen malý rozdíl, ale hlavně těch bodů skutečně padá méně.
Rovněž se mi nelíbí výpočet oslabení z bitev je značně pokřiven a naprosto nechápu proč. V hráčích a konkrétně u mě pak vzniká dojem, že u některých provinciích nefungují podpůrné budovy a i když dávají 120% nabíhá mi oslabení jako by byla podpora 60 %.
Jo někdy to skáče poměrně rychle. V průměru to sice vychází na těch 80 %, jenže někdy dám za 100 oslabení 600 bojů a někdy zas jen 400 bojů. :D A podmínky jsou v podstatě stejné.
Dávám podnět k vylepšení stávajícího stavu. Pokud by hodnota odměn z bitev CB stoupala s počtem bitev zvýšilo by to atraktivitu bitev a podpořilo hráče k tomu aby to třeba u oslabení 40 "nezabalili".. Uvedu příklad třeba do oslabení 50 by byly odměny o něco menší třeba o jednu jednotku než nyní. Od 50 do 75 oslabení by to to bylo jako nyní. Od 75 by už to bylo vyšší a nad 100 premiové odměny. Nad 125 exelentní odměny. Rozhodně by to podpořilo snahu hráčů o zvýšení útočných bonusů a tím i o vyšší množství bojů (myslím, že Inno jde primárně o to aby si hráči zvýšovali útočné bonusy a proto dává do eventů naburstěné budovy) . Osekáním bojů a odměn Inno znevýhodnilo aktivní bojovníky alespoň malá náplast by potěšila.
S tím bych souhlasil :)
 

Wayner Re

Turista
V titanu jedu do oslabení 140. Používám 8 x dron abych eliminoval přetaktované kanony které ničí armádu. S drony to dávám na automat do 130 až 135. Pak jedu ještě ručně boje do oslabení 140. Na ruční boje však používám A) 2 harpunové granátníky + 6 tuláků to pokud nejsou proti mě přetaktované kanony, Harpunový granátník má totiž vždy odvetný útok který chybí u tlakového granátníka B) pokud jsou přetaktované kanony použiji na ruční boj 8 kluzáků z jupiteru neboť kluzák má proti nemrznoucímu dronu vyšší dosah o dvě políčka. Do 140 tak dávám v pohodě v i bitvy na dva útoky.
Takhle to jede skoro každý, to ale neřeší problém, že se musí měnit jednotky po každým boji jinak hned v tom dalším chcípnou.
Rozhodně by pomohlo kdyby měly drony větší dolet a dostřel, jsou sice 1. na řadě, ale když ani nedoletí k nepříteli, tak je to výhoda k ničemu.
Za současného stavu většinou polovina z nich jen doletí před nepřátelské jednotky a tam dostanou naloženo.
Silně pochybuju, že tohle INNO změní, je to opět záměr jak zamezit ,,farmení´´ v CB jelikož nikoho kdo dělá tisíce bojů nebaví neustále měnit armu, je to otravné a zdržuje to a o to tady jde!
Nezbývá než doufat, že v další éře budou voj. jednotky o něco lepší, ale je jasný, že nebudou
 

rizekk15

Nováček
Ne jen, ze bojovani v Titanu je totalni katastrofa - asi nejhorsi era na boje , ale jeste to oslabeni skace kazdymu jinak ...
nechapu, proc mam za den cca 450 boju pri oslabeni 110 a nekdo jiny pri 110 ma 600 boju...
Takze menit armadu co kazdy boj a pak si nedat ani 500 boju za den... fakt krasna prace, jak motivovat lidi, aby ty CB vubec hrali
 

Dan 77

Veterán
Chyby v CB:
- Neaktualizují se na mapě napovězená % získání oslabení, když se zrovna vedle dostaví nějaká budova.
- Neaktualizuje se na mapě nápověda 0/1 zastavěných slotů na budovy, když nějaký cech postaví budovu.
- Když se změní nějaký stav provincie (zavření/dobytí), stavba budovy, zaplacení diamantů, blikají zbytečně vlajky i na sousedních provinciích, přestože to na ně nemá vliv (nezměnil se počet bojů na vlajce apod.).
Další problém v CB. Obrázky některých budov jsou skoro totožné, hlavně stanoviště lvl 3 a stážní věž... Něktrým lidem se to pak plete a staví to druhé, i když efekt těchto dvou budov je úplně jiný.
S tímhle si grafici v Inno moc práce nedali, jenom přeskinovali staré budovy a přilepili na ně vlaječky, které se dřív taky daly stavět. :D
 

Borat

Člen
Všiml jsem si, že byl ořezán žebříček cechů. Můj cech vyletěl a nové členy už neseženu ani omylem. (Chtěl bych také vidět nabízení cechů, jaké cechy FoE vybírá a jak. Jakým cechům nahání hráče přímo FoE?) Můj cech teď nikde nefiguruje. Mám svůj umrtvený cech "na nedostatek spoluhráčů" asi očividně vyhodit komínem. Co svět, to jiný počet cechů, co zůstal v žebříčku. 800, 600, 350... Nenapadá vás, čím se to řídí? To jsou jen cechy, co hrají CB? Jsou tam i cechy s jedním hráčem v době bronzové, co právě začal FoE. Kde mám teď cech z nějakého 400 - 600. místa v pořadí? (Mám 1 cech, co jede CB a je na 233. místě. Ten jediný v žebříčku mám.)

Dobrá logika. Roky se tady plácám bez možnosti reálného postupu a teď mě "majitelé hry" vymetou. Pravda, kdo se tady plácá podle reklamy FoE jen "se strategií" a "domečky", je zralý na 1 Kč od cesty a trvalý vyhazov ze hry. Hrát aktivně za cech a drtit nesmyslné haldy bitev je jediná povolená oficiální "zábava" ve FoE. :cool: (Pokus o ironii. Cech je klíčem k vytunění VB a města jako takového. Až na to, že pracné VB jsou o ničem, když jsou tady nově lepší evetovky. FoE se dá jet i bez cechů. Čím dál tím lépe... Narážím na to, že je FoE hra bez vítězství, bez cíle, bez smyslu, není jasná cesta jak se zdejších nesmyslů dobrat a proč, říká se tomu strategie, ale není jasné kam své úsilí vlastně směrovat. Prostě jen klikátko na myš. Kdo nakliká za den nejvíc. Cvak, cvak.) :cool:

Myslím, že se povedla "vydařená vizitka FoE". Pokud má svět 350 cechů v žebříčků, tak InnoGames prezentuje, že svět hraje zhruba jen 700 -1500 aktivních hráčů. Bravo. Tomu říkám populární hra. :p

Beru vše zpět. Pod žebříčkem je nově ikonka, která přepíná třeba 800 / 6000 cechů v žebříčku. (Vše popisuje oznámení, které jsem nepochopil. Tak ho čtu znovu asi 5x, začínám změnu pomalu chápat... "Po dobu šesti sezón bitev bude váš cech soutěžit s jinými cechy o opravdu unikátní ceny – nejprve se to bude týkat cechů v diamantové lize." To je nad mé možnosti. Nově se budou CB balíčkovat po 6 bitvách. 3 sloni a 3 klasické CB. Něco se pak maže a nuluje? A diamantová liga je jen pokus a časem i měděná liga dostane Věž mistrů? Jsem naprosto přesně v obraze... Myslím, že jsem měl prvního slona sejmout kulovnicí. Tam to orání všeho se vším začalo.)

Bravo, podle toho jak to tlačítko přepnete, se změní pořadí vašeho cechu v žebříčku. Staré zobrazení zobrazuje počet hráčů v cechu a úroveň cechu, nové zobrazení ne. Nový žebříček místo toho ukazuje vítězství a vyhraná mistrovství... (Asi jen v 6 kolech CB.)

(Roky mě štve, že vyhledávání VB je omezeno na 50 budov. VB se dík tomu nedají v žebříčku vyhledat. Musí se nalistovat. Toto je očividně "žebříčková vychytávka" ze shodného soudku.)
 
Naposledy upraveno:

Caratic

Komentátor
Ahoj přeci jen mi to nedá a zareaguju nic ve zlém proti nikomu:).

ad borat: Ano Foe patří mezi hry bez konce lze ji jen hrát a užívat si ji, pokud to hráč chce a dokáže.

ad CB: Nikdy jsem nepatřil (krom úplně prvního zavedení CB) mezi hráče chtějící trávit svůj čas nekonečnými bitvami a poměřování si sil. Změny v CB napadány hráči taky po nějakém čase spíš vyhodnocuji negativně. Přeci jen každý hráč má své priority..někdo má za cíl být co nejlepší v žebříčku a to mu bylo upřeno..
Třeba mě zase jako flinkovi, kterého CB nebaví je to fuk.

ad směřování přesílených eventových budov: To už jsem tu kdysi psal, že mi ten koncept nevyhovuje. Z mého pohledu se uzavírá rozmanitost hry..Byla vyvážená v případě nemožnosti jednoho směru se nabízely možnosti trochu to třeba obejít a zvolit trochu jinou cestu se stejným výsledkem. No a měl jsem z toho radost. Nyní to přestávám vidět. Foe se mi jeví čím dál přímočarejší. Ještě určovaná s možností změn...Vlastně mě to nutí nad hrou nepřemýšlet a hledat spíš jen klikat.

Svým způsobem postupně trávím u Foe čím dál méně času. No asi tak.
 
Ty jsi toho tady Borate uz tolikrat nepochopil,a prvne placal hovadiny o tom, jak Innogames ti ublizuje a ,jak je to tu spatne. Ze se i divim,ze jsis toho vsiml, u diamantu a nakupu te velke sipky nikoliv. :)

A kde je VISA karta v prispevku?

Me treba staveni bavi na hre, hraji sam, jsem v Titanu stavim VB a nejak me nic neomezuje. Hodim si par boju v CB jen tak..a co? To takove hrace odsuzujes?

Dobre Vam pak tak,ze vam to trochu stizili ten grind.:) Super vec od INNO. ... taky trosku ironie,jako ty..ale jen trosku:)
 
Jinak komu zustaly fragmenty tech starych vyberovek z CB..jako Socha cti, Cesta k vitezsti a to stejne SLon a Barvita zahrada. Tak na bete psali,ze
pracuji na skriptu,co to prevede na ty nove vyberovky. Tak nemazte pripadne ty stare.
 
Jinak komu zustaly fragmenty tech starych vyberovek z CB..jako Socha cti, Cesta k vitezsti a to stejne SLon a Barvita zahrada. Tak na bete psali,ze
pracuji na skriptu,co to prevede na ty nove vyberovky. Tak nemazte pripadne ty stare.
To je dobrá zprava :)
Akorat ja nevim kam je stavět celkově ať jsou to nove nebo stare vyberovky po dosaženi max levlu už prodují v porovnaní ostatnima eventovkama malo :)
 

Never1986

Turista
Tleskám, Inno :)) Cap 80% - jako asi se dalo čekat, že to přijde :)) Spíš zírám na to, kolik dia stojí okamžitá dostavba provinčních budov .. To jako vážně mají hráči utrácet více dia za mnohem méně bojů a tedy odměn? Fuck logic :))
Poslední eventovky jsou až nechutně naboostěný, ale fajn, hra se vyvíjí, ač nepřiměřeně rychle .. Ale kde ty bonusy vlastně hráč využije, když bude reálné dát maximálně 500 bojů denně? :)) A to ještě jen v případě, že na mapě budou aktivní cechy a bude kde hrát, není vzácností se v dia lize potkat s cechy, které nezvládají plynule otáčet mapu, i když mají podporu 96%, s podporou max 80% méně aktivní a méně početné cechy zvládnou sotva pár sektorů ..
Hráči zvyklí jet tisíce bojů tuto změnu jistě neuvítají, na mapě bude časem chybět drive a noví hráči se teď v žebříčku jen těžko přiblíží těm, kteří roky klikali bez oslabení .. Za mě je to začátek konce CB, ale snad se pletu :))
Myslím že když si to spočítaš tak ceny za dia vychází stejně jak předtím.
 
Nahoru