Diskuze k Denním výzvám

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno

Svatej

Legenda
Jazyk se řeší formou překladatelů, které by měla mít každá mutace a následně vláknem zde na fóru, kam se hlásí špatné překlady které přes překladatele prošly.
Argument ohledně množství testerů, to beru. Nicméně pak si zvolili nejméně vhodnou skupinu testerů, budu-li vycházet z premisi že testovali dle oznámení jen "nově zaregisttrovaní hráči". Vzhledem k tomu že jde o skupinu hráčů kteří o hře zpravidla nevědí téměř nic nechápu, proč zrovna oni mají něco testovat. Chápal bych kdyby na testování v tom případě poslali hráče kteří například napsali alespoň 1 příspěvek na fóru nebo v minulosti nahlásili chybu na podporu.
Od nových hráčů bych nečekal nějaký relevantní feedback, ostatně ho ani moc nebylo, buduli vycházet z toho co zatím prosáklo zde na fóru - hodně dotazů, jedna jediná stížnost na překlad.
Navíc daná skupina testerů byla jen minimálně upozorněna že mají na chyby upozorňovat. Jedno jediné upozornění při objevení funkce, ve které ani nebylo uvedeno kde, kam či že vůbec mají chyby hlásit.


Pokud by byla důvodem snaha zjistit, jakou zátěž budou mít denní výzvy na servry, pak by bylo asi lepší pustit výzvy pro všechny na servru a třeba na kratší dobu než ty 3-4 měsíce nebo kolik to bylo. Dejme tomu pro všechny na týden a pak vyhodnocovat, kolik prostoru na servrech jim vyhradit.

Zkrátka, zvolený způsob testování mi připadá krajně nelogický a jdoucí proti pravidlu free to play.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser15221

Host
Tak mně je jasné že třeba pro hráče kteří už jsou v Oceánské době toto nemusí být zrovna zajímavé ale pro většinu co nejsou tak daleko ano. A hlavně je to motivace pro další hraní ( ne jako na jiných podobných hrách kde to skomírá protože se tam nic neděje a ani vývojáři nepřicházejí s něčím novým )
 

JOSEF 70

Psavec
Podle mě je 50 Fb nebo studánka přání ve velké truhle odpovídající odměna za týdenní snahu pro hráče doby bronzové. Doufám že se počet FB a kvalita dalších výher bude zvyšovat dosažením každé další doby jinak si s denními výzvami nemuseli dělat práci když by nepustily do hry nějaký ten diamant, spec budovu, zboží :))
 

DeletedUser14549

Host
Nějak neregistruju změnu... kde konkrétně můžu tuhle funkci najít?
 

DeletedUser14058

Host
Tak jsem si cvičně otevřela na dvou světech výzvy, úkoly přesně jak jsem očekávala, tudíž pro mne opět největší plus skutečnost, že to není poviné...

výzva.PNG

Tohle je ještě výživnější :-/

v2.PNG
 
Naposledy upraveno moderátorem:

traktorista

Odborník
Kontrolní otázka - protože úkoly denní výzvy nejdou vidět a zjistím, že nesplním, tak automaticky budu mít k truhle -1? Nebo když se splní třeba 1 úkol ze tří budu na nule? Nebo budu -1 i když výzvu vůbec nepřijmu?
 

DeletedUser14818

Host
Zdravím všechny ahoj, mě se otevřela denní nabídka až po obědě i přesto, že jsem hrala celé dopoledne tak nic nebylo. Nemůžu tedy dokončit jedno ze zadání a to abych zušlechtila 40 budov. To jsem udělala už ráno. Za 20 hodin můžu znovu ale to už bude po úkolu (píše mi to konec za cca 17 hodin i když jsem upravila čas začátku). Co s tím ? Prosím pomoc...
 

DeletedUser14549

Host
No, já zase mám úkoly "zabrat 2 oblasti bojem" a "vyhrát 2 střety v expe bojem". Takže vzhledem k tomu, že nehraju armádu je tohle celé pro mě úplně k ničemu... :/
 

Bobb z bozkova

Nováček
Jen aby odměny stáli za to. Dostal jsem 4x po sobě bez prohry vyjednat vítězství v expedici a co tam zařvalo zboží. Takže zatím trochu zklamání. Radši boj než někoho uplácet.
 

Kayro

Znalec
Žádná podobnost, vůůbec! :D
images
NsLp.png
Hmm oba mají kápi,ta podobnost je az mraziva :) Jinak ty ukoly jako 54x15minutova vyroba jsou zabavne asi jako honba za pokladem,maji take stejnou funkci udrzet hrace u hry.
 

Svatej

Legenda
Jsou to VÝZVY, ne kávička tabáček. Odměna odpovídá náročnosti úkolů. Kdo se s tím nemůže či nechce porvat, nemusí to plnit.;)

Kayro: Fajn fajn, :D Takže, oba jsou to zadavatelé velmi lehkých i velmi obtížných úkolů, u obou se používá symbol vševidoucího oka, a škoda že nemůžu najít screenshot z DA kde je Lelliana kněžkou v chrámu, pak by tam bylo i kompletně naprosto stejné pozadí jako u bezejmenné. ;) Jen teda ty svíčky za ní by byly trošku větší. :p:D
Ale OK, jsem jedineej kdo tam vidí podobnost, asi deformace hraním DA. :D
 

DeletedUser14058

Host
Barbucha: Mají to být nějaké "výzvy", ne věci zadarmo. A zrovna ty, co postuješ, mi přijdou hodně v pohodě.
Jistě, nějak jsem pochopila, že když se to jmenuje výzva, vypadá to jako výzva a plní se to jako výzva, nejspíš to bude výzva a tudíž to nebudou věci zadarmo. Děkuji, že jsi mi to objasnil.
Nic to ovšem nemění na mém konstatování, že je fajn, pokud to není poviné a tudíž se na to můžu vyqáknout...
 
Nahoru