Diskuze k Denním výzvám

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno

Svatej

Legenda
Dobře, sypu si popel na hlavu, jsem asi až příliš kritický. ;)
Nesnáším ultimátní tvrzení že "něco nejde". :D Vždycky to nějak jde. Možná něpříjemně, možná neuvěřitelně těžce, možná neproveditelně z morálního či jiného hlediska, ale šance či možnost tu je vždy. "Nejde" mi připadá jen jako výmluva.
Takové tvrzení mě vždycky akorát natento.:mad::oops:
 

DeletedUser12887

Host
Tak není to špatné, viděl jsem to už na betě, pro spoustu hráčů to bude zajímavé, o tom není sporu :)

Jinak s problémem zobrazení jsem se nesetkal hraju světy Arvahall až East-Nagach a všude to funguje.
 

DeletedUser15221

Host
Tak není to špatné, viděl jsem to už na betě, pro spoustu hráčů to bude zajímavé, o tom není sporu :)

Jinak s problémem zobrazení jsem se nesetkal hraju světy Arvahall až East-Nagach a všude to funguje.
Pro spoustu hráčů to jistě bude zajímavé pro začínající hodně obtížné :oops: na druhou stranu jim to dá motivaci aby se zdokonalovaly

Na světech co už jsem hrála na začátku roku Denní výzva běží normálně jen na C kde jsem začala teprve tento týden tak se mi to nechce objevit :( jiným hráčům to tam funguje ( po pravdě stejně bych neměla na to zatím splnit všechny úkoly v dané době :D)
 

DeletedUser12887

Host
Tak je to pěkné i obtížné, spíš co je smutné, že to provází od začátku nějaké potíže a nefunguje, jak by mělo, snad se to brzy vyřeší a budeš moct v klidu hrát a plnit úkoly :)

mně to třeba naskočilo v 9 ráno, tak se to asi losuje jako králíci z klobouku, tohle vážně netuším, ale pravděpodobně to mělo být 8h GMT
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser15221

Host
Tak je to pěkné i obtížné, spíš co je smutné, že to provází od začátku nějaké potíže a nefunguje, jak by mělo, snad se to brzy vyřeší a budeš moct v klidu hrát a plnit úkoly :)

mně to třeba naskočilo v 9 ráno, tak se to asi losuje jako králíci z klobouku, tohle vážně netuším, ale pravděpodobně to mělo být 8h GMT
Je pravda že bylo psáno že se spuštění může posunout různě na různých světech .... mně se to nespustilo na C ( kde jsem teprve ani ne týden ) vůbec :oops:
Po napsání na podporu mi bylo zděleno že pokud se to neobjeví druhý den mám napsat a uvidí se co dál .....
Na světech co jsem už 11 měsíců a to jsem se na hru nepřihlásila víc jak půl roku vše funguje normálně :)
 

DeletedUser5384

Host
Posunutí zpět by muselo zkrátit aktuální sadu, takže jestli by měla skončit za 16 a půl hodiny a já si posunu začátek o -16 hodin, tak ten aktuální skončí už za půl hodiny a při troše štěstí a snahy takhle těch 7 sad zmáknu za dva dny.
Posunutí zpět by ti zkrátilo denní sadu v intervalu jednoho dne,a pokud se bavíme o denních výzvách, pořád by platilo pravidlo jednoho úkolu denně. Nemyslím si, že bych někde napsal něco, z čeho by vyplývala, byť teoretická možnost zvládnout sedmidenní výzvu za dva dny.
Bez ohledu na posunutí času dozadu V RÁMCI JEDNOHO DNE pořád platí,že jde splnit jeden úkol denně.Ale při posunutí času dozadu další úkol naskočí nikoli za den,ale až za třeba téměř dva, což je zneužitelná chyba.
 
Hraji výzvy od začátku co se testují na A a nikdy se mi nestalo, že by nešli splnit. Možná první den, ale pak jsem jsi naplánoval všechny výběry, motivace atd. po jejich začátku ráno a vždy vše v pohodě, něco je těžší, ale do restartu druhý den to jde zvládnout.
Úkol na expedice jsem měl vždy max v úterý-středa, jinak už ne, takže taky v pohodě.

P.S.: Sice hraji jen 4 měsíce tuto hru, ale mám bohaté zkušenosti na poli online her všech typů, tak to neberte jako hodnocení neznalého nováčka :)
 

DeletedUser14058

Host
Tak hned první den mě přešla chuť na tuhle tu novinku. Co je to za debilní úkol: "Vyřeš 4 střetu v expedicích cechu vyjednáváním bez prohry v řadě." Párkrát jsem sice v CE vyjednával, ale nikdy s úspěchem. Chtěl bych vidět toho šťístka či génia, který tenhleten úkol splní.
Celkem souhlas. Já se zas docela pobavila úkolem "90x vyber 5 minutovou výrobu"
Možná to přetrpí někdo, kdo má FoE jako náplň života a hodlá u toho sedět několik hodin denně. Já bych tomu se svými 3 budovami na kladívka musela obětovat půl dne, což je prostě nesmysl. Takže celé výzvy za mně prostě nezájem...

Teď jsem si všimla, že skoro stejný úkol je hned v příspěvku nade mnou. Asi bych měla míň psát a víc číst ;)
No jak jsem se již zmínila - naštěstí to není poviné, takže nazdáááár...
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Testoval někdo, co se stane, když bude úkol vyřeš 2 střety expedice bojem a bude zbývat pár střetů do konce 4 kola, které už třeba hráč bojem nezvládne a dojede expedici až do konce vyjednáváním? Pak mu nezbyde žádný pokus na splnění zadaného úkolu :-D Splní se úkol pak automaticky nebo má ten hráč smůlu? :-D Podotýkám, že to není můj případ, kdyby mi někdo chtěl radit, jak bojovat..jen mě to napadlo když jsem tu četl ty komenty:-D
 
Ještě bych s k těm komentům tady dovolil podotknout, že každý den jsou na výběr 2 truhly..v jedné jsou lehké úkoly snadno splnitelné běžným hraním..ale samozřejmě horší odměny. A v druhé jsou lepší odměny a náročnější úkoly. Pro koho jsou ty náročnější nezvládnutelné, tak nemusí házet flintu do žita a může plnit ty lehké a zaměřit se jen na týdenní odměnu, která rozhodně není špatná. Ale je asi logické, že v denní odměně nedostaneme truhlu se 100 body nebo nějakou budovou z eventu jen za to, že vybereme mince a namotivujeme sousedy.
 

Bobb z bozkova

Nováček
Včera, 4x vyjednávat v expedici bez prohry. Zboží to stálo hromadu a to jsem to dal na poprvé. A Dneska musím čekat jestli se uráčí někdo do krčmy, protože musím vybrat 2500 stříbrňáků. Ráno jsem jí vybral a od tý doby 8. Už jsem i vyházel nějaká přátele a pozval nové, ale víc s tím neudělám. To je jak jít na ryby.
 
Včera, 4x vyjednávat v expedici bez prohry. Zboží to stálo hromadu a to jsem to dal na poprvé. A Dneska musím čekat jestli se uráčí někdo do krčmy, protože musím vybrat 2500 stříbrňáků. Ráno jsem jí vybral a od tý doby 8. Už jsem i vyházel nějaká přátele a pozval nové, ale víc s tím neudělám. To je jak jít na ryby.
To máš tak malou krčmu nebo to vybíráš po jedné židli? Já vyberu na jeden výběr 1356 stříbrných
 
Nahoru