Diskuze k FoE wiki

DeletedUser11317

Host
newlogo1.png

Vážení hráči,

uběhla dlouhá doba, než přišel den, na který jsme se všichni těšili. Forge of Empires wiki je na světě a my vám ji dnes s radostí představujeme. Spousta práce je za námi, ale spousta před námi!

Často jste se ptali, kdy budou k dispozici přehledy k velkolepým budovám, nyní už vše naleznete pohromadě na naší nové wiki! Věříme, že bude velkým přínosem nejen pro začínající hráče, ale i pro všechny dlouholeté Forge hráče.

Jak už jsme psali, na wiki stále budeme pracovat a zlepšovat. A doufáme, že nám v tom pomůžete. Tohle vlákno je určené především pro celkovou zpětnou vazbu, jak se vám wiki líbí, případně je zde prostor na otázky a jiné připomínky.

Vaše nové podněty a nápady piště prosím tady.

Děkujeme!
 

Svatej

Legenda
Před pár dny jsem někam psal, že se obávám, že FoE wiki bude mít stejné mouchy a bude stejně dělaná jako tak grepolisská..
Musím se omluvit, jedna z nejvíc protivných problémů grep. wiki tu schází - otravné vyskakovací menu, na které se musí jezdit myší velice pomalu.
Zato objevuju další a další problémy / nedodělky/ nedomyšlenosti FoE wiki zřejmě zcela osobité. :(

P.S.: Už jsem viděl webovky mnohem obsahově obsáhlejší, a přehlednější. Přitom je udělal amatér - samouk za jeden týden... smutné :(
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser12887

Host
Tak ja to jeste neviděl ale zase budme radi ze je aspoň nějaká wiki ve srozumitelnem jazyce...
Tak ono pro profika je pochopitelne že najde mouchy a pro hráče co neumí jiný jazyk než češtinu i když ja jim přímo nejsem bude tohle fajn a grafiku spousta hráčů asi těžko bude řešit když jsou kolikrat rádi ze spustí počítač..
Nicméně ti věřím a je co vylepšovat.

Děkuji všem kdo tohle tvořili naprosto upřímně
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3817

Host
Rozhodopádně děkuji za tento počin FoE týmu cz.
Samozřejmě se najde spousta masařek i menších mušek, jako u každé nové věci, ale věřím, že je pachatelé časem budou masakrovat, nebo alespoň hubit. :)
K té užitečnosti mám ale jednu VELKOU pochybnost - jak donutit hráče, aby to četli...???
 

Svatej

Legenda
"dobu hájení" měli tak dlouho, než e to rozhodli hodit do krutého světa. O.-
Ne vážně, kdyby na tom dělali ješště měssíc či dva, než udělali oznámení, tak mlčim (pokud by vše bylo perfecto) ale když to nedodělají, nechají tam do očí bijící nedodělky/chyby a ještě to hodí do oznámení na fóru jako velkou událost...
Zahazuju pomyslnou kulovnici a beru si pušku na lov slonů...:D
 

Svatej

Legenda
Ne, to opravdu nemůžu. Ne každý rozumí anglicky stejně dobře jako rodnou řečí. :(
Nicméně, za tím že si s ofiko wiki měli dát víc práce, než ji vypustili si stojím.;)
ano, i... exkrement.... má své mmouchy. Nicméně to co lítá okolo FoE wiki jsou asi masařky z fukušimy...:eek:
 

DeletedUser11438

Host
Bohužel, jelikož nás na tom dělalo jen pár a byli jsme časově omezení, nemohli jsme to stihnout více, než jak to už je. Nicméně děkujeme za názory, na wiki se bude stále ještě pracovat a jsem si jistá, že to novým hráčům pomůže.
Děkuji těm, co děkovali :)
 

DeletedUser

Host
Jsem moc rád, že tam jsou tak pěkné seznamy jednotek a hlavně bodové hodnoty, ty mě vždycky zajímali.
Taky zase mám Český seznam budov, navíc v pěkné grafické podobě.
A tabulku s body za VB taky vidím prvně, nechtělo by se mi to počítat, ale když si to stačí jen přečíst, tak jsem rád že to mám :)
Jen se tam prohodil název kasáren na robotické vojáky a dračí drony, ale upřímně, dneska jsem dostal opravený protokol a tam je to chyba na chybě a to je to jen pár stránek, v takovém množství bych měl hafo chyb :-D

Jste skvělí, v dnešní době je člověk za češtinu na internetu rád :)
 

DeletedUser12887

Host
Já teda fakt nevím, jak vy...
ale když porovnám neoficiální http://forgeofempires.wikia.com/wiki/Forge_of_Empires_Wiki
a oficiální https://cz.wiki.forgeofempires.com/index.php?title=Hlavní_strana



Tak, pokud odhlédnu od toho že ta neofiko je anglicky, tak je mnohem lepší než ta oficiální...

Tak asi jo ja teď koukal teprve jak to vypadá..ale zase ta neoficiální funguje uz x let..a ne každý si tam prostě je schopný najít v angličtině co potřebuje to je můj názor..takhle je tato v češtině a najde si buď přátelé nebo oponenty.
Věřím že tem co neznají tu anglickou se tahle bude taky líbit. Nechci v tomhle být kritikem když to sám nedovedu. Spíš pro pochopení toho proč se někomu líbit může i ta česká..
 

Svatej

Legenda
Ano, děkuju petrpivoj, že mě přivedl na další myšlenku. :D
Neofiko wiki dává během eventů informace o "denních" odměnách až 5 hodin předtím, než přijdou k nám. (naposledy během podzimního eventu)
Tedy pokud se odměna mění v 0:00, na wiki bývá už v 19:00
Berou totiž, stejně jako já, informace z thajské mutace hry, která běží časově nejvíce napřed.

Dotaz: Bude podobná snaha zjišťovat během eventů odměny s předstihem i na oficiální wiki, či se s podobnou včasnou informovaností nepočítá?

Dále: Na neofiko wiki bývají informace o eventech rozpracované už během toho, kdy přijdou na betu, pouze denní úkoly se doplňují později, podle toho jak chodí na betu.

Máme tedy počítat s tím, že i oficiální wiki bude dávat informace o "budoucích" eventech takto včas, či tam budou umisťovány až teprve s příchodem eventu na naše světy?
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser12887

Host
Tak stejně se tu bavíme asi 3 nebo 4 hráči, ale za mě to není zase tak špatný, škoda, že se vážně nevyužilo našich příkladů a serverů např. v tom žebříčku, protože s cechem Krakow se asi těžko potkáme v mistrovství cechů, ale jinak to je celkem v pohodě.
Kdo zná i tu jinou verzi nejspíš přeci jen se podívá tam, dokud neudělá zbytek světa tu lepší.
 

Svatej

Legenda
Bohužel, jelikož nás na tom dělalo jen pár a byli jsme časově omezení, nemohli jsme to stihnout více, než jak to už je. Nicméně děkujeme za názory, na wiki se bude stále ještě pracovat a jsem si jistá, že to novým hráčům pomůže.
Děkuji těm, co děkovali :)
Nevím kolik vás bylo, ani kolik jste na to měli času, nicméně první informaci, že bude oficiální wiki udělána v jednotlivých jazykových mutacích a že už se na tom pracuje, jsem zaregistroval prokazatelně už 10 září... ehmmm... mám pocit že už 1. září, ale to nemůžu doložit :D
 

Fotřík 1.

Komentátor
Hraji tuhle hru od lonskeho leta, ale vim, ze bezi daleko dele. Pokusy o "navody" rozhazene po foru, ale jinak nic. Jedine, co mi pomohlo, byla Wikia. Pokud byste spustili Wiki stranky, kdyz jsem zacinal, podekoval bych. Ted muzu maximalne rict: No konecne!!!
 
Nahoru