Diskuze k Halloweenu 2015

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser12269

Host
Čau, přijde mi to nějaký zapeklitý, vojáci jsou přece ve Správě armády ve 2 řádcích a když jich tam má být jen 5, tak jsou nahoře 3 a dole 2, tam žádnej prostřední z pěti vedle sebe není a mít 5 jen v horním řádku nejde, totéž u obrany :) No, třeba na to ještě příjdu :)
 

Henzisek

Znalec
[SPOIL]Celkem je pět druhů armád. A je potřeba prodat z těchto pěti typů jednotek pouze jednu jednotku daného typu. Pro jistotu: Pouze jednoho vojáka (který typ jednotky, na to přijďte už sami)[/SPOIL]
 

Vlk první

Nováček
[spoil]Já postavil voj. budovu z doby železné (rychlé a levné) vycvičil všech 5 vojáků a prostředního jsem propustil. Splněno.[/spoil]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Henzisek

Znalec
Nejde o to na jaké pozici je daná jednotka, kterou vlastníš, v správci armády, měl si štěstí protože na té pozici byl správný typ jednotky.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser13286

Host
Tak mám postaveny 4 druhy jednotek a bohužel ani jedna to nebyla,jenže v té době,co mohu postavit,tak je 6 druhů jednotek!!! Tak o kterou se jedná???? Stavím nyní kasárna žoldáků,ale ještě jsou tam katapulty. Můžete mi s tím pomoci 'Henzisi?
 

DeletedUser13286

Host
[SPOIL]Celkem je pět druhů armád. A je potřeba prodat z těchto pěti typů jednotek pouze jednu jednotku daného typu. Pro jistotu: Pouze jednoho vojáka (který typ jednotky, na to přijďte už sami)[/SPOIL]

Podle výzkumu by prostřední měl být: Obrněná pěchota nebo těžká jízda,ale ani oba lučištníci to nebyly :(
 

Henzisek

Znalec
Tak poslední nápověda, Která jednotka je uprostřed?
[spoil]
jednotky.png
[/spoil]

Edit: Pro jistotu znění úkolu:

Zde je další hádanec: Musíš dostat nezbedu uprostřed. Pokud ho najdeš, nech ho odejít, ale toto na paměti musíš mít: Spravuj svou armádu a chceš-li kvést, vykopni tu uprostřed, je jich tam pět.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser13286

Host
TaKŽE ŽOLDÁCI SE K TOMU NEPOČÍTAJÍ? a BOHUŽEL JSOU TO KATAPULTY!Super,ty jsem nestavěl a nemám na ně populaci! Tohle je fakt vymyšlené dobře. Podle výzkumu-tedy logicky- by to mělo být,jak jsem psal :(

Už jen doufám,že se počítájí jednotky,kterou může člověk postavit,ne ve které je době,jelikož jsem nyní vstoupil do nového věku a není možný udělat tak rychle výzkumy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Prosím o odpověď,abych nestavěl jak chytrák a ono to bylo k ničemu!
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser13286

Host
Výborně,děkujeme asi všichni. Nyní to bylo už dobré,zkusili jsme i jinou dobu a šlo to,ale i tak jsou ty hádanky pro děti dost těžké a stejně tak ta poslední. Prodal jsem 3 stavby z té dané doby a....nic :(
I tak děkuji...Zkusíme jiné stavby. Silnice nešla.
 

Svatej

Legenda
Výborně,děkujeme asi všichni. Nyní to bylo už dobré,zkusili jsme i jinou dobu a šlo to,ale i tak jsou ty hádanky pro děti dost těžké a stejně tak ta poslední. Prodal jsem 3 stavby z té dané doby a....nic :(
I tak děkuji...Zkusíme jiné stavby. Silnice nešla.
[SPOIL]Musíš prodat 3x dekoraci z tvé aktuální doby.[/SPOIL]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Svatej

Legenda
Nebo, [SPOIL]pokud už máš hřbitov z minulého eventu, tak prodej ten. Dostaneš lepší a úkol se splní.[/SPOIL]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser13132

Host
Jsem na tom úplně stejně, hřbitov v pohodě ale laboratoř postavit nejde :(
 

DeletedUser13190

Host
podívej se na laboratoř, co potřebuje, nejen prostor, ale i připojení :cool:
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru