Diskuze k Halloweenu 2015

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser13190

Host
Azmilid1 - to jsem zažil, jen o hodně levelů níže. musel jsem prodat prakticky vše, co šlo, abych nakoupil body získal první okénko v nové době, bohužel to nebyla dekorace, a třikrát nechal postavit kasárna. Z vojenských budov všechny pryč, z kulturních budov všechny pryč ale nakonec se zadařilo. Mě to stálo nějakých 800 tisíc mincí a zhruba stejně zásob, ty to budeš mít asi o hodně dražšší.
 

DeletedUser10374

Host
Nebo, [SPOIL]pokud už máš hřbitov z minulého eventu, tak prodej ten. Dostaneš lepší a úkol se splní.[/SPOIL]

Chces rici, ze misto 3 veci z aktualni doby staci prodat hrbitov z minula? Pokud ano, musi ten hrbitov byt postaven nebo staci z inventare? V akt ukolu (prodat 3 veci) je jako ma odmena "maly" hrbitov. Jsi si jisty tim, co tady radis, tzn., ze misto 3 veci staci prodat hrbitov?
 

Henzisek

Znalec
Hřbitov musel být postavený před posledním úkolem abys ho mohl prodat. Takto budeš mít dva stejné hřbitovy.
 

DeletedUser10374

Host
Dik za info. Skoda, ze jsem to nikde nepostrehl, ze mel byt postaveny. Bylo to nekde?
Tak to asi muj starodavny hrbitov nebude starodavnejsim :-( Ani sileny vedec nebude, protoze prodat 3 nove vyrobny zbozi z Budoucnosti za to asi fakt nestoji.
 

Svatej

Legenda
Jupa: Bylo to napsáno v té zprávě od Jacka o´Lanterna po dokončení předposledního nebo předpředposleního úkolu (tuším)
Takže hráči kteří to nečetli a jen klikli na vybrání odměny o tom vědět nemohli...
 

DeletedUser13301

Host
otázka 13

Ahoj chtěl bych se zeptat co znamená halloweenská otázka 13 děkuji

Edit HENZIS: Přesunuto do správného tématu.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser13302

Host
Právě jsem vstoupil do doby Budoucnost. K první dekoraci se ve výzkumu dopracuji tak za týden. Takže s chatrčí šíleného starce asi smolík :(

Pěkný večer,
mám stejný problém jako tady ten hráč, jsem na začátku Budoucnosti a určitě se mi nepodaří tak rychle sehnat všechny suroviny abych si mohla postavit dekoraci, co s tím?? Hřbitov také nemám. Děkuji za odpověď :)
 

Svatej

Legenda
Lyrka: Můžeš utratit 450 diamantů za 3x lišejníkovou lampu a obratem je prodat.
To je asi jediná možnost, co ti zbyla a není zrovna nejlevnější. :-/
Nebo se rozluč s 4x4 = 3FB denně :)
 

DeletedUser13302

Host
4 varianty? Ahaa, to vypadá nadějně :) Poslední hádanka: Srabe! Prostor pro mrtvé je vzácný velmi, ty potřebuješ velký dům hrůzy. Abys měl místo pro další yard, prodej věci z tvé doby, které bys brzy nepotřeboval.
 

KaseO

Administrátor

Člen týmu
Community Manager
Pokud nevidíte budovy na mobilní aplikaci (jak android, tak iOS), tak aplikaci celou smažte a nainstalujte znovu. Případně opakujte tento postup.
 

DeletedUser13302

Host
Pokud chcete poradit k poslednímu úkolu, napište text celé hádanky. Poslední úkol má 4 varianty.

Prosím chtěla bych poradit jaká je tedy ta varianta, pokud nemám hřbitov ani možnost postavit a smazat dekoraci ze současné doby?? Zítra úkoly končí, ráda bych je splnila všechny. Děkuji :)
 

Zelda

Člen
Můžeš smazat jakoukoliv stavbu z doby, ve které se aktuálně nacházíš.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser13302

Host
Měla jsem to takové komplikovanější ale podařilo se nakonec :) Díky za radu :))
 
Naposledy upraveno moderátorem:

traktorista

Odborník
Byl nakonec event podmíněný tím postupem za dia a nebo nebyl? Jak jsem stíhal plnit, protože se mi ty 3 dny čekal nechtělo ani jsem si nevšiml.
 

DeletedUser3817

Host
Nebyl. Mně se úkol "proniknutí" splnil sám uprostřed naloďování k objevení nového kontinentu. Ta prodleva zřejmě sloužila k tomu, aby méně trpěliví hráči utratili diamanty.
 

Kayro

Znalec
Pokud nevidíte budovy na mobilní aplikaci (jak android, tak iOS), tak aplikaci celou smažte a nainstalujte znovu. Případně opakujte tento postup.
To je jak rada z radia Jerevan . . . aplikaci preinstalovavejte do te doby dokud neuvidite budovy nebo dokud vas to neprestane bavit.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru