Diskuze k Halloweenu 2015

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser13157

Host
Ahoj mám blbou otázku asi ale mám úkol Postav nebo zmiz našla jsem tu že mám postavit alespoň 2 chýše ty jsem postavila a úkol stále nesplněn. úkol je pět na čtyři zkusila jsem je postavit i pětkrát a pořád nic.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser13155

Host
Ahoj mám blbou otázku asi ale mám úkol Postav nebo zmiz našla jsem tu že mám postavit alespoň 2 chýše ty jsem postavila a úkol stále nesplněn. úkol je pět na čtyři zkusila jsem je postavit i pětkrát a pořád nic.

[SPOIL]
Ahoj.Musis postavit nebo zbourat budovu ktera je velka 5 na 4 nebo 4 na 5 :)
[/SPOIL]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2380

Host
[spoil]zkus postavit vodní přečerpávající stanici.....mělo by to jít..mě se takhle splnil úkol.....[/spoil]
Ahoj mám blbou otázku asi ale mám úkol Postav nebo zmiz našla jsem tu že mám postavit alespoň 2 chýše ty jsem postavila a úkol stále nesplněn. úkol je pět na čtyři zkusila jsem je postavit i pětkrát a pořád nic.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11297

Host
Chápu, že hru hrají i děti, kterým to třeba v tomto ohledu tolik nemyslí, ale pro ostatní. Zkuste u těch úkolů trošku zapřemýšlet, nic těžkého to není. Ty úkoly musí být uhodnutelné i právě pro ty děti, takže v tom žádné zákeřnosti nebo hlubší význam nehledejte.
 

Arthoris

Odborník
Prostě jsou to jen hádanky a stačí jen pochopit ten zašifrovaný smysl toho co máte udělat :). No, ještě, že si nevzali inspiraci od Leonarda to by nerozlouskl nikdo ;).
 

Svatej

Legenda
Chápu, že hru hrají i děti, kterým to třeba v tomto ohledu tolik nemyslí, ale pro ostatní. Zkuste u těch úkolů trošku zapřemýšlet, nic těžkého to není. Ty úkoly musí být uhodnutelné i právě pro ty děti, takže v tom žádné zákeřnosti nebo hlubší význam nehledejte.

Ono ani není potřeba přemýšlet, stačí číst.
Dnešní zadání (Jack o´Latern) "Buď prosím tak laskavý a učiň troje plenění. Nebo můžeš být zdvořilý, ale i to něco stojí. Něco vynalézt, abych byl exaktní."

Vždyť to ani není hádanka! ! ! ! !:mad:
Přesto už teď v půl druhé ráno po otevření chatu vidím, že se někdo ptá jak to vyřešit.
Takové přispěvatele mám chuť poslat do Řitky* a to alespoň dvakrát.:rolleyes:
*Řitka není nadávka, ale vesnice kus za Prahou, směr Mníšek pod Brdy.:p
 

DeletedUser

Host
sss

Ahoj mám blbou otázku asi ale mám úkol Postav nebo zmiz našla jsem tu že mám postavit alespoň 2 chýše ty jsem postavila a úkol stále nesplněn. úkol je pět na čtyři zkusila jsem je postavit i pětkrát a pořád nic.

[SPOIL]
ahoj. je treba postavit jakůukoli budovu s rozmery 5 na4 pole ci opacne. cauky:cool:
[/SPOIL]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4749

Host
Tím je myšlena budova o rozměrech 4x5, nebo 5x4. Např. ovocná farma, kozí farma, základna pro útočné helikoptéry... je jich mnoho.
 

DeletedUser

Host
Ono ani není potřeba přemýšlet, stačí číst.
Dnešní zadání (Jack o´Latern) "Buď prosím tak laskavý a učiň troje plenění. Nebo můžeš být zdvořilý, ale i to něco stojí. Něco vynalézt, abych byl exaktní."

Vždyť to ani není hádanka! ! ! ! !:mad:
Přesto už teď v půl druhé ráno po otevření chatu vidím, že se někdo ptá jak to vyřešit.
Takové přispěvatele mám chuť poslat do Řitky* a to alespoň dvakrát.:rolleyes:
*Řitka není nadávka, ale vesnice kus za Prahou, směr Mníšek pod Brdy.:p

Ritka neritka stacilo by dat odpoved na danou otazku ne a neposmivat se.
 

DeletedUser3817

Host
Ritka neritka stacilo by dat odpoved na danou otazku ne a neposmivat se.

Tato hra je strategie. Očekával bych tedy, že lidé, kteří se jí věnují, budou schopni elementární logické úvahy, nebo, jako v případě zadání: "Buď prosím tak laskavý a učiň troje plenění. Nebo můžeš být zdvořilý, ale i to něco stojí. Něco vynalézt, abych byl exaktní.", že jsou alespoň gramotní. Jediná omluva by snad mohla být velmi silná vada zraku, pokud nejsou schopni nikoho požádat o přečtení nahlas.
 

DeletedUser13075

Host
Ritka neritka stacilo by dat odpoved na danou otazku ne a neposmivat se.
Máš dvě možnosti splnění úkolu, ale pozor plenění nemá nic společného s plenkami a laskavost musíš brát spíše ironicky.
[SPOIL] vyrabuj tři sousedy poražené v boji, nebo dokonči kompletně nějaký výzkum [/SPOIL]
 

Svatej

Legenda
Ritka neritka stacilo by dat odpoved na danou otazku ne a neposmivat se.

"Buď prosím tak laskavý a učiň troje plenění. Nebo můžeš být zdvořilý, ale i to něco stojí. Něco vynalézt, abych byl exaktní."


1. Toto není otázka, ale tři oznamovací věty. Vidíš snad v zadání výše nějaký otazník?
2. Neposmívám se, pouze poukazuju na neschopnost některých jedinců se zamyslet nad jednoduchým zadáním.
:)
 

DeletedUser13224

Host
já bych ale potřeboval pomoc navzdory mé inteligenci nevím si rady s úkolem produkuj nebo zhyň.
díky za pomoc
a nesměj te se :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru