Diskuze k Halloweenu 2016

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

traktorista

Odborník
hlavně mi připadá že odměny za splněný ůkol jsou směšné s porovnáním s tím co za to dáte.Odměna by měla být odměnou a ne almužnou.

Protože jsi tu krátce, tak věz, že hlavní odměnou v tomto eventu bude na konci možnost vylepšit si Hřbitov, který nikde jinde nezískáš a má parametry premiové budovy+je připojen klasickou cestou. Velmi užitečná záležitost, ušetí hodně místa : ). Ale samozřejmě si hraj po svém .).
 

DeletedUser9061

Host
Dostal jsem úkol k prozkoumání provincie, ale zrovna jsem neměl nic k průzkumu. Tak jsem jednu získal, abych mohl vyslat průzkumníka a najednou koukám ... úkol splněn :D Tak buď chyba překladu, nebo úkolu? ;)
 

Ruda80

Dopisovatel
No nevím,jednotvárné rozhodně jsou, moc času pokud jsou volně dostupné za s sebou nejsou. Každý úkol kromě výrob na 24hod se dá udělat za jeden den. Ostatní stačí jenom v řadě odklikat. Teoreticky se dají ty úkoly zmáknout za jeden den! Na prozkoumání provincie stačí pouze poslat průzkum s předstihem, akorát se na mapu nesmí chodit. Zušlechtění či motivování též, stačí si jenom předem počkat na seznam úkolů který je volně dostupný atd...
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser5384

Host
Přesně tak,pokud by se úkoly plnily podle tebe,tak při jakékoli akci by se ti částečně splnilo víc úkolů najednou.
Krom toho,nesouhlas s tím,že by odměny nebyly dostatečné, je pravda,že když člověk začíná je to trochu chudší,ale po čase můžeš stavbou VB zefektivnit i odměny. Za ty tři dny,co běží dýně mám z jejích úkolů + 130 dia, a to mi nepřijde ubohý :)
 

MenestheusCZ

Turista
To chápu,pokud to už hrajete nějakou dobu a umíte to hrát na jiné ůrovni než teď zatím já tak je to pro vás asi zajímavější. No snad se taky dostanu dál a pak už snad nebudu tak fňukat :) . Člověk si občas musí postěžovat na ten svět :)
Dík za objasnění :)
 

DeletedUser5384

Host
:) ono těch "fint",jak to zrychlit je víc,na většinu stejně přijdeš. Například pro plnění výrob je ideální při eventu postavit v jakýkoli době co nejvíc kovářů,jsou levní a malí.Pak se ti úkoly typu x- krát výroba plní mimo tvoje výrobny,kde můžeš jet dlouhý časy. O eventech se většinou ví pár dní dopředu,takže další je třeba neplatit dokončenej výzkum, když je event na spadnutí:) To samé platí o dobytí poslední oblasti v území. Dlouhý časy na výrobách můžeš zadat rovnou po vypuknutí eventu,šance,že budou brzy potřeba hraničí s jistotou :D atd atd :)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Klid nebude,nikde a nikdy :( Úkol 21/23. Prodej Starověké pohřebiště. Starověké pohřebiště? Nejmenuje se náhodou ta parcela Starodávný hřbitov? Nemohli by si ty nemehla z tý inkognito překladatelský firmy alespoň zapisovat již přeložené výrazy pro pozdější použití? :mad:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Ruda80

Dopisovatel
No při žádné akci se ti nesplní víc úkolů najednou, musí se dělat v řadě, to ovšem nepopírá fakt že se úkoly můžou připravit dopředu.To jo, ale dostatečně je za 4:) Jsou vymyšlené tak aby neohromily ale ani neurazily, je to pouze takové zpestření mezi hlavní odměnou. Taky pevně doufám že dostanu dia když mám Fronteac na sedmíčce. "Kdo se chtěl na eventech "napakovat" tak mě možnost v létě.

Zajímavější - ani ne. Když vím že musím něco vyzkoumat, tak si to dopředu vyzkoumám, ale odemknutí si nechám až na event, když mám získat spokojenost tak postavím dekoraci a bourám a stavím až se to splní a takhle je to se vším a je to stále a stále a stále stááále dokola. Ono taky není co jiného vymýšlet. Samozřejmostí je pořád mít dostatek financí aby na to všechno bylo.
 

DeletedUser13806

Host
Technický dotaz. Při průběžném plnění zadaného úkolu se mi dosud vždy zobrazovalo "žluté zatržítko" při splnění úkolu pak zelené. Nyní plním v Halloweenských úkolech ten 10 s názvem "Investuj do stromu a dokonči jeden z nich". Investoval jsem tedy pár bodů do rozdělaného stromu výzkumu..... a zatržítko /průběžné-žluté/ žádné. Opakoval jsem totéž ještě 2* a přesto žádná reakce na plnění úkolu...Pochopil jsem úkol špatně, nebo je to technická chyba? Díky
 

DeletedUser13872

Host
Docela nefér chtít vyzkoumat 2 technologie hned za sebou. Aloe uvidím nijak ty úkoly hrotit nehodlám a udělám co udělám.
Jen by mě zajímalo to pohřebiště. To bude jedna z odměn?
 

DeletedUser11297

Host
Co je na tom nefér? Na dokončení eventu je čas až do 4.11. a do té doby není problém dokončit i dvojnásobek požadovaných technologií.
 

DeletedUser13806

Host
"Investuj do stromu a dokonči jeden z nich".

Už jen z toho zadání je patrné, že nestačí pouze investovat.

Já si myslím, že v tom případě jsem zřejmě pochopil zadání spávně, ne? Sypat do "vývojové větve" body výzkumu tak dlouho, dokud jednu větev nedokončím až do konce/nedozkoumám poslední technologii v danné větvi . Jen mě mátlo, že při plnění jiných úkolů se mi vždy zobrazovalo žluté zatržítko průběžně- tedy i při vložení každého jednotlivého výzkumného bodu- teď nic..Díky za odpověď
 

DeletedUser11297

Host
Tady jde o to, že součástí zadání je i výzkum dokončit. Body to nijak určené není, proto ti to neukazuje žlutý vykřičník. Až danou technologii dokončíš a odemkneš, tak se ti zelená fajfka zobrazí. :)
 

DeletedUser13901

Host
Dobrý den, prosím poradíte mi, co udělat v 7. úkolu Hádanka-bá-da. Mám se s něčím rozloučit, ale nemůžu přijít na to s čím. Už jsem zrušila dekorace a kulturu, ale s úkolem to ani nehlo... děkuji
 

DeletedUser12887

Host
luštění hádanky je prosté zbav se tří nebo čtyř budov a postav jednu dekaraci
 

DeletedUser13901

Host
Zbořila jsem 3 obytné chýše a žádný posun v úkolu
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11297

Host
Nemá to být z doby, ve které zrovna jsi? Takhle bez screenu to nezjistím, ale mám pocit, že podobný úkol tam byl.
 

DeletedUser13901

Host
je tam 3 ze současné nebo 4 dřívější...
obrázek nevím jak se sem vkládá...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11297

Host
Tak to ti nemůžou chýše fungovat. Jsi v koloniálu, takže zboř 3 koloniální stavby nebo 4 stavby z pozdního středověku. Nic jiného ti to nevezme.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru