Diskuze k Halloweenu 2016

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser13827

Host
Získej od každého 10 zboží z doby bronzové bronzové.

dal jsem sklady i dílny ale nejdeto
 
Naposledy upraveno moderátorem:

trojan1673

Veterán
Pokud je to pořád ten úkol "Získej od každého 10 zboží z doby bronzové", tak stačí aby ti někdo vyměnil ty suroviny na tržišti.
Takže otevřu "Tržiště", pak kliknu na záložku uprostřed "Vytvořit nabídku" a tam už jen vyberu zboží které potřebuji (příklad: 10 kamene za 10 dřeva) a vyměním za jiné. Takhle se tam zadá všech 5 druhů surovin které je potřeba vyobchodovat pro splnění úkolu.
Až to někdo vezme, tak je úkol splněn.
 

DeletedUser12887

Host
where is the problem ?
teda pokud to je přípustný lámsky ani čínský nedovedu
 

Svatej

Legenda
Nikde :) laborka je v rámci "akce" ještě 12 hodin dostupná. Dá se spolu s legendárním hřbitovem a 13.000 dia získat za 1,999 Kč. :)
Takže kdo chce, může si jich nahrabat kolik jen zvládne :D
 

DeletedUser9061

Host
Mám též 13k dia, ale za ty budovy si myslím to ani nestojí... né, že by to za něco jiného stálo :D :D
 

DeletedUser13901

Host
Dobrý večer, prosím, v jednom z rad při načítání hry byla zmínka o tom, že při dokončování posledního úkolu bude hřbitov ve městě upgradovan. Dostala jsem nyní svůj první hřbitov, ale nemám ho v tuhle chvíli kam ho umístit a proto by mě zajímalo, zda se upgrade přenese i na hřbitov v depozitáři nebo mám raději s dokončením úkolu počkat, až si udělám místo a hřbitov postavím. Děkuji za odpověd.
 

peepee77

Veterán
Jestli jsi dostala svůj první hřbitov tak tě žádný upgrade nečeká. Ten je jen v případě, že už jeden vlastníš z minulé akce. První hřbitov je 3x3 pak je upgrade na 3x4 atd.
 

DeletedUser13911

Host
Ähoj, poradí někdo s úkolem 21/23 nějak jsem se zasekl na poslední hádance. Takové z mnoha sestávají. Získej ty malé a budeš vládcem velkých území. Tak běž a přidej jednu ke své říši.
 

DeletedUser13911

Host
Ahoj díky za radu
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11319

Host
Poradi nekdo s ukolem 21 ?
Eliminuj pro nabyti prostoru

Nemam postaveny hrbitov tak netusim co smazat ...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru