Diskuze k historickému okénku: Kleopatra

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno

DeletedUser14058

Host
Jak už bylo mnohokrát řečeno - pokud se mi event nezamlouvá, prostě ho lze ignorovat. Co dodat...
Já u eventů pravidelně končím u úkolu "vyřeš 8 sporů v expedici vyjednáváním"...
Popravdě se musím přiznat, že do dneška (ač vlastně hraji od samého začátku) netuším, jak se vyjednává. Nikdy jsem to nezkoušela, jen mám nějakou mlhavou představu, že je to jakási loterie, kde nabídnu nějaké suroviny a náčelník je snad někdy přijme a jindy odmítne. Alespoň tak nějak jsem to někde zaslechla :cool:
 

Svatej

Legenda
Jak už bylo mnohokrát řečeno - pokud se mi event nezamlouvá, prostě ho lze ignorovat. Co dodat...
Já u eventů pravidelně končím u úkolu "vyřeš 8 sporů v expedici vyjednáváním"...
Popravdě se musím přiznat, že do dneška (ač vlastně hraji od samého začátku) netuším, jak se vyjednává. Nikdy jsem to nezkoušela, jen mám nějakou mlhavou představu, že je to jakási loterie, kde nabídnu nějaké suroviny a náčelník je snad někdy přijme a jindy odmítne. Alespoň tak nějak jsem to někde zaslechla :cool:
Já už jsem se bál, že nám to u tohohle vokénka nenapíšeš. :D To už fakt nebylo normální, jak jsi s tím čekala... Jsem se normálně začínal bát zda se ti něco nestalo...:(
Třeba jako že jsi se naučila jak se FoE hraje nebo tak něco...:D
 

DeletedUser14058

Host
Já už jsem se bál, že nám to u tohohle vokénka nenapíšeš. :D To už fakt nebylo normální, jak jsi s tím čekala... Jsem se normálně začínal bát zda se ti něco nestalo...:(
Třeba jako že jsi se naučila jak se FoE hraje nebo tak něco...:D
No vidíš - já zas doufala, že se do mně pro jednou vydržíš nenavážet...
Něco k tématu by nebylo ?

Toto řeším dvěma způsoby. Buď vyjednávám začátek CE, kde chce jen mince a zásoby, popřípadě pak ještě nějaký 1 druh zboží, takže to je jednoduché a nebo spíše, nepřijmu úkol, dokud expedici nedojedu celou .. :)

Všechno lze vyřešit místo stěžování si u každé události .. :)
Já to neřeším vůbec a jsem taky v poho :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12887

Host
Tak i ty odměny byly dost dobre a adekvátní za splnění jednotlivých úkolů.
Diamanty většinou 2x takže to špatné určitě nebylo a možná trochu problematické mohlo být akorát splnění úkolu získat provincii, ale to uz spíš ve vyšších erach, kdy jsou nároky poměrně vyšší.
Jinak není potřeba to nakonec plnit celé vůbec bude další event.
Bod dává i posvátná stráž nebes ale je náročnější na prostor a nepadá pokaždé v expedici hned v prvním kole.
 

DeletedUser12887

Host
Tak těžko říct co jste si provedli, že se nikdy neshodnete a nedovedete respektovat názor jednoho či druhého.
Já tu od toho nejsem, nejsem soudce.
Nicméně je to celkem škoda, každý má nárok sdělit názor, to snad platí stále treba úplně mimo mísu ale má.
 

Svatej

Legenda
Zopakuji pro pologramotné:
No vidíš - já zas doufala, že se do mně pro jednou vydržíš nenavážet...
Doufat můžeš, ale za mou averzi ke tvé osobě, tvému způsobu vyjadřování, tvému chování a tvým postojům si zcela překvapivě můžeš ty sama. :D
Jinak, podle tebe jsem teda pologramotnej? Fajn, ale pologramotnej zvládnul kleopatru levou zadní na 5ti světech, kdežto ty píšeš žes jí nedala ani jednou. To asi budeš 5x větší pologramot než já ne? :D:p
 

DeletedUser15189

Host
Já u eventů pravidelně končím u úkolu "vyřeš 8 sporů v expedici vyjednáváním"...
Popravdě se musím přiznat, že do dneška (ač vlastně hraji od samého začátku) netuším, jak se vyjednává. Nikdy jsem to nezkoušela, jen mám nějakou mlhavou představu, že je to jakási loterie, kde nabídnu nějaké suroviny a náčelník je snad někdy přijme a jindy odmítne. Alespoň tak nějak jsem to někde zaslechla :cool:

Já teda jenom vyjednávám. Zapnu si v krčmě čtvrtý pokus a jedu dokud mi nedojdou suroviny, nebo nedokončím mapy. Moje strategie je jednoduchá, když je na výběr čtyři a méně surovin tak to tam dávám po jednom, ale když je k dispozici 5 a více surovin, tak zkouším co nejvíc druhů na jednou. A vyplácí se mi to, neboť stíhám s rezervou za půl hodiny vyjednat 1-2 kola podle aktivity vedení aliance.
 
Nahoru