Diskuze k letní události 2016

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Anti Bílý

Psavec
no,asi se bude zdát,že jsem poněkud velký hnidopich,a navíc asi offtopicář, ale protože mi trvalo poměrně dlouho se sem proklikat,napíšu to sem.Proč v nových příspěvcích vidím téma,kde poslední pohyb byl 2.srpna a téma(tohle),kde poslední příspěvek byl před 4 dny musím hledat přes vyhledávač? Má to něco společného s tím,že snadná témata nemá cenu zametat pod koberec?
P.S. po 4 dnech je fakt nesmysl slučovat příspěvky.
Možná tě blbě chápu, ale jaký je problém sjet na stránce fora o pár centimetrů níže a klinkou na Krčmu, ve které je toto téma téměř nahoře ?
 

DeletedUser5384

Host
Ano,máš svým způsobem pravdu.Ale o tom ta otázka není:) Tvou metodou bych si měl pamatovat cestu k tomu vláknu,což jsem,pravda,zanedbal.Tím pádem jsem sedl k ntb,kouknu doprava na nové příspěvky,tam nic,rozklikl jsem si nové příspěvky na celou stránku a tam na mě svítí vlákna,kde se nic nezměnilo měsíc,ale nevidím tam vlákno,kde se zcela určitě cosi odehrávalo před dvěmatřemi dny. Takže otázka zní: Má to logiku?
 

DeletedUser11317

Host
Skoro bych řekla, že to až možné není :) Já každý den samozřejmě nová vlákna a vlákna s novými příspěvky projíždím a diskuze k Letní události na mě svítí pořád. Ano, občas to není úplně top téma, k čemuž dochází hlavně ve chvíli, kdy jsou sloučeny dva příspěvky od jednoho hráče. Ke sloučení dochází kvůli dodržování kodexu fóra a takto to funguje odjakživa. Nicméně určitě nemohla být v popředí témata, kde se nic měsíce nepsalo. Toto řazení probíhá automaticky a zcela logicky se řadí od nejnovějších příspěvků. My tedy do toho jakkoliv zasahovat nemůžeme.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru