Diskuze k letní události 2016

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser5384

Host
Nicméně, pravdy se už nikdy nedobereme, což je docela smutné.
Jaký pravdy se chceš dobrat? Jediná relevantní otázka je,zda ono točení je nebo není v souladu s pravidly. Jestli ano,pak je jedno,zda bylo vědomé, příp. nevědomé. Pokud není v souladu,je taková úvaha zbytečná. Takže shrnuto: pravdy se můžeme dopátrat jedině tak,že prostudujeme pravidla hry. Za sebe mám jasno.
 

DeletedUser2298

Host
peepee77 - no my se studánkama klidně udávíme ;-) Já z nich ( v součtu ze všech světů - pravda mám jich DOST) dostal v minulém týdnu 100 diamantů... týden před tím to bylo myslím 50.... nebo taky 100 dia.. Takže je to jediná budova ve hře produkující "zadarmo" diamanty... těma se dávit budu rád :)

Jinak tady celá ta vaše debata o otočení kola je s prominutím o lejnu.. nikdo vyjma KaseO netušíte proč kolo změnil - já osobně pokud bych měl stejnou volbu jako KaseO - tedy vytočit holografický park ( je mi úúúúúplně na houby...) a nebo slavnost Luau - tu nechci - nelíbí se mi a je zbytečně velká a zrovna chci točit.. tak to kolo taky změním a že někdo jinej zrovna točí a tolik touží po těchto dvou věcech - smůla...
Takže to mohl změnit cíleně - "škodit", mohl se ukliknout... ano i to se stává a už jsem se jednou bil do hlavy že jsem v rozespalosti odklikl ceny které jsem chtěl... a nebo pro něj byly ceny nezajímavé a tudíž hledal jiné.. a neměl čas čekat dvě minuty až si kdokoli laskavě dotočí.. Každopádně to byla jeho věc a nasr.. štvanost "poškozeného" který z toho dělá aféru protože KaseO je člen supportu je úsměvná... a rovnou mu vzkazuju že jako ex-supp bych to udělal taktéž :p A máte teda aspoň potvrzeno, že členové supportu byli jsou a budou vždy jen bezcharakterní sobečtí a zlí lidé, co kradou v Lidlu a přejíždí matky s kočárky a mění výherní kola před nosem :))
 

DeletedUser13804

Host
Ahoj, po splnění cíle sousedství, tj po dosažení 77 otočení mi Greva Darn automaticky obnovila kolo a změnila ceny, aniž by byly všechny rozebrány. Svět Dinegu, čas 8:37. V pravidlech se píše, že se vynuluje cíl sousedství, a ne že se automaticky vynuluje celé kolo. Normálně bych to neřešil, ale zbývala mi tam už jen poslední cena, a to poslední ze 4 studánek přání, a žádné jiné ceny již na kole nebyly k dispozici.

Společné ceny pro sousedství
Vedle jednotlivých cen je možné získat i ceny společné pro celé sousedství – získávají je všichni hráči v sousedství. Každé zatočení kola (i obnovení a zatočení) se přičítá na počitadle v pravém horním rohu okna kasina až do počtu 77. Po dosažení tohoto počtu obdrží hráči 20 medailí. Poté se počítadlo automaticky vynuluje a začíná další možnost získat znovu medaile.

Velmi by mě zajímala kompetentní odpověď na tuto otázku, protože mě to opravdu naštvalo.
 

DeletedUser13804

Host
To by ovšem musel být dole ve výpisu, což nebyl, kolo obnovil hráč Greva Darn, což se dole ve výpisu objevilo. Chci vysvětlit toto nezveřejněné pravidlo, kdy při 100% šanci na výhru studánky, což je jediná budova ve hře schopná produkce diamantů, umělá inteligence obnoví kolo v rozporu se zveřejněnými pravidly.
Nechci diskutovat s někým, kdo se bude vysmívat mému reálnému problému. Pokud opravdu nemáš relevantní odpověď na můj dotaz, neodpovídej.
 

Henzisek

Znalec
Bohužel tady ti nikdo nenapíše jak situace přesně nastala. Dle mého skromného názoru je to že to vytočil někdo jiný. Pokud chceš relevantní odpovědi, napiš prosím na support. Děkuji.
 

Arthoris

Odborník
Pokud někdo vytočí poslední odměnu, tak kolo obnoví Greva Darn, takže ty sis všiml jen toho, že kolo obnovila Greva ale na to jméno předtím(které vytočilo poslední odměnu) už ses asi nezaměřoval.
 

DeletedUser13804

Host
Skvělé, takže čekám, kdy mě tady někdo obviní z toho že lžu. Opravdu si myslíš, že bych zakládal účet na fóru, psal se tady s tím tématem, pokud by to šlo shodit pouhým "nevšiml sis"? Blbost, poslední odměnu jsem vytočil já, bylo to 77 otočení kola. Zbývala 1 opakuji jedna jediná cena. V momentě, když jsem zatočil po 77 se neobnovil jen cíl sousedství, ale obnovilo se celé kolo, aniž by bylo prázdné, aniž by dole ve výpisu byl kromě mě uveden jiný hráč, kromě Greva Dran, která obnovila kolo. Nemáte-li jiné vysvětlení než "nevšiml sis", prosím neodpovídejte.
 

Arthoris

Odborník
Skvělé, takže čekám, kdy mě tady někdo obviní z toho že lžu. Opravdu si myslíš, že bych zakládal účet na fóru, psal se tady s tím tématem, pokud by to šlo shodit pouhým "nevšiml sis"? Blbost, poslední odměnu jsem vytočil já, bylo to 77 otočení kola. Zbývala 1 opakuji jedna jediná cena. V momentě, když jsem zatočil po 77 se neobnovil jen cíl sousedství, ale obnovilo se celé kolo, aniž by bylo prázdné, aniž by dole ve výpisu byl kromě mě uveden jiný hráč, kromě Greva Dran, která obnovila kolo. Nemáte-li jiné vysvětlení než "nevšiml sis", prosím neodpovídejte.

Nikdo tě neobviňuje, že lžeš, jen jestli ses třeba nepřehlídl, psal si, že ses nepřehlídl, že nikdo jiný krom tebe netočil, tak ok, napiš na support. Jinak kolo má 36 cen, takže po 36x zatočení se automaticky obnoví. To, že zatočíš 77x to je jen, že se každému přičte 20 medailí, a na obnovení kola by to nemělo mít vliv. Takže podle toho co jsi psal se kolo obnovilo v tom okamžiku, kdy jste jako sousedé dosáhli 20 medailí tzn. 77x zatočení, no tak to je asi chyba, a napiš na support oni ti už napíší, co a jak, tady ti asi nikdo neporadí, nanejvýš napíše svůj názor, o který jak vidno nestojíš.....

PS:Zkus se podívat do inventáře zda-li se ti ta studánka nepřipsala....
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser2237

Host
(obnoveni kola KaseO) Proboha co se tady porad resi ta moznost tam je a nekdo ji vyuzil tecka. Kdo chce brecet tak k mamince pod sukni tecka. Komu se ta hra nelibi at ji nehraje tecka. neni o cem diskutovat TECKA :)

ad me vic stve ze si tady muzes hrat se zastavovanim kola a myslet si jak ovlivnujes to co dostanes ale ve skutecnosti mas uz odmenu davno v invetari pri roztoceni kola :-(
 

DeletedUser3520

Host
psalo se, že po splnění úkolů přijdou nějaké další ... bonusové
čekám čekám a pořád se nic neděje ... bude něco?
 

DeletedUser3520

Host
Nemám čas hodiny prohledávat forum ... dík za odpověď
 

Zelda

Člen
Letní event měl 23 základních úkolů. Mezi ně byly vložené (pokud jsi ty základní plnil rychle) bonusové úkoly - celkem 8. Celkem šlo tedy splnit 31 úkolů, ani o jeden více. Počitadlo úkolů je u jejich zadání.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru