Diskuze k letní události 2016

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser5384

Host
dělám to podobně a občas se trošku utrhnu :D Dneska jsem si vybral Tiki totem,neptejte se proč:D no a mám 3 bubeníky,2 dia moředrapy nějaký ty suroviny no a ten totem:) Za 12 lístků,no nekup to :p
 

Svatej

Legenda
Tak zatím super event, na 4 světech jsem bez použití dia odlovil 24 studánek, s tím že mi ještě 66 lupenů zbylo (cca 8-10 dalších studní)
Ale je opravdu nutné hrát onu zákeřnou taktiku, kdy sami pouze pasivně kontrolujete kolo, dokuď sousedi nenajdou to co chcete vy a pak jim to vykrást... ;)
 

DeletedUser12151

Host
jeste lespi taktika je pockat az vyberou sousedi vsechny ty zasoby a mince a zbyvaji tam ty premiovky :D takhle jsem ziskal za 6 listku 3 svatyne :D myslim,ze ten co mi to pripravil musel zurit
 

DeletedUser3817

Host
Nj, ale také jsem viděl kolo, kde bylo vše, kromě studánek (jediný případ, kdy jsem tam studánky viděl - a byly už pa)...:confused:
 

Ruda80

Dopisovatel
jeste lespi taktika je pockat az vyberou sousedi vsechny ty zasoby a mince a zbyvaji tam ty premiovky :D takhle jsem ziskal za 6 listku 3 svatyne :D myslim,ze ten co mi to pripravil musel zurit

Proč by zuřil, jeslti to sledoval tak možná ano, ale do příště pokud neni mimo se alespoň něco přiučil. Spíš ti poděkuje. Jinak ta taktika je fajn, ale musí to vyjít a ne jednou mě padla prémiovka když tam bylo celé kolo.
A jeslti chodí na forum tak i tady může děkovat.:)
 

DeletedUser8605

Host
Tak to mi ho vyndej, jak vocas si koupím dia za balík, za dia si koupím lístky a KaseO mi to dvakrát asi pro srandu králíkům obnoví, podruhý když už jsme si měl na 3 zatočení dobrat hologramovej park a 2 slavnosti luau. Já myslel že event je pro pobavení hráčů a né k jejich doslova ........ !!!!! Jako kdyby to byl nějakej lojza, ale admin !!!!! Takhle si ty dia fakt už v životě nekoupím, jen tak dák KaseO, skvělá práce, člověk co by se měl snažit hru podporovat jí mrví !!!!!
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Svatej

Legenda
Tomu se ale nediv, nerad bych KaseO pomlouval, ale když jsem s touto osobností řešil jeden drobnej problém, tak na zprávu ve hře mi odepsala doslova: "Ve hře hraju jako hráč, jakékoli záležitosti ohledně mé funkce administrátora nebudu ve hře řešit. Napište si dotaz na podporu."
Zkrátka a dobře, KaseO si vimiňuje chovat se ve hře jako hráč a z toho důvodu se, minimálně ve tvém případě, chová jako pěkně ....zákeřnej... lojza, jak jsi napsal. :)
Nicméně, být na tvém místě, podal bych si stížnost na podporu ohledně její činnosti. V herních pravidlech je část, kterou svým chováním možná porušila. :)
V té části se říká, že hráč je povinnen vytvářet zábavné prostředí pro ostatní hráče. O.-
U běžného hráče by takovéto chování bylo přehlídnutelné. I mě se to na světech stalo a dost mě to rozčílilo, ale dál bych to nehnal....
Ale administrátor by se opravdu měl chovat lépe než nějaký lojza... doslova bych řekl příkladně pro ostatní... :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser8605

Host
tak normální hráč, když vidí, že tam zbývají jen 2 slavnosti luau a jedna hologramová aréna, když pominu ten portrét, kterej to po prvním vybrání už přeskakuje, tak točí o život jak divej, aby to urval pro sebe a neobnovoval by kolo ....

takže se vlastně nechoval jako normální hráč, jen jako normální ....

bohužel taky něco řešit s podporou je zbytečný, tady jak člověk nekupuje dia měsíčně za desetitisíce, tak je jen póvl, kterým se nikdo nebude zabývat. to už pak je jiná sorta, ta si tu pak může dělat co chce i porušovat pravidla ...
 

Svatej

Legenda
Kayro:
Když vidím, že někdo druhý točí, tak točím s ním, nebo počkám až přestane a obnovim (ze zásady neobnovuju vůbec) až potom co vidim, že nikdo netočí.
Obnovovat, když vidím že někdo točí, to toho druhého nejen pekelně naštve, ale taky to má výpovědní hodnotu o povaze hráče.

Na B se mi stalo, že na kole zbývaly 3x 3 lístky, portrét a 1x studánka přání. Myslíš že mě sousedi nechali dotočit? :D Když jsem pak tomu (nenapadá mě vhodné adjektivum) napsal, s klidem mi sdělil že to udělal proto, že on měl už jenom 1 lístek a proto neměl šanci vyhrát. A tak se rozhodl to kazit ostatním.;) Proč mi to připadá že KaseO jede stejnou taktiku?
 

DeletedUser8605

Host
Arena se mu nehodila tak to obnovil co je na tom ja bych to také obnovil.To ze je admin s tim nemá co delat.

to je fakt, komu by se mohla hodit taková blbost jako hologramová aréna nebo dokonce slavnost luau, která dává až 3Fb denně .....
právě to, že je admin s tím má co dělat víc než dost. mrvit hru ostatním a odrazovat potencionální kupce dia asi zrovna není asi v popisu jeho práce .... a kecy typu že hra je hra a to že je admin se do toho netáhá si nechte pro děti, jednou je admin tak by se tak měl chovat všude v rámci hry ....
 

sabinabetty

Forge Einstein
Člen týmu
Mno.... já bych to kolo neobnovovala (kvůli ostatním), ale popravdě arén už mám dost a Luau nechci. Mám radši budovy co dělaj 2FB za 24hodin :)
Ale všichni nejsou tak hodní jako já a nečekají až si milí sousedi ty ceny vyberou ;)
 

peepee77

Veterán
Tak to se na mě nezlobte, ale je to taktika, já jako hráč se chci celkově umístit lépe než ostatní. Proto si samozřejmě nepřeju aby měli ostatní hráči prémiové budovy :D
Tohle "naříkání" nad promarněnými odměnami kdy jste něco nestihli vytočit mi přijde směšný. Je to stejný jako když tu někdo brečí, že ho ostatní rabují a a on s tím nemůže "NIC!!!" dělat.

A ano, také obnovuji kolo. A to i když jsou tam studánky, nejsem jejich sběratelem, považuji je v podstatě za něco co zabírá ve městě místo. Sice na C mám jednu a na A čtyři, ale jsou první na řadě co se může zbořit když budu potřebovat víc místa :D

A btw. proč by KaseO tím že je admin měl být v rámci hry ke všem milý, vstřícný a sluníčkový? Není to tak dávno co jste tu někomu vysvětlovali že by měl změnit hru pokud se mu nelíbí, že se tu bojuje. Tohle je jen jinej způsob boje a i admin si může zahrát. Tak jako si ředitel BMW může koupit Porsche.

/ konec výlevu /
Děkuji za pozornost
 

DeletedUser5384

Host
kdyby to byl nějakej lojza, ale admin
Nechápu souvislost. Admin má za "úkol" uklízet tenhle binec,co tu naofftopicujem,krom jiného. Nic z toho,co má dělat nemá přímý vliv na hru. Krom toho to je v první řadě hráč a teprv v druhé admin. Je jím proto,že na sebe DOBROVOLNĚ převzal jisté povinnosti.Nijak ho to neomezuje v hraní podle pravidel. Protočení kola,když se mu tam nic nelíbí, je podle pravidel. To,že se jeho protočení nelíbí tobě, je tvůj problém. Jestli to udělal proto,aby naštval sousedy,nebo proto,že čekal na balík mincí a ten v aktuálním kole nebyl není relevantní.
 

Svatej

Legenda
Nechápu souvislost. Admin má za "úkol" uklízet tenhle binec,co tu naofftopicujem,krom jiného. Nic z toho,co má dělat nemá přímý vliv na hru. Krom toho to je v první řadě hráč a teprv v druhé admin. Je jím proto,že na sebe DOBROVOLNĚ převzal jisté povinnosti.Nijak ho to neomezuje v hraní podle pravidel. Protočení kola,když se mu tam nic nelíbí, je podle pravidel. To,že se jeho protočení nelíbí tobě, je tvůj problém. Jestli to udělal proto,aby naštval sousedy,nebo proto,že čekal na balík mincí a ten v aktuálním kole nebyl není relevantní.
OT:
Takže, podle tebe, to že je hráč zároveň adminem (což je pokud vím nejvyšší pozice v CZ týmu) ještě neznamená, že by se měl ve hře chovat příkladně pro ostatní hráče? To je zajímavý argument.... Jestlipak na to mají stejný názor i v německu? Vydali na toto téma někdy nějaké vyjádření?
(pokud ano, moc rád bych ho četl)


Za druhé - píšeš o tom že onu funkci na sebe převzala dobrovolně - Inu, žijeme v demokratickém světě, do jakéhokoli zaměstnání nastupujeme dobrovolně. V tom je jeden ze základních principů demokracie ne? Nechápu proč se tím oháníš...
A než mi napíšeš že se nejedná o zaměstnání, protože nedostávají plat - dostávají snad jako "odměnu" herní benefity, nebo ne?
Zavazují se přeci nějakou smlouvou, v níž se zavazují plnit určité úkony bez nároku na (reálné) peníze ne? V tomhle smyslu je to vlastně dobročínné zaměstnání... ;)

TINOT:
Upřímě, možnost obnovit kolo celému sousedství mi opravdu připadá na celém eventu jako jediná nešťastná funkce.
Kéž by to bylo uděláno jako ve vánočním eventu - kdy obnovíte tak akorát sobě....:rolleyes:
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru