Diskuze k Letní události 2018

Téma v sekci 'Krčma' založené uživatelem carameels, 30. čvc 2018.

1. dudasek

dudasek Dopisovatel

Registrace:
    25. kvě 2017
    já osobně to kolo točím jen kvůli posunu na mapě-měl jsem pár sad pirát/král/obchodník:25fp,či druhou loď uvítám...hlavní jsou pro mě upgrady a ty asi aktivitou získám i bez dia...konečně jasná maxi odměna i bez utrácení!
    ...jinak krom svatyněk tam sází plívy,které tedy cenu 100 dia nemají a jeden voják?k smíchu...

shrnuto podtrženo spokojenost-jen potopený poklad a vrak jsem asi ani jednou neviděl,,,holt smůla :)

MikaRybanenn za toto poděkoval.
  2. MikaRybanenn

MikaRybanenn Komentátor

Registrace:
    12. pro 2012
    Mám sice Alcatraz, takže jednotek je dostatek, jen jde o princip. Prostě takové ,,odměny" jsou fakt k vzteku a naprosto neodpovídají tomu, že si sám provozovatel hry cení jednoho dublonu na 100 dia. Jedinou chabou útěchou je posun o políčko dále. Jenže to je asi tak všechno. A balíky kladívek či mincí, na modernu 20 000 ks, to beru fakt jako nepokrytý výsměch. Kdyby místo toho bylo třeba 100 současných surovin, super. Jenže ne. Opravdu nechápu, proč odměny v rámci ,,ceny útěchy" v tak velkých eventech nemůžou být srovnatelné min. se zlatou truhlou v expedici.

willy2, Scon a bobbyc za toto poděkovali.
  3. Scon

Scon Komentátor

Registrace:
    2. úno 2017
    Konečně se díky tomuhle eventu zbavím kováren. Za mne spokojenost :)

potopeny_poklad.PNG

4. dudasek

dudasek Dopisovatel

Registrace:
    25. kvě 2017
    je to 2*3,že?...navíc pomůžou v úkolech "vyrob xy v dílnách ze současné éry"..mě se vyhýbají-snad 2-3 poberu

5. Scon

Scon Komentátor

Registrace:
    2. úno 2017
    Přesně tak, proč nevzít výrobní budovu o šesti polích? 1x za 8 hodin pět surek zadarmo, jednoznačně pecka :cool:

6. scully

scully Turista

Registrace:
    Sobota
    může mi někdo prosim poradit s ůkolem 37 - dokonči prvni úroven obtiznosti v expedicich cechu nebo pronikni do 5 oblasti na mape uzemi. vubec nevim jak na to! Děkuju

7. bobbyc

bobbyc Veterán

Registrace:
    11. pro 2012
    No a čemu nerozumíš? Co je to cechovní expedice a jak se hraje, nebo jak se pronikne do 5 oblastí? Pokud ani jednomu,pak je každá rada drahá :D

8. dudasek

dudasek Dopisovatel

Registrace:
    25. kvě 2017
    tak se štěstí unavilo a dnes na 3-tí točku skončila v mých spárech mrška malá-nice!

9. arabrabka

arabrabka Turista

Registrace:
    21. srp 2016
    Pokud nejsi v cechu, pak expedici nemáš k dispozici. Zbývá ti jedine proniknout do oblastí na mapě území. Otevři si mapu území, najdi si oblast, kterou máš vyzkomanou, ale ještě ne vykoupenou/vybojovanou. Když ji otevřeš, tak vpravo pod obrannou armádou máš tlačítko Proniknout (bude tě to stát mince). No a to zopakuješ u pěti oblastí a máš splněno :) Tak snad ti to pomůže.

My "veteráni" jsme vysmátí, ale trochu taktu, vždyť může jít o nováčka, který se teprve rozkoukává ;)

Kayro a sabinabetty za toto poděkovali.
  10. Mingar

Mingar Turista

Registrace:
    Neděle
    Zdravím, zdá se mi to, nebo ty lodě mají různě vysoké odměny na základě věku, ve kterém jsem ji postavil na 1. lvl? Začal jsem v Době železné, mám ji už na 3. lvl, ale v kole jsem si vytočil další, které jsou v základu z doby Raného středověku a v základu ukazují více mincí než ta moje na 3. lvl :( Teď mě teda hodně mrzí, že jsem utratit už dva upgrady. Hraju teprve cca od začátku srpne, tak mě nebijte, ale tohle je tu běžné? :)

11. sabinabetty

sabinabetty Forge Einstein

Registrace:
    3. lis 2014
    Ano tohle je běžné ale když získáš další upgrade a vylepšíš si tu loď co máš z železa tak se vylepší na loď z raného a bude to ok ;)

12. Mingar

Mingar Turista

Registrace:
    Neděle
    Zkusil jsem a je to tak, změnila se na Raný středověk, díky za info, uff :)

sabinabetty za toto poděkoval.