Diskuze k Mini výzvám

PavelKT

Komentátor
Bude to nějaká řada která se nesmí přerušit ?
co se stane když nějaký úkol nesplním ?
 

NoVa

Moderátor

Člen týmu
Podobně jako úkoly události, kolik jich splníš po dobu trvání, tolik odměn získáš. Jakmile vyprší časový limit, úkoly k dispozici už nebudou a budeš muset počkat jakmile budou další časem k dispozici.
 
Chtěl bych se zeptat mate už vyřešene chyby v této minihře ?
Pokud se tedy všechny mise tykaji expedic tak pokud třeba hned v utery v 8 hodin udělam všech 80 středu pujde tyto mise plnit nebo budou viset a nepujdou splnit protože už bude expedice odběhlá.

Nebo radji mame si to hlidat a plnit expedici tentokrat až v zavislosti na misich :)
Ps. Celou expedici jedu automat bojem tedy až na 79 věž tu jedinou ještě musim ručně.
 

NoVa

Moderátor

Člen týmu
Na chyby se pravděpodobně nenarazilo, proto ty výzvy přichází na živé servery už týden od vydání na betě. A všechny úkoly se nutně netýkají jen expedice, jen jsou tentokrát obecně založené tematicky okolo expedice, příště tomu může být například Zimní událost. Úkoly přímo spojené s expedicí (například vyřeš X střetů) se navíc běžně automaticky splní, pokud má hráč již dokončenou 4. úroveň, takže není nutné mít obavy že se někde zasekneš. :)
 

oskry

Nováček
Zdar, možná jsem slepec, ale zeptám se, kdy že se to tedy bude spouštět? Omlouvám se jestli tato informace byla někde k dostání... Děkuji za odpověď, tahle aktualizace vypadá zatím docela pěkně ;-)
 

Dagaga

Nováček
tyhle ukoly byly na bete:

odmeny nestoji za nic - prisel jsem kvuli tomu o dost surek a vojska.
1/ ??
2/ ??
3/ buy 5fp + make 3 negotiations
4/ delete 4 units + spent 70 fp
5/ donate 460 goods to treasury
6/ solve 5 encounters + 5x 8h production
7/ 5 battles without loosing + 260 goods to treasury
8/ 3 encounters by fighting
9/ 8 battles without loosing
10/ buy 10 fps + 6 encounters by negotiations
11/ recruit 7 units + solve 5 encounters
12/ spend 100 fps
13/ delete 5 units + solve complex negotiation (6pcs from 8)
14/ donate 460 goods to treasury + defeat 22 units
15/ solve 8 encounters in gex + 10x 8h production
16/ solve complex negotiation (7pcs from 8)
17 / win 12 battles without loosing
18/ solve complex negotiation (8pcs from 10)
19/ buy 10 fps + defeat large army
20/ spend 150 fps
21/ solve 8 encounters in gex
22/ defeat very large army + 460 goods to treasury
23/ complete 8 encounters by negotiating + 6x 24h production
24/ solve complex negotiation (8pcs from 10)
25/ win 14 battles without loosing
26/ solve complex negotiation (9pcs from 9)
27/ buy 20 fps + complete 10 encountes by fighting
28/ spend 200 fps
29/ solve complex negotiation (9pcs from 9) + win 16 battles without loosing
30/ defeat very large army
31/ donate 650 good to treasury + 6x 24h production
32/ recruit 8 units from your age + solve 8 encounters in gex
 

Dagaga

Nováček
Chtěl bych se zeptat mate už vyřešene chyby v této minihře ?
Pokud se tedy všechny mise tykaji expedic tak pokud třeba hned v utery v 8 hodin udělam všech 80 středu pujde tyto mise plnit nebo budou viset a nepujdou splnit protože už bude expedice odběhlá.

Nebo radji mame si to hlidat a plnit expedici tentokrat až v zavislosti na misich :)
Ps. Celou expedici jedu automat bojem tedy až na 79 věž tu jedinou ještě musim ručně.
ukoly typu vyres X stretu v expedici se dosazenim 64/80 automaticky braly za ukoncene. kvuli 2x 24 h vyrobe je treba mit sadu "dokonci vsechny vyroby zasob".
 
Mockrat diky tak už jdu stavět kovarny drobne zdrženi vidim akorat na tych časovych
Sice škoda těch 2 vranich hnizd ale co bych pro srandu neudělal
 
U tech ukolu na bete stacilo mit 16 vyrob a 2x mass 24 hodin. Uplne v klidu kdo ma Taroty.
Pro novacky je to fakt slozite udelat za 48 hodin. Ale i tak tam jsou pekne odmeny, i kdyz to clovek neda cele.
Ale jak bylo receno ony ty ceny muzou byt jine nez na bete.. a taky postupne budou.

Vlastne ani ne 2x 24...1x8 a 1x24.
 

d arvit

Odborník
když vidím v této konkrétní minivýzvě jako odměnu fragmenty chrámu, můžeme tedy mít postavené zároveň 2 chrámy a získat tak jejich 2 bonusy??
možná to jde už ted, nevim mám jeden a po doběhnutí postavim další, nezkoušel jsem postavit 2 najednou..
 

NoVa

Moderátor

Člen týmu
Jistě, chrámů můžeš mít najednou postavených kolik chceš, a jejich bonusy se sčítají.
 

Borat

Člen
Dnes mě denní výzva stála 50 diamantů. Je to hnusně nastaveno. Nemám oblasti. Takže klasika, "vyber 4000 stříbrňáků" (to jako jak?) se mi zdarma vymění za "získej 5 oblastí". Pak už jen 25 diamantů. A mohu za to získat úžasné plivnutí pod nohy, třeba trošičku zásob, 1 jednotku nebo 0 medailí. Je to spojeno s nesmyslně pracným hradním systémem, takže se nevyplácí denní výzvy ignorovat. Hnus. Jen okaté vyžírání zdrojů a diamantů.

A teď taková nádhera bude vylepšena o další výzvy na shodném principu?

Úkoly eventu jsou otravné, rozhází výběr města, ale dají se sfouknout třeba po 10 - 20 úkolech. Aby to hráči nezvládli raz dva, tak je otravná řada 2, co se odemyká po 1 úkolu za 24 hodin. Jak to bude tady? Půjde splnit třeba 10 úkolů naráz a pak se na to vykašlat? Počítám že to bude rovnou "řada 2". Odemykání 1 úkolu za 24 hodin a zablokování nesplněných úkolů. Náhrada denního bonusu.

Otravný denní bonus za přihlášení skončil jak začal. Vnucený, useknutý. Sabotáž hry a nevychovanost, kopání do hráčů. Prozradil, že InnoGames řeší, aby hráči hráli denně. Tak je tady varianta 2 sabotování hry autory. Jak dlouho to pojede? 1 úkolovou řadu? Lze to celé ignorovat?
 
Naposledy upraveno:

DanielCZ84

Komentátor
Borate cokoliv v této hře přeci můžeš nedělat, nikdo nikoho do ničeho nenutí, já denní úkoly nedělám pokud jsou tam hloupé úkoly. Odměny s denními úkoly jsou kraviny pro začátečníky, to snad už nejsi. Tak proč to hraješ
 

Borat

Člen
To se hraje o Zapomenutý chrám? Jak je užitečný? Nelíbí se mi 28 dnů existence. Pak se ještě dosmolila posila pro CB... Kdo s tím máte zkušenosti? To mám jako jet CE naplno a koukat 1 měsíčně získat alespoň 1 Zapomenutý chrám?

(Prý bude možné Zapomenutý chrám získat i při laxním hraní CE. Hraji CE občas na diamanty. Mám třeba 40/200 dílků z chrámu. Za půl roku, co jedou CE na 5 úrovní. Chrám získám tak 1 za 10 let. Jen bordel v inventáři. Asi nejsem sám, tak flák a máme minivýzvy.) :cool:
 

Borat

Člen
Tak proč to hraješ
CB jedu na baterky nebo nejedu. Nové CE nejedu. Denní výzvy mi hodí 1 týdně 700 bodů do hradního systému. Plno těch úkolů je splněno "zdarma". Nechci to nechat propadat. Jak jinak krmit hradní systém? CB a tisíce bitev? (700 bodů, to by mohly být tak CE splněné na úrovni 3.)
 
Nahoru