Diskuze k Mini výzvám

DanielCZ84

Komentátor
K čemu potřebuješ hradní systém????... Záměřuj se na důležité věci, a to hradní systém fakt není. Ty kraviny co dává ti ve hře fakt nepomůžou, je to opět jen vábnička. Radši dělej abys mohl jet CE, to ti dá mnohem víc mám chrám relikvii na 80 levelu a ne stěžují si
 

Dagaga

Nováček
Předpokládám, že bude funkcionalita nahrána a spuštěna s aktualizaci 270 zítra kolem 11 dopoledne.
 

ropator

Nováček
Asi hraji jinou hru než Borat, on získá chrám za deset let, já mám jeden ještě na 6 dní postavený a další 2 v inventáři
 

vasa.jedlicka

Komentátor
tak to je nestavíš asi hned jak je získáš, protože to zas na druhou stranu možné není, zisk fragmentů na zapomenutý chrám z expedice je postaven tak, aby člověk přesně co 4 týdny měnil.
 
A u mne stále nic. Jak je to možné?
Testovano s mobilu.
Ale dle tech odmen je zatim odmena takova že neni žadna takze jen odbehat ukoly bez odměny.(protože dokud je odmenou mince s eventu ktery bude až za par měsicu cca na jaře tak pravděpodobně neni odměna žadna.)
Dodatek.
Mam to vubec plnit dostanu zpetne odmeny po odstraneni chyb protože jinak nevim proc delat ukoly s kteryma mam jen vydaje ale žadny zisk
 
Naposledy upraveno:
Zrovna jsem to chtěl napsat že jsem zapl znova apku a zmizly uplně :)
Tak nám alespon vyvojaři prozradily co bude další mise (bude to na jaře) :)
 

NoVa

Moderátor

Člen týmu
Problém je nakonec závažnější než se čekalo, a tak se musí první výzvy odložit na příští týden. :( Více podrobností za okamžik v oznámení.
 

Dan 77

Veterán
A já myslel, že jsem už viděl od vývojářů všechno, možné i nemožné. :) FoE je plné "překvapení" - nikdy nevíš, jestli novinka bude dávat smysl nebo aspoň fungovat. :)
Viz chyby v CvC, CB, změněném centru zpráv atd. atd.
Chyby se holt občas stanou, na to nic neříkám, ale ve FoE je to spíš pravidlem.
 
Vypada to ze jim ujela Mini vyzva,co bude u Divociny, jelikoz uz nebude oblibeny Bowl a asi to byl posledni event s pandulacky a trenery:) Asi se toho chteli zbavit. Divocina bude tentorkat prvni event v roce namisto Bowlu. Takze bude mozno jak vidno vyhrat neco do eventu.
 
Nahoru