Diskuze k Mini výzvám

ropator

Nováček
Asi hraji jinou hru než Borat, on získá chrám za deset let, já mám jeden ještě na 6 dní postavený a další 2 v inventáři
tak to je nestavíš asi hned jak je získáš, protože to zas na druhou stranu možné není, zisk fragmentů na zapomenutý chrám z expedice je postaven tak, aby člověk přesně co 4 týdny měnil.
ano nestavím hned, ale o to nejde jde o to že Borat ho bude stavět 10 let :)))
 

chemik vole

Nováček
Výzva za hodinu hotová, ale to zelené potvrzení úkolu, že je splněn úkol, když splněn není mně teda dost vytáčí. Svítí to i po dokončení výzvy. Tu prostě nemůže vyjít něco v pořádku.
 

Caratic

Komentátor
Ahoj přesně. Dal jsem si jen na zkoušku 9 úkolů na vyzkoušení a souhlasím. Toto je nastaveno pro velmi vyspělé město. Byl-li cíl zabavit vyspělé hráče asi splněno.
Začátečník je podle mě bez šance.
 

qwertik

Komentátor
Mě strašně irituje to vyjednávání v expedici. Pomohlo by splnit 4. úroveň aby to bylo splněno, nebo by se musela udělat i 5?
 

qwertik

Komentátor
No to snad neeee... Tak já odklikal expedici, abych se zbavil vyjednávání, a ono mi to místo toho dává vyřešit složité vyjednávání?
 
Ahoj! Za mě super záležitost, jen se tu někdo ptal, s jakou pravidelností se dá ona výzva očekávat a odpověď jsem nenalezl. Druhá věc je, ta hlavní odměna (chrám) bude stále, nebo se bude obměňovat? Díky .)
 

Termi

Komentátor
No, myslím si, že konečne niečo, čo môžem hodnotiť vysoko, aj keď to nie je 100%.

Klady:
Úlohy mi prídu vyvážené. Darovanie šuriek do pokladnice cechu a vyjednávanie je vyvážené odmenou Dokonči všetky špeciálne výroby.
Kúpiť body za mince, ktoré človek nemá kde minúť, sú tiež OK. Získať boje bolo trošku horšie, keďže v top lige v CB nemáme cech, ktorý by dokázal niečo ubojovať. Musel som obísť temer všetkých susedov a otvoriť ďalší nepodarok a la PVP.

Zápory: Je to jediné, za čo sťahujem "body hodnotenia". Urobiť 24 hodinové a 8 hodinové výroby. Nerozumiem, prečo sa používajú dňové, keď má človek celkovo na to dva dni. Dňové by som nahradil výrobami na 4 hodiny alebo aj 8-hodinové a 8-hodinové na hodinové.

Odmeny sú v porovnaní s nákladmi veľmi dobré (dokonca mohli byť aj o niečo slabšie. Získať Chrám a Dokonči všetky špeciálne výroby je samo o sebe veľmi slušná odmena). Čo znamená, že sa oplatí do toho investovať čas. Asi tak nejak si predstavujem, ako by mali vyzerať novinky hry.
 

qwertik

Komentátor
24 hodinová výroba je ten nejmenší problém, K čemu by jinak bylo to dokonči všechny výroby zásob, že. Mě vytáčí to vyjednávání, prostě mě to nebaví, proto mám armádu, abych nikde nemusel vyjednávat, a tady mě do toho nekompromisně tlačí, nechápu proč? Všude jinde je většinou možnost volby, ale tady je vyjednávání skoro každý třetí úkol... prostě takhle už niky.
Jo, a ve finále koukám, že mě stejně tu axpedici donutí nakonec udělat celou..
 
Nahoru