Diskuze k Oceánské budoucnosti - 2. část

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Zelda

Člen
Jak na želví dělo v expedici? Pokaždé začíná protistrana a tak mě rozmetá prvním útokem. Koukněte na screen - nic jsem nedělal a s tímto mám teprve začít hrát a to mě ještě čeká druhá vlna!

Zrovna na tuhle kombinaci je ideální dračí dron a 7 tuláků. Dronama popálíš obojživelníky a želva si neškrtne, protože nemůže pálit po leteckých jednotkách.
 

DeletedUser4810

Host
Zdar,
více a více se utvrzuji v tom, že tvůrci hledají hlavně cestu, jak hru hráčům hlavně znechutiti ??!! = proč ??!!
to želví dělo má být jako co ??!!! = narazil jsem na něj v expedici, boj 32-první nasazení, vyzkoušel jsem co se dalo a 8 pokusů KO(64 jednotek v pr prachu) ??!!!!!!! - já útok 160/96 a obrana 105/105, první želva načne/odkryje celou řadu tuláku, druhá zlikviduje hlavně základní jednotky třetí dodělá vše ???!!! - ani jednotky s bonusem na artilérii nemají šanci ??!!
Hra by měla hráče bavit, odreagovat a ne znechucovat ??!!, ale tady je to hlavně o tom znechucení ??!!To rozdělení doby na několik částí také není asi úplně ono ??!! - vždy něco chybí, až teprve celá doba dává smysl, třeba zrovna u jednotek !!
No noc, zaser mám díky jedné jednotce po expedici !!! - děkuji za znechucení rozjeté expedice :mad::mad::mad::mad: a o tom, že mi expedice nějakou dobu nedává relikvie(chrám lvl 14) a nebo jen dekorace ani raději nemluvím !!

Nebýt peněz za diamanty, které jsem do této hra nacpal, přestal jsem jí už dávno hrát !!!!!
 

DeletedUser14359

Host
Milí hráči,

druhá část Oceánské budoucnosti je tady! Už 17. května se můžete těšit na další novinky v této vodní době. Čekají na vás nové úkoly hlavní dějové linie, čtyři rozšíření, dvě nové výrobní budovy, nová posádka a mnoho mnoho dalšího.

Přečtěte si o druhé části v tomto oznámení a dejte nám vědět, jak se těšíte! My se budeme těšit na vaše příspěvky :)
To je pěkný,ale co ti co nebyli tady když se udála 1.část ti jsou v prčicích ,nebo se to dá nějak dohnat?
 

DeletedUser4810

Host
Zdar,
to se opravdu nedá = proč se nové jednotky při zavedení nové části doby nepřidají až v příštím kole expedice, aby mě li hráči šanci si je také postavit a naverbovat ??!!! - asi záměrně, aby se hráčům expedice znechutila ??!!

O relikviích, které z nějakého důvodu už několik měsíců nedostávám už jsem psal a pokud padne, tak stříbrná a samozřejmě dekorace nebo plánek - směšné !!!

A ještě k odměnám v expedici = z plánků a dekorací už se mi dělá normálně zle, nic jiného to nedá a za dokončení celé expedice dostane člověk uložení budovy ??!! - to beru jako jednoznačný výsměch od vývojářů hráčům, páč je tato odměna za dokončení celé expedici opravdu směšná !!!
Ony vůbec ty odměny ve čtvrtém kole jsou zjevně pro pobavení/srandu, ale hráč je spíše naštván !!!

Člověk staví, buduje, vylepšuje a bojuje jak sedá, honí bonusy kde se dá, aby pak byl vývojáři trestán zato, že chce hrát = proč ???!!!
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Artesis

Komentátor
Je to masakr.. další důvod stavět bazary, maškarní bály, terasovky apod. kok*iny a vyjednávat to. Ještě nedávno jsem byl schopnej dobýt 4ku do druhý velký věže pak vyjednat a dát ještě dvě kola a zbytek už pak jen vyjednat. Teď to vypadá na vyjednávání od druhé půlky trojky :D:D. Supr no nakonec to bude : dáš 10x500 matroše, 8000 medaily a vrátí se ti 20 plánků na VB a 25dia a fakt hodně hladiv . Další zjevně bude se na celou expedici vykašlat.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser13041

Host
Mno. Ultimátní jednotka s plošným dmg tu už byla - v současnosti - jen po použití jaksi zmizela. Tohle stávající fungující herní mechanizmy staví do nového světa a totálně likviduje smysl - existenci a používání - tuláků. Podle mne to není krok dobrým směrem.
Narvat nové jednotky a nové suroviny do stávající rozjeté expedice taky není nejšťastnější. Osobně lituju, že jsem nekoupil první dva dny tahy za medaile a nedojel expu dřív, než ji takto "vylepšili"
 

DeletedUser13872

Host
Oceánskou mám daleko, jsem zatím v pozdním středověku a naštěstí se nikam neženu.
Něco vypadá zajímavě něco ovšem ne.
 

DeletedUser4810

Host
Tohle téma je velice užitečné, je dobré vědět proč si šetřit nervy a zůstat v nižších dobách než je to o čem tady píšete.

Ano, úžívej si tam kde jsi = já na E zůstávám v SOU a neuvěřitelně si to úžívám v expedici, jen mě mrzí to,že mi nepadají relikvie, ani na E a ani na D, ale stejně by to dalo dekoraci nebo plánky, takže žádná křeč, nebo-li jak jsem psal:
Člověk staví, buduje, vylepšuje a bojuje jak sedá, honí bonusy kde se dá, aby pak byl vývojáři trestán zato, že chce hrát = proč ???!!!

Takže, pokud jsi nebo budeš v SOU, nikam nespěchej :)))))
 

Ruda80

Dopisovatel
Už nejsem, jsem v zítra, ale i tam se to dá, ikdyž už se všechno nedá všechno vyřešit úžasnou protiletadlovkou. Tak jasně že trestán když do PVM nepřidávají obranné bonusy. Dokážu si přestavit ten šrumec v oceánce když jedna jednotka dokáže proměnit najednou 2-4 tuláky.... V současnosti to aspoň zmizelo, toho se dalo alespon využit...
 

DeletedUser5384

Host
Jak na želví dělo v expedici? Pokaždé začíná protistrana a tak mě rozmetá prvním útokem. Koukněte na screen - nic jsem nedělal a s tímto mám teprve začít hrát a to mě ještě čeká druhá vlna!
Zobrazit přílohu uživatele 2444
No,želva je docela slušný kladivo na tuláky :D Expedici jedu od začátku hlavně vznášedlama, to,že nejedu věž v OB mi vůbec nepálí, a proti želvám jsou vznášedla moc hezká jednotka :) Tohle je 2.kolo 47. bitvy v CE :)
želva.jpg
 

DeletedUser10056

Host
Ano, zjistil jsem že Vznášedlo z Budoucnosti je nejlepší jednotka na Ninja Turtles z OB II. Ono vůbec vznášedlo, kvůli svému dosahu a neviditelnosti je naprosto nejlepší jednotka celého FoE. Nevím, jestli to ovšem takto tvůrce chtěl, nebo je to spíš chyba. Nelogické je taky, že si Plazmové dělo neporadí s Dračím dronem..kolik už jsem už musel kvůli tomu vzdát bitev, ačkoliv jsem měl plný kotel... :/
 

DeletedUser5384

Host
No,původně jsem chtěl napsat něco velmi jízlivého o vývoji nových vojenských jednotek,končícího tím,že už chápu,proč prohráli válku,nakonec jsem se rozhodl jen ukázat screen :D
Jen podotýkám,že je to I. a II. kolo 64. bitvy v CE :)
1,kolo.jpg 2,kolo.jpg
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru