Diskuze k Oceánské budoucnosti - 2. část

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser5384

Host
Základ 187/93, a na IV. kolo jsem požádal pár kámošů z hospody,aby mi píchli, takže 217/93 :) Pomerančérii nemám :)
Vznášedla jedu ze zásob, zboural jsem je,místo nich postavil 11 kasáren DD,sice s nima nebojuju,ale mají slušnej bonus na svou plochu.
 

DeletedUser13384

Host
Na posledni 3 boje 4. casti expedice v oceaneske dobe je zatim suverene nejlepsi 8x zelva. bez skrabnuti vsechny tri, jen je potreba mit uchazejici bonus i kdyz neni potreba tak vysoky jako v pripade plazmovych del.
Jen ta mapa mi prisla malinko smutna. na to ze je potreba orichalkum na vyjednavani tam nedali ani chlup aby dali lidem alespon trochu casu at se dostanou k dalsimu pristavu. ale pak si nastesti vylepsili reputaci alespon tak ze vsechno v tom novem pristavu zdrazili :)
 

Ruda80

Dopisovatel
Teda v každé době je to pořád stejný "dalekonosná" verzus rychlá(letecká), rozdíl je jenom v těch bonusech, nejhorší jsou ty kombinovaný sestavy. Pokud má protivník v obraně 4x dalekonosnou a 4x jinou jednotku, tak to není problém pokud je hráč dost silnej aby ty 4 jiný jednotky dával na 2 rány.
 

Dan 77

Veterán
Jak na želví dělo v expedici? Pokaždé začíná protistrana a tak mě rozmetá prvním útokem. Koukněte na screen - nic jsem nedělal a s tímto mám teprve začít hrát a to mě ještě čeká druhá vlna!
Zobrazit přílohu uživatele 2444

Želví dělo se dá v expedici porazit s minimálními ztrátami. Nejlepší je poslat víc želvích děl :p, aby se nepřítel nedostal na tah a jedním výstřelem nezaútočil na 5 tuláků (ale tím se sníží počet tuláků vstupujících na vaší straně do bitvy). Pokud to nelze, např. protože želvích děl je na straně nepřátel příliš mnoho a protože k nim jsou třeba obojživelníci (proti kterým jsou drony poměrně slabé), nejlepší je poslat 8 úhořů ;) (žádné tuláky), skrývat je všechny do křoví a zdálky ničit nejprve obojživelníky (želvy až na konci, jsou pomalé a skrývající se úhoře nikdy nedostihnou).
 
Naposledy upraveno:

Dan 77

Veterán
Expedice mě už po roce vůbec nebaví... furt je to to samé, už ji dělám jen z povinnosti, zabere mi nejvíce času z celého pobytu ve hře (moc dlouho v ní nebývám) a ještě tam padají furt ty samé odměny a málokdy dobré relikvie nebo diamanty. Co s tím? :confused: Asi budu dělat jen minimum, které je v cechu povinné, a víc nic.

A proč má sever Zélandu 38 (!!!) provincií?? :confused: Ještě nás čeká jih Zélandu, takže bez mála 100 provincií v jedné době?? To je dokonce ještě větší otrava dobývat než otrava dobývat Arktidu v Ledovce, a to tam bylo "jen" 40 provincií celkem. A - aby toho nebylo málo - v provinciích jsou hrozně monotónní obrany, všechno je to na jedno brdo, žádná rozmanitost. :( Neznám ve hře nic nudnějšího a čas ve hře natahujícího než tohle dobývání. Kdysi bylo dobývání a bitvy zábava, každá bitva byla víceméně unikát, ale teď už je to jen snaha udržet hráče ve hře na co nejdelší dobu nebo abychom se v mezerách mezi vydáváním dalších dob nenudili. Ale tohle není cesta k dlouhodobé udržitelnosti herního obsahu a zábavy ve hře!
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser12887

Host
Expedice mi nevadí, stejné to pořád není, co mi chybí je třeba mapa CvC nových dob, protože mapa všech věku je sice fajn, ale je pořád úplně stejná a stejná bude. Zvlášť když se tam da bojovat stylem 8 kopiniku v oblehu a 8 x 8 x 10 v obraně, což teda na atraktivitě hry CvC moc nepřidá. Tohle je celkem škoda, ze se nad tím ještě nikdo nezamyslel a nezměnil.

Jinak moznosti projít expedici je víc i proti zelvam i proti jiným jednotkám, někdy to stojí vic casu a vojska.
V expedici nejsou moc platni tulaci. Vzhledem k tomu, že to ale stále je a byla premiova jednotka mělo by se myslet na její využití a to osobně vidím v CvC nebo případně novém nápadu bojů. Ale budu se opakovat systémem 8x kopinik to je pak nebo bude úplně zbytečná jednotka a to se doufám nestane. Je to samozřejmě muj nazor.

Ja třeba nemam AO vůbec bez 3 střetu se dá projít cela expedice manuálně v OB.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Dan 77

Veterán
Už i expedice je pro mě pořád to samé dokola (rozhodně netvrdím, že se projít nedá do konce 3. lvlu, až 4. lvl je špatný). V expedici používám tuláky neustále (až na výjimky, kdy je v obraně příliš želvích děl apod.). Tuláci se ještě dají používat v CvC a proti sousedům, ne však na mapě kontinentů.
Ohledně poslední provincie CvC souhlasím, to jsi přidal další příklad monotónnosti.
 

DeletedUser12887

Host
Tohle celkem chápu a co je hlavně podstatné názor a ten máme v tomto směru podobný.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru