Diskuze k Oceánské budoucnosti

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser13611

Host
Tak tahle doba se graficky pekelně povedla, ani nevím, jestli se mi nějaká jiná doba líbila více. Půlka města mi plave a semtam se nachytám, jak se jenom tak kochám :) Škoda, že okolí města se taky nepřizpůsobuje, to že v oceánské době budou stále stejný stromky a skály jako v době bronzové, to bych nečekal! :-D
Zobrazit přílohu uživatele 2398
Hlavně se mi líbí, jak krásně to zapadá do prostřed toho poloostrova plného trávy, čekal bych, že ho kus zaplaví, aby to mělo hlavu a patu. Tohle je prostě divné. Jednotlivé budovy jsou pěkně udělané, ale takový Artifactal Scale Artisans, který uprostřed trávy v rybníčku 5x6 kotví luxusní jachtu se vysloveně do toho prostředí hodí! Občas by mě zajímalo, jestli Art manager FoE někdy viděl kromě jednotlivých budov i jak vypadají následně ve městě.
 

DeletedUser4810

Host
Ještě takový postřeh, i s příchodem doby oceánu je to stejné:
šampión by měla být speciální/TOP jednotka, ale jeho dosah 10 vůči ostatním jednotkám působí poněkud rozpačitě a zvláštně,
vždyť všechny ostatní těžké jednotky mají dosah 12 ?!, proč tedy Šampión jen 10 ?!, to působí poněkud podivně, že klasická jednotka má delší dosah, než jednotka, která má být vyjímatelná ?! = tedy Šampión :))

stálo by tedy za úvahu, jestli by se neměl dosah Šampióna srovnat s ostatními těžkými jednotkami ?, aby dostál svého jména Šampión ? :))

protože třeba v ledu je Šampión vůči bitevní pevnou vlastně ubohá jednotka, pevnost přiletí a tím že má dosah 12 a poškození max o 4 je nepoměr naprosto jasný, pevnost je tedy mnohem lepší, než nějaký Šampión !! :)) a tak je to ve většině dobách - Šampión versus těžká jednotka :)))
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser14058

Host
matesov, evidentně jsme jediní, komu to vadí, všichni ostatní chroptí blahem.
Myslím teda hlavně to bitevní pole.
Tak nevím...
 

DeletedUser9628

Host
Hlavně se mi líbí, jak krásně to zapadá do prostřed toho poloostrova plného trávy, čekal bych, že ho kus zaplaví, aby to mělo hlavu a patu. Tohle je prostě divné. Jednotlivé budovy jsou pěkně udělané, ale takový Artifactal Scale Artisans, který uprostřed trávy v rybníčku 5x6 kotví luxusní jachtu se vysloveně do toho prostředí hodí! Občas by mě zajímalo, jestli Art manager FoE někdy viděl kromě jednotlivých budov i jak vypadají následně ve městě.

To jsem tim prave myslel, ze okoli mesta se nemeni, doba bronzova = ocenska budoucnost. Ale hodne to je si myslim taky o hraci, jak to mesto postavi, jestli hraje na efektivitu nebo na to, aby to mesto vypadalo dobre. Par ustupku jsem taky udelal, nechtel mit uprostred oceanskych budov dve budovy z ledovky, protoze to proste nevypada dobre :)
 
Zdar všem,
v nové době se zatím teprve rozkoukávám, ale to nové/přehnaně barevné a přeplněné prostředí porostem při bojích v této době je pro mě peklo = jednotky mi v něm splývají a to hlavně v tom porostu a o neviditelných jednotkách ani nemluvím a třeba takový roj dronů to je asi nejhorš, ty hledám jako kdyby tam nebyly !

nešlo by to nějak poupravit, nějak více jednotky zvýraznit ??, děkuji za všechny, co mají podobný problém :))

Tak teď jsem narazil na mapě území na úhoře a toho jsem hledal sna nejdéle, ten úplně splyne, to přebarvené a přeplněné prostředí v bojích v nové době je opravdu pro mě peklo.

Na betě je již oprava, mění pozadí bitvy :) Nechte se překvapit v některém z dalších updeatů :)
 

DeletedUser4810

Host
Zdar,
tak vám nevím, dostal jsem se k jednotce K.R.A.B. = to je od vývojářů asi vtip ?! - ve srovnání s bitevní pevností je to srandovní jednotka, sice ignoruje skrytí, ale proč má menší obranu než rychlá a střelecká jednotky, dosah 7 je taky vtip(je nižší, než mají všechny jednotky z ledu, když pominu dračí dron !!) a bonus za každé políčko blíže je taky srandovní, než se někam dohrabe a vystřelí, tak jednotky lehká a střelecká jí dají na ...vy víte na co a bonus pancíř má také nižší než bitevní pevnost(ta může ztratit max 3 a krab 4 ?!)

výsadou těžké jednotky by měla být právě obrana ?!, si tedy já myslím a ne že je vlastně slabší, než jednotky na které má bonus(rychlá a střelecká ?!!)

to samé je u Šampiónů:
vtipné = Šampión z oceánu má stejnou obranu jako Šampión z ledu(160) ?!
mají stejné bonusy na jednotky a terén a ty drobné odchylky volání a rytířství srandovní ?!! a bonus Š. z oceánu do útoku o 10 není skoro rozdíl :!! - což je divné, Šampión z oceánu je vlastně stejný, jako Šampión z ledu - podivné a o dosahu Šampióna už tu řeč byla :)

Neměly by být jednotky z nové doby prostě lepší, než ty předtím ?!! = z logiky !!! (ten K.R.A.B. je prostě srandovní = zlatá Bitevní pevnost - bohužel)

A je to škoda, páč člověk se těší na nové jednotky a stejně raději bojuje s těmi starými = to je přeci srandovní ?!!)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Svatej

Legenda
Souhlasím, hláška z oznámení že nové 3 jednotky mají být ve vyrovnání na způsob "kámen nůžky papír" je s prominutím hloupost.
Kraba přebijí jak nůžky, tak i papír a co se nůžek týče, ty ten papír taky moc neškrábnou.
Zatím se mi osvědčil úhoř (papír) který díky obrovskému dojezdu a použitelnému dosahu v kombinaci se skrytím je ideální na ruční boj. Drtivou většinu jednotek zasáhne dřív než oni jeho a díky schopnosti žár už ten útok zpět není tak nebezpečný....
 

DeletedUser12151

Host
ty jednotky jsou zase ubohe, jak byli podle me spatne jednotky LB tak ty OB jsou tragicke, KRAB je parodie na tezkou jednotku ,ktera temer nic nevydrzi/o sampionu ani nemluvim/ a streleka ji oplaci utok jak na bezicim pasu a jeste ji veme v expedici 4 zivoty, je videt,ze zmatenost vyvojaru u nastaveni novych jednotek je cim dal zrejmejsi a nevi si rady co s tim? nemela by byt ta strelecka z LB nezasazitelna delem, me pripada tedy jako letajici, nebo je vznasedlo?
 

DeletedUser4810

Host
teď jsem dojel první kolo expedice, zapojil jsem i nové jednotky, ale je to fraška, jsou naprosto slabé a k ničemu - krab je slabý odvar Behemotu - naprosto na nic a to i ten behemot udělá více práce, když se ukryje, krab je totální propadák a sklamání
úhoře udělá dračí dron na dvě rány a obojživelníka jsem použil jednou a raději už nikdy

takže návrat k osvědčeným jednotkám BUD a LEDU !!!

znova opakuji, neměli by jednotky nové doby být lepší ?!!, než jednotky z dob před tím ??!

krab a šampión(většina lehkých ho udělá jako nic) z oceánu jsou tak nějak k smíchu !! :)

těžká jednotka by měla být o obraně, obě jednotky(krab a šampión) mají naopak silnější útok, ale obrana na nic (myslím základní obranu a útok)??!!

Proč se tedy Šampiónovi nezvedla i obrana o 10, když útok ano, aby byl mezi Šampióny z ledu a oceánu rozdíl ??!! = jak jsem psal, rozdíl mezi šampióny ledu a oceánu není skoro žádný ??!!

jedině že se uvidí, jaké jednotky přinese pokračování oceánu ??!!, ale jinak tito 3 jsou poněkud slabé :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4810

Host
Ahoj všem,
1- prosím (za všechny hráče), udělte něco s jednotkou K.R.A.B. !!! = to se opravdu nedá použít:
jeho směšný dosah 7 je naprosto nesmyslný - než se někam dohrabe a vytřel, tak ho jednotky rychlá a střelecká drtí jako nic a to má na ně bonus a jeho bonusy pancíř a výbuch jsou mu tím pádem na nic !!!= vždyť všechny jednotky mají delší dosah, než on ??!!

většina těžkých jednotek dosah 10 a bitevní pevnost dokonce 12, tak proč KRAB ubohých 7 ??!!

2- Šampiónovi z oceánu by se opravdu mělo přidat 10 i do obrany, aby byl mezi Šampióny z ledu a oceánu nějaký malý rozdíl, vždyť Šamp. z oceán se liší vlastně jen tím, že dostal + 10 do útoku a +1 volání a rytířství, to mi připadá nesmyslné, když každý Šampión dostal + x% jak do útoku i do obrany, jen ten z oceánu ne ??!! - proč ??!!

děkuji za všechny hráče :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser8622

Host
Matesov,proč by to měli měnit??..zlatá tanková vznášedla a zlatý květ. altánek.))))
 

sams999

Turista
Ahoj, zážitek s novými jednotkami z expedice:
On - 2x úhoř, 3x krab, 1x obojživelník, 2x robotický voják, vše bonus +100/100
Já - 8x dračí dron, bonus +161/93
Výsledek - ztráta jednoho dronu.

Myslím, že se to v oznámeních kdysi nazývalo "přehodnotili jsme vyvážení jednotek" ...
 

DeletedUser8622

Host
proč pořád nejde otevřít provincii s PvP??..je 23.3 a nová doba začala 15.3..to je už více jak týden,ne?..)
 

Svatej

Legenda
gba1: Třeba proto, že žádná nová oblast CvC není a nebude?:rolleyes:
Bylo to řečeno vícekrát, jak lidmi z dev týmu, tak v rozhovoru s LCM, tak i dalšími. CvC všech dob je poslední a žádné další mapy se přidávat nebudou.
 

DeletedUser4810

Host
Ahoj, zážitek s novými jednotkami z expedice:
On - 2x úhoř, 3x krab, 1x obojživelník, 2x robotický voják, vše bonus +100/100
Já - 8x dračí dron, bonus +161/93
Výsledek - ztráta jednoho dronu.

Myslím, že se to v oznámeních kdysi nazývalo "přehodnotili jsme vyvážení jednotek" ...

no, u jednotek z oceánu je to - podhodnotili jsme jejich schopnost = ten KRAB je opravdu k smíchu :) :) :)
 

DeletedUser8622

Host
já nemyslím CvC,,myslím oblasti v nové době..
dvě mám hotové a dál nemůžu zkoumat,protože musím nejdříve dobýt oblast s Pvp..tak tedy nevím..(
 

DeletedUser4810

Host
Matesov,proč by to měli měnit??..zlatá tanková vznášedla a zlatý květ. altánek.))))

no, mě to připadá směšné, že raději bojuji s jednotami o dvě doby níže, než s jednotkami z oceánu = to přeci nemá logiku ani smysl ??!!
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru