Diskuze k Oceánské budoucnosti

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Svatej

Legenda
já nemyslím CvC,,myslím oblasti v nové době..
dvě mám hotové a dál nemůžu zkoumat,protože musím nejdříve dobýt oblast s Pvp..tak tedy nevím..(
tak to bude chyba někde jinde...
Q6gw.png
 

DeletedUser12151

Host
predne se zase navysili bonusy v expedici a k tomu nam dali konzistencne ridke a hnede jednotky..hra jde od 10 k 5, opravdu uz me prestava hra pri techto parametrech bavit, hlavne kdyz tedy porad navysuji bonusy tak at daji VB,ktera prida zase % do utoku/obrany..porad zvedaji latku a nedaji k tomu podporu..z jakych duvodu se zvedaji bonusy nad mozne bonusy z VB nechapu..pouziti oranzerie se jevi jako k nicemu, protoze se mi na 15 lvl zapne tak 3 za expedici.
 

DeletedUser8622

Host
tak to by mě tedy zajímalo,kde ta "chyba" je..Lorde?..
mně tam pořád "visí" ta první provincie s tím PvP..
a když se dívám na "céčko".tak dvě prozkoumané a NIC otevřené..(

no,sotva jsem to napsal a už je to O.K..))

do zadele!!!!! udělal jsem jeden boj a zase to samé..nejde to..se na to fakt můžu vykašlat :(
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4810

Host
Mates.. a tobě připadá,že tato "hra" má poslední dobou nějakou "logiku" ???..))

tak teď jsi klep hřebíček na hlavičku !!! :)

a nechápu to hlavně proto, že velká část hráčů do hry cpe prachy za dia !!! (jako já), tak by to tak mělo podle toho vypadat a ne že jsou hráči trestáni zato, že chtějí hrát - nesmyslnými jednotkami (jako KRAB), skoro neřestným bonusem jednotek v expedici(oceán-jsem v polovině expedice a obrana má 100/100, já 156/95 a dostanu na zadek ??!!) a podobně,
hra by měla hráče bavit a ne znechucovat !!!
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4810

Host
vau :) - MAXIMÁLNĚ oceňuji změnu prostředí při bojí v oceánu :) :) :) = ta modrá je docela super, hned je to lépe vidě :)
možná by to chtělo ještě maličko jednotky zvýraznit a to hlavně ty, co se skrývají, třeba kdyby nad nimi poskakovalo oko nebo tak něco :). ale jinak super inovace - děkuji

ještě zlepšit jednotky K.R.A.B = přidat mu dosah a obranu bude OK a Šampiónovi oceánu předat +10 do obrany a bude to zase lidi bavit :)

a možná by se vývojáři mohli zamyslet nad bonusem jednotek obrany v expedici v oceánu ??!!, tam už je to celkem peklo ??!! = jsem v polovině a mám celkem problém :)

možná by stálo za úvahu, aby se přidával i obraný bonus do útoku ?, člověk má útok 155, ale obranu 95 ??!! a jednotky v obrany v expedici to mají stejné ??!! = 100/100 nebo 125/125, 140/140 a podobně a to je sakra rozdíl ??!!

možná by stačilo, aby VB které dávají útočné bonusy, je dávaly v každém patře a ne, že po lvl 11 je to ob patro ??!! a hned by to bylo veselejší nebo by ho mohly přidávat speciální budovy, jako šachovnice a koutek které dávají bonus do útoku, tak by dáli stejný bonus obranný v útoku

to samé je vlastně v obraně = obranu má člověk třeba 400% , ale útok 60% - trochu nepoměr ??!!

tam by si to úpravy/vylepšení asi zasloužilo ??!!
 

Zelda

Člen
Už se to myslím řešilo minule při postupném přidávání jednotek LB - v rámci expedice jsou střetnutí, kde je podle aktuální úrovně odměna 1x (2x 3x) 20% šance na vojenskou jednotku. Šance je 1/5 od každého typu vojska. Když je však neúplný set nové éry, tak ačkoliv je v odměnách všech 5 druhů jednotek, dostanete pouze ty 3 z OB. Tzn. lehkou jednotku a dělostřelectvo nelze momentálně získat....
 

DeletedUser12151

Host
A resilo se uz, ze kriticky zasah v 3 a 4 urovni je pouzitelny jen omezene, pokud pouziji adekvatni jednotky proti souperovym a to i tedy jednotky LB proti OB tak je mi oranzada k nicemu, proc nekdo v inno nepremysli nez neco vypusti.
 

DeletedUser12887

Host
Tak je tam spíš možnost útočit jednotkou stejně silnou a treba i slabší což mi připadá celkem logické.
Tohle přímo mi nevadí.
 

DeletedUser12151

Host
lorde: podle me gba1 zastupuje se svym nazorem urcite procento hracu,kteri to tak vnimaji, logika hry zacina pokulhavat, vyzkum rozdeleny do nekolika casti a k tomu jen 3 jednotky..oranzada v CE je pouzitelna velmi omezene/prave kvuli tomu,ze te to nuti pouzivat jednotky 2 dob najednou v utoku/ a nehlede na to,ze ty jednotky fakt za moc nestoji :D
pak tam daji aby to nebylo malo 125 % a to proc jako? sorry jako,ale kdyz uz od pozdniho nepridali zadny VB,ktere pomahaji s procentama off/deff bonusu a jen zvedaji latku,bez dalsi podpory, k tomu snad ani neni co dodat,ale delaji to jen kvuli tomu aby vydelali, nic proti vydelku,ale mohli by si najit jiny zpusob jak vydelat a dat po x dobach konecne neco do placu..mizive procento hracu ma bonusy na stejne urovni ktere jsou v CE
 

Svatej

Legenda
Petr 1st.: S tím naprosto souhlasím. ;) Nikde přece nepíšu že by mi současný stav vyhovoval. Co tu kritizuju je způsob kterým gba1 podává svůj názor.


Vulgarismy, naznačené vulgarismy, urážky... Celkový sloh stojí za prd, obsah veškerý žádný...:rolleyes:
 
Naposledy upraveno moderátorem:
lorde: podle me gba1 zastupuje se svym nazorem urcite procento hracu,kteri to tak vnimaji, logika hry zacina pokulhavat, vyzkum rozdeleny do nekolika casti a k tomu jen 3 jednotky..oranzada v CE je pouzitelna velmi omezene/prave kvuli tomu,ze te to nuti pouzivat jednotky 2 dob najednou v utoku/ a nehlede na to,ze ty jednotky fakt za moc nestoji :D
pak tam daji aby to nebylo malo 125 % a to proc jako? sorry jako,ale kdyz uz od pozdniho nepridali zadny VB,ktere pomahaji s procentama off/deff bonusu a jen zvedaji latku,bez dalsi podpory, k tomu snad ani neni co dodat,ale delaji to jen kvuli tomu aby vydelali, nic proti vydelku,ale mohli by si najit jiny zpusob jak vydelat a dat po x dobach konecne neco do placu..mizive procento hracu ma bonusy na stejne urovni ktere jsou v CE

No musím ti oponovat ve věci, že nepřidali nic na podporu útoku. Přidali a přidali v podstatě 3 věci:
1. Již zmíněnou oranžádu.
2. Krčmu
3. Boost flašky. To co přišlo s eventem teď.
A poté přidali co vím dvě budovy co přidávají útok. Šachovnici a Řečníkův koutek.

Takže něco přidali. To, že je to málo o tom by se dalo diskutovat. O obtížnosti 4. části expedice se nemíním bavit, jelikož kupa lidí stále nechápe, že je dělaná tak aby byla opravdu jen pro výjimečné hráče, kteří ji pokoří vojensky.

To s čím bohužel musím souhlasit jsou staty jednotek. V té době ještě nejsem, ale blbé číselné srovnání jasně napovídá, že je něco ve velkém nepořádku.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser12887

Host
Proč na to koukáte jen z pohledu vydělat nebo prodělat hra ma všechny bavit to je základ každé hry a my co uz jsme si tim postupně prosli bysme ji neměli znehodnocovat to je základ a kazdy hodne zkušený hráč teda by se měl s každou novou výzvou popasovat
 

DeletedUser13384

Host
Expedice v oceanech pokorena. Aktualne mam bonus 139/129 a bohus krcmy nikdy nezapinam.
Ztraty jsem mel jen o malinko vyssi nez v LB a to hlavne proto ze jsem zkousel ruzne kombinace abych vedel co pouzit v nadchazejicich tydnech.
Rozhodne to neni takovy masakr jak nekteri tvrdi a i ve 4. obtiznosti jsem dobyl stejne mnozstvi bran jako v LB. vetsinu musim stale vyjednavat ale s tim se pocita a alespon je se na co do budoucna tesit a v cem se jeste zlepsit.
Jednotky sice nejsou zadna velka hitparada ale treba na cvc a sousedy jsou obojzivelnici naprosta bomba. v expedicich jsem je v 1-do poloviny 3 tez vyuzival stejne jako uhore ktery se diky nespoctu krovi jevi jako moc dobra jednotka.
celkove musim rict ze to mohlo byt lepsi ale urcite to neni zadny propadak a konkretne expedice se da s lehkym zapojenim hlavy dohrat velice snadno :).
 

DeletedUser12151

Host
No musím ti oponovat ve věci, že nepřidali nic na podporu útoku. Přidali a přidali v podstatě 3 věci:
1. Již zmíněnou oranžádu.
2. Krčmu
3. Boost flašky. To co přišlo s eventem teď.
A poté přidali co vím dvě budovy co přidávají útok. Šachovnici a Řečníkův koutek.
ja nemyslim ciste utok,na to muzu postavit take hodne kasaren podporujici utok,ale mluvim o necem v rovine s diovkou,cachy a castelem, tedy utok/obranu..utok je ti k nicemu kdyz te souper kosi jako cerstvou travu kosou..na 2 rany a ty mas co delat ho dostat na 3 i kdyz mam bez krcma bonusu 141/105

Expedice v oceanech pokorena. Aktualne mam bonus 139/129 a bohus krcmy nikdy nezapinam.
Ztraty jsem mel jen o malinko vyssi nez v LB a to hlavne proto ze jsem zkousel ruzne kombinace abych vedel co pouzit v nadchazejicich tydnech.
Rozhodne to neni takovy masakr jak nekteri tvrdi a i ve 4. obtiznosti jsem dobyl stejne mnozstvi bran jako v LB. vetsinu musim stale vyjednavat ale s tim se pocita a alespon je se na co do budoucna tesit a v cem se jeste zlepsit.
Jednotky sice nejsou zadna velka hitparada ale treba na cvc a sousedy jsou obojzivelnici naprosta bomba. v expedicich jsem je v 1-do poloviny 3 tez vyuzival stejne jako uhore ktery se diky nespoctu krovi jevi jako moc dobra jednotka.
celkove musim rict ze to mohlo byt lepsi ale urcite to neni zadny propadak a konkretne expedice se da s lehkym zapojenim hlavy dohrat velice snadno :).
to pise nekdo kdo ma obrane 129 % :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Ruda80

Dopisovatel
ja nemyslim ciste utok,na to muzu postavit take hodne kasaren podporujici utok,ale mluvim o necem v rovine s diovkou,cachy a castelem, tedy utok/obranu..utok je ti k nicemu kdyz te souper kosi jako cerstvou travu kosou..na 2 rany a ty mas co delat ho dostat na 3 i kdyz mam bez krcma bonusu 141/105


to pise nekdo kdo ma obrane 129 % :D

Tak ono je v podstatě jedno jaký má kdo útok nebo obranu když je vyjednávání. Když to někoho baví aby se dostal na konec tak proč ne. Každého baví něco jiného.
 

DeletedUser13384

Host
pokud je to pro tebe Petre takovy problem obrana tak mas chodit s kombinaci pevnosti a tulaku. 5 ran nez ti umre jedna pevnost a obranu muzes mit 0 :)
 

Ažmilid

Turista
Nevíte někdo, odkdy se výroba promethia přepne na suroviny z oceánské budoucnosti? Jsem cca v polovině výzkumu oceánu a promethium stále jede na surky z ledovky plus medaile. Díky
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru