Diskuze k oslavě 5. výročí

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11317

Host
Milí hráči,

tak jako každý z nás slaví jednou za rok narozeniny, i Forge of Empires se letos dočká oslavy. Slaví totiž krásné 5. narozeniny. Už 5 let jsme tady s vámi a moc si vážíme, že jste součástí Forge světa.
K této příležitosti se můžete těšit na událost, která ve vašich městech vypukne už 20. dubna.

Těšíte se? Dejte nám vědět!
 

DeletedUser3139

Host
Tak vylepšená královna, král a budka? Tak to nebude nic moc. Já bych navrhoval (když si nás hráčů tak váží) fakt mega akci, včetně super odměn. Co takhle dvě rozšíření za každý započatý rok hraní, nebo jednu VS dle vlastního výběru na lvl10, nebo 10 lvl na vybranou, již postavenou VS, nebo něco podobného a hodnotného! Když si mně někdo váží, tak by i odměna měla stát za to!
Jen tak pro zajímavost, co byste navrhovali vy? I fikce může potěšit!;)
 

DeletedUser13611

Host
Jenom to načasování eventu hned po přechozím je trochu nepříjemné. Naštěstí jsou tam poměrně rozumné úkoly. Poslední rok ukázal, že se spousta věcí začala řešit za pochodu na místo řádného otestování, takže tady určitě vzniká prostor zlepšení. Ať už je to uspěchaně vydaná a strojově přeložená FoE WiKi, úpravy odměn cechovních expedic, úpravy budov a jednotek z ledové budoucnosti a další.

Každopádně děkuji českému FoE týmu za jeho práci a především pak uživateli KaseO za trpělivé odpovědi na mé dotazy a carameels za překlady novinek a trpělivost s mým spamem na fóru. https://forum.cz.forgeofempires.com/index.php?members/kaseo.10525/
 

traktorista

Odborník
Si vzpomínám, že jednou byla jako odměna nevím už za co jeden level VB okamžitě hotový tuším u budov co dávají + do útoku. To by se mi líbilo, páté výtočí a balíček kde by bylo možné si udělat 5 úrovní okamžitě :D.
 

Svatej

Legenda
Tak vylepšená královna, král a budka? Tak to nebude nic moc.
Tak to se právě pleteš. :D
Jako set i s třetí budovou je to sice horší než svatyně znalostí či terasová farma, ale zase lepší než například bazar, co se výroby FB na plochu týče.
Si vzpomínám, že jednou byla jako odměna nevím už za co jeden level VB okamžitě hotový tuším u budov co dávají + do útoku. To by se mi líbilo, páté výtočí a balíček kde by bylo možné si udělat 5 úrovní okamžitě :D.
Jop, ale to dávali jako kompenzaci, protože snižovali %, které útočné budovy dávaly do útoku.
Letos se nic takového nechystá...:(
Alespoň doufám, že se další nerfnutí útoku z VB nechystá!:D

Je pravda že těch eventů a obzvláště těch menších je více a více a více.... skoro to vypadá, že dev tým hce mít hru založenou na eventech a když bude jednou volnej týden, tak si toho budou hráči vážit jako před pár lety 4 eventů za rok. :D:D
A na betě už běží májový event číslo 2 s upgradovatelnou májkou, která dává 4-14% k výběru zlata...:cool:
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser12994

Host
a je nekde co ta treti budova bude presne delat? a co pripadne cely set?
 

Svatej

Legenda
To už je holt věc názoru no...;)
I když uznávám že ta ruina zahrady je pěkně na pytel... kdyby alespoň dávala útok místo obrany.:(
 

DeletedUser13872

Host
No nevím zda se mi kvůli tomu bude chtít zkoumat provincii.
 

DeletedUser12994

Host
doufam ze alespon ty ruiny zahrady budou vypadat stylove
 

Svatej

Legenda
latest
 

DeletedUser14058

Host
Ty diskuse mi připadají celkem zbytečné - nic na hře nezmění, tak jsou vlastně jen k tomu, vyjádřit nadšení či frustraci dle nátury dotyčného.
Kdo chroptí blahem, ten úkoly splní a ty věci si postaví, kdo je považuje za blbost (jako třeba já), tak celý event bude ignorovat a není o čem debatovat :)
 

DeletedUser13872

Host
Já stále váhám jestli do toho jít. Ale asi jo. Zase něco jiného do města co dává medajle, VB a zboží. Sice po málu ale takových budov je víc a když se to sečte tak je to slušné.
Škoda že se do získané vojenské jednotky nepočítá šampion nebo tulák z Alkatrazu nebo jen jejich budovy
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Svatej

Legenda
Šampion, pokud je z doby dané úkolem, vyprodukovaný alcatrazem i útočištěm se počítá.;)
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser5384

Host
Každý úkol by měl mít hlavu a patu. Úkol, na kterém teď pracuju,je: Postav 15 cest ze své doby. V praxi to znamená,že zbourám 15 cest ze své doby a nahradím je cestami ze své doby. Úkol splněn. Že se takhle staví v reálu za evropský peníze, to chápu,ale proč to implementovat i do hry? :D
 

Svatej

Legenda
Přece aby se mladejm vysvětlilo, jak si nahrabat na evropskejch dotacích. :D
A starejm připomělo, že lepší už to nebude...:(
 

DeletedUser14058

Host
No mně odradil už první úkol - abych postavila městský ostrov, znova ho zbourala a znova postavila (jinou bytovku ze své doby nemám), musela bych zbourat Moředrap, ale nemám tolik volného obyvatelstva, abych to mohla provést.
Takže celý event vypouštím...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru