Diskuze k oslavě 5. výročí

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser10056

Host
To si dělají srandu!!
Tak první dvě odměny - socha krále a královny s našlapanými bonusy jsou 2x2 a dnes přibyl "superhit" Trosky zahrady s nulovými bonusy a 3x3!!
Sorry jako, ale nestavím. :cool:
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Tak debilnější rozměry odměn tu snad nebyly,jak to mám asi napasovat aby to trochu vypadalo? Chtělo by to trochu myslet.
Dík ale nechci!!!
 

Ruda80

Dopisovatel
Tak ta troska zahrady likviduje bonusy těch dvou což je záměr, nikdo nedá super rozměry něčeho 2x2. Chceš mít super 2x2 musíš postavit bonus do pozor obrany PVP a ne PVM, přitom útok PVM se neustále přídává? Proč se sakra pořád přidávají obrany do PVP. Může mě to někdo vysvětlit? a druhej bonus trošku do nadšení?
Už někdo tady kdysi psal že v expedici mají jednotky obranu a útok 1:1.....
 

DeletedUser11304

Host
Tak v eventu se mi nejvíce líbily úkoly a teď už budu čekat zas na májový event
 

Ruda80

Dopisovatel
Co přesně bylo na těch úkolech zajímavý. Že tam nebyla výroba 24h?, nebo že se to dalo udělat za jeden den?
Já jsem se tam teda o historii nedozvěděl lautr nic. Ale máš pravdu úkoly byly Low. Nevím kdo by to udělal rychlejc jeslti člověk nebo cvičená opice
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser14058

Host
Mám v inventáři nějaké trosky, i když mám splněno 0 úkolů z 10.
Ale hlavně se těším, že za 13 hodin přestane po každé akci vyskakovat to okno s 5. výročím, je to vážně dost otravné...
 

DeletedUser3139

Host
Milý žitomíre,
Tohle je konstruktivní kritika??? To cos popsal je spíše dosti zaujaté! A to že bych byl nadšeným fandou tvůrčího týmu mně tu nemůže nařknout ani můj největší odpůrce! Ale k věci.
1. Cesty jsem nezkoumal, pouze na volném místě postavil a v zápětí zboural, tak nevím
2. Nesmí to být často? Co je často? A ty dokážeš nařídit tvůrcům jak často mohou, či nemohou, to či ono? Bude ti to zřejmě divné, ale podmínky stanovují oni!
3. Už jsem to tu psal moc krát. Rabování je podle pravidel a tudíž v pořádku. Takže žádné fuj. Zapomeň na real! Hraješ hru! Vyrabování je jen drobné připomenutí, že máš včas vybrat výrobu! Zkus si najít tady na fóru některý z mnoha příspěvků, který to popisuje.
4. Nemáš kasárna? Ale to je především tvůj problém! Tvorba vojska je nedílnou součástí hry. Pokud to nerespektuješ, čistě tvůj problém, včetně těch, co ti tím vznikly!
Takže ti jen závěrem jen mohu doporučit aby sis přečetl pravidla hry a zkusil je dodržovat. Pokud se ti nebudou pravidla líbit, tak buď zaskočíš do INNO v Hamburku a přesvědčíš je, aby dělali hru podle tvých snů a přání, nebo pokud se ti nezadaří, tak se obávám, že budeš muset změnit hru.
 

DeletedUser14058

Host
A nebo je tu ještě jedna možnost - prostě dotyčný event nechat bez povšimnutí.
Já to tak udělala, vřele doporučuji - zbaví tě to těch nervydrásajících dilemat :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

RomanS24

Člen
Tak měl sem 24hodin postavenou tu zříceninu a hodil sem jí do inventaře. zabírala zbytečně moc místa. možna jí zas vytahnu někdy v budoucnu
 

DeletedUser12887

Host
Aspoň se da využít uložení budovy
Nicméně se dalo ještě krom hlavních výher získat i jiné užitečné artikly a nic složitého to nebylo takze event v pohodě.
 

RomanS24

Člen
přesně. 3x uložení. a ty podpory mincí, obrany nebo motivace všeho či zdvojnásobení mi dost.pomohli
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12887

Host
Tak v pohodě byla třeba renovacka pro pokročilejší i začátečníky
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru