Diskuze k Příhodám

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser14042

Host
super nápad, ale mohl bych se zeptat co je malé i velké odměny ? :) něco jako v expedicích trofeje(za boha si nevzpomenu jak se to jmenuje)
 

Svatej

Legenda
Malé i velké odměny jsou všechny malé. ;) viz níže...
Běžné (86,5% na objevení) = trošičku zlata či kladiv (77,5%), trošičku medailí (14%) 2ks zboží jednoho druhu (8,5%)

Vzácné (12,1% na objevení) = troška medailí (33,3%), 5ks zboží jednoho druhu (27%), 1 plánek (17,4%), malá motivačka (14,3%), 2FB (8%)

Raritní (1,4% na objevení) = 5 diamantů (42,8%), 10 zboží jednoho druhu (28,6%), 5FB (14,3%), malý boost výběrů kladiv či zlata (14,3%)

(vzorek 450 normálních, 63 vzácných a 7 raritních)
Množství příhod které denně uvidíš je maximálně 15. Pokud jich najdeš víc, jsou to přebytky které jsi nevybral předešlého dne. ;) Přihody zmizí po 24 hodinách bez vybrání.
 
Naposledy upraveno:

Svatej

Legenda
Když budeš mít extra štěstí a potkáš 15 raritních najednou, co ti dají FB, budeš mít snadných 75FB! :D
Aneb vše je možné... i když těch nul před tou jedničkou u té možnosti je hooodně. :D
 

DeletedUser14434

Host
Hoj lodi chtel bych se zeptat jestli příhody budou dostupné i na mobilní zařízení.Jinak diky za odpověď a hezky den vsem :)
 

xmiramax

Turista
Ahoj, taky jsem se na ně těšil, jen malej dotaz.... musí být zapnuty animace ? (kanál a stojící doprava)
...
A ještě jedna otázka... se startem příhod bude končit honba za pokladem ?
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser3903

Host
Takže balast, balast, balast, balast, ééé balast - ha FP! Cokoli co produkuje FP se hodí. Jinak je to dosti stupidní vylepšení hry pro pětileté děcka. Nic ve zlém. Udělejte k tomu velkolepku, která bude fungovat jako Chateau, a můžeme se o tom bavit.
 

DeletedUser11297

Host
Prosím hlavně ne VB. Pokud by měla fungovat na procentuálním navýšení odměn, tak klidně. Ale pokud by měla zvyšovat šanci na výskyt incidentů, tak fakt ne. Jakékoli procentuální šanci, kterou si nemohu ověřit, v této hře opravdu nevěřím. :D
 
Prosím hlavně ne VB. Pokud by měla fungovat na procentuálním navýšení odměn, tak klidně. Ale pokud by měla zvyšovat šanci na výskyt incidentů, tak fakt ne. Jakékoli procentuální šanci, kterou si nemohu ověřit, v této hře opravdu nevěřím. :D

V jedné z živých diskuzí se je na to někdo ptal a v plánu to prý v nejbližší době nemají :)
 

Svatej

Legenda
Chrám si ověřit můžeš. ;)
Co se mě týče, na 64 lvl zatím, i když při malém vzorku, % odpovídají tomu co je napsáno. Pokud tam je nějaký rozdíl, tak jen v řádu jednotek procent...
 

DeletedUser14189

Host
Už ty události fungují ? Já pořád koukám a vlastně nevím, co mám hledat..zatím jsem nic nevykoukala. :(Děkuji za odpověď. Míša
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru