Příhody

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

carameels

Hlavní moderátor
Člen týmu

Milí hráči,


už jste se s nimi mohli setkat na našich Beta serverech, ale teď jsou připravené pro všechny. S radostí vám představujeme nový aspekt hry: Příhody!

Jedná se o malé neobvyklé události, které se tu a tam objeví ve vašem městě a jeho okolí. Budou se objevovat jako nejrůznější malé věci, například jako výmoly na silnici, strom vyvrácený větrem, loď, kterou moře vyplavilo na břeh, nebo dokonce jako kostra dávno vyhynulého tvora!

Mějte oči na stopkách a klikněte na ně, když se objeví, malé i velké odměny už na vás čekají!


Pojďme se pro lepší představu podívat na několik příkladů:

Archeologické naleziště s mamutí kostrou.

Papírový drak uvízlý v koruně stromu.

Nouzový signál na pláži.

Nosorožec uvízlý na voru.

Zablokovaná silnice (povšimněte si, že i doprava bude stát!)


Příhody mají více úrovní četnosti výskytu: běžné (například papírový drak), méně časté (archeologické naleziště) a vzácné (nosorožec). Příhoda zmizí v okamžiku, kdy na ni kliknete, ale na oplátku vám zanechá nějakou odměnu. Mohou to být herní suroviny včetně mincí a zásob, ale i medaile, navýšení, nebo dokonce malé množství diamantů! Samozřejmě platí, že čím vzácnější příhoda, tím lepší odměna.

Každý den bude ve vašem městě (nebo jeho okolí) alespoň jedna příhoda. Jelikož příhody jsou vizuálně malé, může se stát, že je čas od času přejdete bez povšimnutí. Obzvláště ty schované ve městě mohou být hůře postřehnutelné. Ale nemějte obavy - příhody jsou denně obnovovány, tak držte oči na stopkách a prohledejte své město a okolí!


Doufáme, že se vám tento malý nový přírůstek do hry líbí. Pokud máte jakékoli komentáře, neváhejte se s o ně s námi podělit v diskuzi.

Děkujeme, že hrajete Forge of Empires!

S pozdravem
tým Forge of Empires
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.