Diskuze k Příhodám

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser14298

Host
Vím, to máš pravdu. Jdu to tam sepsat. Já spíš chtěl podebatovat, ale to se může klidně i tam no :D :)
 
Tak nevím mám dojem jak kdyby ty události/incidenty/příhody měli trvání 5 minut a tedy je musíte hned najít než zmizí.
Sakra jsou tam 24 hodin co vám na tom nestačí? Dvakrát za den objedete město a prostě něco najdete nebo nenajdete.
Navíc nikdo vás nenutí je hledat.

A ten vtip s honbou za pokladem byl dobrej :D Jediné co má honba za pokladem navíc jsou jednotky jinak z toho je ještě větší kulové jak z příhod :D :D
 
Za mě super věc, když čekám na výrobu kladívek (5 - 15 minut) do úkolu, tak si v klidu 2x denně projdu okolí města a posbírám co jde, škoda jen, že příhody v městě jsou špatně vidět, občas kliknu na výrobu a tím i seberu strom na cestě.
Honbu za pokladem jsem hrál párkrát na úplném začátku hry (málokdy jsem dokázal sebrat lepší výhry, na které se musí čekat 4h a více). Od doby, kdy jedu všech pět světů, tak jsem už nikdy honbu za pokladem nehrál a ani nebudu (je to zbytečné a odměny horší, než u příhod).
Díky příhodám denně nasbírám pár ks zboží, obden i cca 50 - 60 medailí, navíc jsem měl štěstí i na 5 dia a to nemluvím o cca 1 nákresu jedné z VB denně na každém světě. To vše úplně zdarma a nemusím na nic čekat.
 
Naposledy upraveno:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru