Diskuze k Přílohám obchodních nabídek

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno

DeletedUser11317

Host
Vážení hráči,

od zítra, 22. listopadu, se můžete těšit na druhou část příloh zpráv. Nyní už budete moci vkládat do zpráv také vaše obchodní nabídky. Přečtěte si více v oznámení a dejte nám vědět, jak se vám novinka líbí!
 

DeletedUser3139

Host
Asi to bude fakt dobrý, ale bude to i na mobilních zařízeních???:eek:
 

DeletedUser14298

Host
Na mobilních zařízeních to už dávno je, přišlo to spolu s VB - jen tlačítko bylo zešedlé s textem COMING SOON .. Takže logicky, to bude i na mobilní zařízení .. :)
 

DeletedUser12994

Host
parada, tuto vychytavku vitam, do ted nebylo vubec mozne rozdelovat obchodni nabidky pro cech a pro ostatni, tak alespon do cechovniho vlakna se to da separovat.. ale stale vsichni cekame na moznost rozdelovat cechovni primo
 

DeletedUser13872

Host
No sláva, to bude paráda, nebudu to muset vypisovat
 

Coudycz

Nováček
Jako dobrý, ale spíše bych uvítal předvolené tlačítko na 10, 50 a 100 kusů aby to tam člověk nemusel stále vypisovat. Určitě by to nebylo složité tam přidat když jsou tam tlačítka na plus a mínus zboží.
 

Svatej

Legenda
Jako dobrý, ale spíše bych uvítal předvolené tlačítko na 10, 50 a 100 kusů aby to tam člověk nemusel stále vypisovat. Určitě by to nebylo složité tam přidat když jsou tam tlačítka na plus a mínus zboží.
to není vůbec špatný nápad, zkus to dát do návrhů. ;) Já osobně bych byl pro, alespoň pro 10 a 100 ks tlačítka.
 

Svatej

Legenda
Zatím na mě infookno o černém pátku vyskočilo jen na éčku... ? Tak snad to nebude jen tam, ale všude.
BTW: Okno hlásilo začátek akce v 8:00 ;)
 

Henzisek

Znalec
Prosíme mějte však na paměti, že každá z nabídek je přístupná pouze na jednom světě (na tom, kde jste přihlášeni při uvolnění dané nabídky) a nemůže být zpřístupněna na žádném jiném světě.

Z oznámení.
 

Svatej

Legenda
HENZIS: Vážně mi nechceš říct, že když se mi to oznámení o akci objevilo jen na éčku, že budu dostávat ty nabídky jen a pouze na éčku? Tam mi jsou... k ničemu.
Já to chápal tak že když mi na A naskočí svatyně, tak je můžu kupovat tu 1 hodinu jen na Áčku, ale že mi zároveň třeba na B může v tu samou chvíli naskočit renovačka..
 
Nahoru