Diskuze k Přílohám obchodních nabídek

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno

DeletedUser11297

Host
Mně naskočila na C, ale stejně jinde nehraji, tak je mi to jedno. Ale kupovat stejně nic nebudu, teď jsem investoval do nového notebooku a tak musím šetřit. :D Navíc nevím, co by mi mohli v akci nabídnout, co ještě nemám. Teras, studen, renovaček, svatyní nebo stráží mám plný inventář. Leda by tam byla 100% šance na chybějící plánek. :D
 

DeletedUser4749

Host
Vrátil bych se k tématu. Dnes jsem si po přihlášení do hry přečetl asi čtyřicetkrát, že obchodní nabídka neexistuje. Nemohla by ta nabídka ze zpráv prostě zmizet?
 

Anti Bílý

Psavec
Proč jsou ty nabídky ve zprávách tak gigantický? Proč to není vizuálně shodné s tržištěm? To na ty lidi nemůže nikdo dohlídnout, než něco vypustí?
 

DeletedUser12887

Host
tohle je diskuse k black friday nebo na nabídky jako příloha ve zprávách ?

pokud k těm přílohám je to užitečné, hlavně z důvodu, že se konečně dá i na mobilních aplikacích rozeznat jednotlivé potřeby či nabídky ostatních spoluhráčů, nejen v cechu, ale třeba i sousedů a přátel

bohužel co je nutné konstatovat, že trh je nyní tak nerozmanitý, že něco sehnat je téměř úkol nadlidský
 

DeletedUser4749

Host
Verze pro PC a aplikace jsou dvě naprosto odlišné věci. Grafiky tudíž mohou být různé. Funkčně se také výrazně liší.
 
Nahoru