Diskuze k přestupnému roku

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser12609

Host
Hm dík za zkažený těšení se na velikonoce :-(

A jinak kdy už začne ten event 12 hodin z 25. pryč a furt nic
 

DeletedUser13286

Host
Tak kdy to začne? je 25.2. již 12 hodin a 26 minut a event nikde! Kde soudruzi z NDR udělali chybu? :D

No aspoň nejsem, sám!
 

DeletedUser13286

Host
Tak co je????????????????? Tohle mi nepřijde vtipný!
Kdyby jste byly aspon za to odepsat :(
 

DeletedUser11297

Host
Pokud hru hraješ už nějakou dobu, musíš vědět, že eventy se nespouštějí o půlnoci, ale během dne. Takže takové výkřiky nejsou na místě.
 

Y u m a n

Komentátor
Tak jsem splnil první ukol (koupil jsem 4 kusy bunkový dúm) dal ho na plochu a potom prodal před ukolem jsem měl bodů : 9.514.720 a po ukolu 9.508.320 - výsledek jsem v dalším mínusu 6.400 bodů . Tak jestli je v záměru Inna nás připravit uplně o body !!! A poslouchat že se to možná opraví při další aktualizaci !! Kdo to bude potom hrát ? Já už mám strach cokoliv nakoup
 

DeletedUser11359

Host
Občas opravdu nechápu, co naši Němečtí sousedi vyvádí... Takže nás chtějí připravit o body a nenápadně nás nutit nezůstávat v jedné době a ještě k tomu nám kazí eventy. Čím dál tím lepší. S čím přijdou příště? Vrátí VB zpátky na lvl 10 kvůli těm několika přemrštěným Alcatrazům?
 

DeletedUser11613

Host
Uvidíme, ale s tím, že nehodlají řešit CvC, kazí skvělé eventy a k tomu přidávají eventy, které pro hráče, jako jsem já nemají vůbec žádný význam, tak tato hra brzy upadne.
INNO mě velmi silně zklamalo na Elvenaru a tady z této hry už nejsem vůbec nadšený tak, jako dřív. Hodně dlouho jsem nehrál a poté jsem se vrátil, ale říkám si, že jsem se nejspíš ani vracet nemusel, protože od té doby jde tato hra z kopce a to velmi svižným tempem.
Lorde, když ty taky stojíš v Pokroku, jako já, má pro tebe význam event, jako je tento? Myslíš, že se vyplatí plýtvat ještě nevyzkoumanými výzkumy na tomhle eventu? Já si myslím, že ne.
Samozřejmě bych byl šťastný za každý event, kdyby do nich nedávali tak stupidní úkoly na výzkum technologie! INNO nám chce nejspíš dokázat, že stání v době se nevyplácí a těmito úkoly nás připravují o zábavu z eventů a více méně nás tím nutí se posunout dále. Jenže víte co? Já jim na to s prominutím s**u. Než abych si nechal od INNO diktovat, jestli se nám posouvat dále, nebo se nechat připravit o eventy, tak to si radši najdu jinou hru.
vcelku souhlasím se vším, co píšeš, též držím strategii nikam nespěchat, nejdříve povytahat útočné VB a druhý důvod, aby mi hra déle "vydržela" a souhlasím s těmi, co tvrdí, že nynější eventy stojí za starou bačkoru. Odměny o ničem, těšila jsem se na velikonční s vejci, ale i ten dokázali zničit, takže už se těším jen na letní a zimní pokud je taky nějak "neservou". Mně osobně více než úkol "vyzkoumat technoligii" (ještě mi ji pořád dost zbyde:) ) vadí v těchto malých eventech úkoly o získání celé provincie a odkrytí nové, neb jsem na mapě více jak o dobu dopředu a nechci dále postupovat, armádou už nestačím a vykupovat nechci ..
 

DeletedUser12609

Host
Hlavně jsou všechny ty eventy trapně stejný a nudný. A velikonoční kterej byl akční, napínavej a plnej strategie co si kdo vybere zruší a daj další nudu s cenama mezi kterýma je zakázáno si vybírat a když člověk nemůže jeden den k počítači tak holt o svoji vysněnou cenu přijde. Co na tom že? Hráči je nezajímají. Prakticky už mě při životě drží jen letní event kterej je jedinej poslední akční a zajímavej.
 

Y u m a n

Komentátor
Zajímalo by mě jak je možné že některý hráč jako odměnu za splnění úkolů v eventu dostane diamanty - někdo opakovaně někdo jen jednou a někdo nedostane nic (nestěžuji si nepotřebuji ) ale zajímal by mě ten princip jakou motivaci má hráč který nedostane nic a všude kolem sebe slyší že každý dostal dia !!!!
 

traktorista

Odborník
Zajímat tě to může, ale nedozvíš se asi nic : ).

Takhle, odměny jsou psané jako náhodné krom těch na konci a taky náhodně padají. Jen mi přišlo, že v historických eventech podle ohlasů z okolí je z INNO nastavena vyšší pravděpodobnost na dia. Jestli je to jen náhoda, že padají víc nebo záměr nám hádám česká podpora neřekne. Ale zkus se zeptat v Křesle pro hosta . ).


(jo a teď jsem taky žádné nedostal abys byl klidnější)
 

DeletedUser11359

Host
Podle mě je vyšší šance na dia, zatím jsem moc eventových úkolů nesplnil, nemůžu se na třech světech dostat přes prozkoumání oblasti, jelikož jsem v mapě daleko a nemám suroviny, ale dia jsem dostal už 3x.
Tady nejsou dia motivací, ale to ta Renovačka na konci. Ty dia jsou spíš jen jako takový bonus.
A samozřejmě, je to náhodná odměna, tak se může stát, že za celý event nedostaneš dia ani jednou, zatímco tvůj kamarád je dostane 6x.
Nejde tady o princip, ale o štěstí.
 

DeletedUser12225

Host
K tomu co se ted se hrou děje, mám jediný názor... čím dál víc se přibližuje k Elvenaru, což je ták nudná hra, že mě doopravdy bavila max týden... Nový způsob velikonoc... katastrofa... předělali to jako speciálně pro lidi co tu jsou jednou denně na 5 mimut, zatímco dříve to vyžadovalo jakousi aktivitu... k malým eventům, jako mnozí nechápu proč je každý měsíc nějaký a v každém je většinou mizerná odměna, + ukol o prozkoumání a dobytí provincie.... takže další event na který se těsim je letní.... pokud ho doslova Nezničí jako velikonoce....
 

DeletedUser11359

Host
Ano, Elvenar je jedna z nejnudnějších her, co jsem kdy hrál a pokud takhle budou pokračovat, tak FoE dopadne úplně stejně.
To si už radši zahraji Dragon City na FB....
 

rycco27

Dopisovatel
Ůkol prozkoumej provincii je dost nespravedlivý. Někomu to zabere pár minut nebo hodin a někomu zase několik dní. Tento úkol by se něměl v soutěžích objevovat!
 

DeletedUser7190

Host
Mám dotaz: Kdy teda končí event k přestupnému roku? 3.března, jak je napsáno v oznámení nebo 4.března ve 12h podle odpočtu při každém přihlášení do hry?
 

DeletedUser12151

Host
event pro nekoho na konci vyzkumu je fakt bez namahy a to "dobry" bych dal do uvozovek :D

je mozne,ze se oblejvila renovacka u za plneni ukolu v tom eventu? jeden hrac psal,ze ji dostal i za splneni ukolu
 

DeletedUser11359

Host
Dobrý event.... Podle mě to byl jeden z nejhorších eventů vůbec a vypadá to, že to půjde pořád stejně z kopce.

Chceš odměnu? Postup do další doby! Chceš si pořádně zahrát? Postup do další doby! Chceš pořádný event?
Takhle INNO nejspíš přemýšlí.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru