Diskuze k přestupnému roku

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11297

Host
Za splnění úkolu rozhodně renovačku dostat nemohl. Byla pouze na konci eventu jako finální odměna. Buď došlo ke zmatku v komunikaci, nebo vás hráč tahá za nos.
 

Arthoris

Odborník
Renovačka bez námahy == dobrý event? Tak to mi mrzí.

No vidíš, mě to zase nemrzí. Event, jako takový je pořád dokola, ale ta odměna aspoň stojí za to. Ale jinak, aspoň stojíš na straně hráčů, a dáváš za pravdu, co se hráčům nelíbí, vehementně ty eventy nehájíš, že jsou bez chyby.

event pro nekoho na konci vyzkumu je fakt bez námahy.

JJ, přesně tak jsem to myslel.

Dobrý event.... Podle mě to byl jeden z nejhorších eventů vůbec a vypadá to, že to půjde pořád stejně z kopce.

No, právě kvůli tomu, že ty EVENTY jsou pořád dokola ale z jiným obsahem, tak tady aspoň byla odměna renovačka, která se hodí, a bez větší námahy, proto jsem napsal dobrý event, prostě samotný event o ničem, díky stereotypu ale zase celkem dobrá odměna.
 

DeletedUser11359

Host
Arthorisi, odměna je sice pěkná, ale co mají dělat hráči, jako já? Než půjdu do další doby, tak si chci zvednout mé vybrané VB na úroveň 10 a nasbírat zboží a do další doby se vydám až potom. Jak mám potom získat Renovačku, kterou potřebuji jako sůl, ale do další doby nechci? Mě netlačí výzkum ani žebříček, hraji si podle svého a mám to tak rád a nechci, aby mě někdo takhle skrytě nutil, abych šel do další doby, jinak nedostanu odměny. Co pak mám ze hry, kterou nemůžu hrát podle svého? Co pak mám z krásné odměny, kterou nemůžu vyhrát, pokud chci hrát podle svého?
Pro takové, jako jsem já, jsou eventy tohoto typu ty největší hlouposti, protože je nemáme šanci využít a zároveň si užít hru.
Co bys napsal, kdybys byl na mém místě? Jak bys reagoval na tento event, když bys chtěl hrát hru podle sebe, ale z toho důvodu bys nemohl získat odměnu, kvůli jednomu hloupému úkolu "vyzkoumej technologii"?
Určitě bych byl za tento event rád, protože Renovačku potřebuji, ale to jen v případě, že by tam nebyl ten jeden hloupý úkol, který je pro mě nesplnitelný, chci-li nadále hrát tak, jak mě to baví.

Od toho jsou přece hry, bavit se u nich a hrát si je podle svého. Tady nás ale INNO tlačí dopředu a znemožňují nám hrát tak, jak chceme. Co z toho mají? To si snad myslí, že začnu platit, až budu dále? To se nikdy nestane. Nebo si snad myslí, že platiči, kteří hrají jako já začnou v další době platit více? To těžko, spíš s tím seknou, protože je INNO nenechá hrát podle sebe.
 

Zelda

Člen
Minieventy jsou podle mě dobrým krokem, budou-li mít dobrý tematický a nekontroverzní obsah. Nemusely by být tak často jako nyní, vložil bych jeden vždy mezi "standardní eventy" (valentýn, velikonoce, letní event, haloween, vánoce), protože současné nastavení úkolů je pro leckteré hráče surovinově vyčerpávající (hlavně nákupy sektorů a provincií). Odměna ve formě renovační sady se mi zdá jako dobře využítelná jak pro začínající, tak dlouhodobé hráče.

Ad Kelef: Kolik lidí hraje "tvým stylem", aby ho Inno mělo brát v potaz? Když jsem začínal, žádné VB nebyly, to jsem měl zůstat v době kamenné a čekat na jejich přidání?
 

DeletedUser11359

Host
Kolik lidí hraje "tvým stylem", aby ho Inno mělo brát v potaz? Když jsem začínal, žádné VB nebyly, to jsem měl zůstat v době kamenné a čekat na jejich přidání?

Co to meleš? Já snad někomu říkám, jak má hrát a v jaké době se má zastavit? Psal jsem něco takového? Nepsal, tak nevím, o čem to mluvíš.
Já jen psal, že pro lidi, jako jsem já, nemá takový "event" význam a věř tomu, že takových lidí je dost.
A proč by nás INNO nemělo brát v potaz? Jaký rozdíl by byl pro tebe v eventech, kdyby tam nebyl úkol "vyzkoumej technologii"? Žádný, protože hráčům, jako jsi ty se plní automaticky, tak o co ti jde?
 

DeletedUser11297

Host
Zeldo, věř tomu, že takových lidí, jako je kelef, je více než dost. Pochytil jsem od spousty lidí, že se pozastaví ve výzkumu a vylepšují si VB. Někdo o level, někdo třeba až na 10. Já sám jsem takto stál v každé době a zvolil jsem si budovy, které chci vylepšit o určitý počet úrovní. Získal jsem tím poté větší bonusy a spoustu surovin z VB, kvůli kterým jsem to hlavně dělal. Ale tohle vše platilo pouze do pokroku, od moderny už to pro mě velký smysl nemělo. Suroviny už za to poté nestojí.
 

DeletedUser3139

Host
Když vás tak sleduji, tak máte asi svoji pravdu obě strany. Ale u nás v cechu používáme několik systémů na zvyšování úrovně VS a tak to jde pracovat na VS, tak i na postupu výstavby v jednotlivých dobách. Vylepšování VS je částečně povinné a z části dobrovolné. Takže existjí i další cesty. Ale to je na každém, co si zvolí.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru